TATRA T 815 P 14 26 208 6x6.2

  • 1983
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 208 kW ≈ 283 k

VIN06456-108

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8768705

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA T 815 P 14 26 208 6x6.2
Typ
TATRA 815 P14 26208 6X6.2 NK / T 815
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
1. 1. 1983
Datum 1. registrace v ČR
6. 8. 1986
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
208 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil přepravník
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
115 705 km
při prohlídce 23. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
Jiří Vajďák
od 11. 3. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1983 První registrace Registr silničních vozidel
6. 8. 1986 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
5. 11. 1997 Nový provozovatel Družstvo vlastníků Březnice - v likvidaci (IČO 47910658) Registr silničních vozidel
24. 2. 1999 Nový provozovatel František Bílek (IČO 44119780) Registr silničních vozidel
12. 5. 2010 Nový vlastník a provozovatel Farma Kudlov s.r.o. (IČO 29213681) Registr silničních vozidel
13. 1. 2014 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369) Registr silničních vozidel
3. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel Lukáš Bartoň (IČO 74280031) Registr silničních vozidel
11. 3. 2019 Nový vlastník a provozovatel Jiří Vajďák (IČO 69742111) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201020132016201920222025 2. 6. 2009: 31 368 km10. 5. 2010: 34 991 km31. 5. 2010: 35 236 km31. 5. 2011: 38 619 km29. 5. 2012: 42 596 km29. 8. 2014: 47 658 km19. 8. 2015: 66 610 km11. 8. 2016: 64 661 km4. 9. 2017: 72 321 km19. 2. 2019: 7 356 km8. 1. 2020: 144 867 km9. 1. 2020: 144 893 km27. 1. 2021: 147 291 km27. 1. 2021: 147 306 km31. 1. 2022: 161 045 km31. 1. 2022: 161 122 km30. 1. 2023: 187 191 km2. 2. 2023: 187 356 km7. 2. 2024: 194 473 km12. 2. 2024: 194 518 km3. 2. 2025: 216 899 km10. 2. 2025: 217 475 km28. 2. 2025: 218 585 km17. 2. 2026: 236 791 km27. 2. 2026: 114 764 km23. 3. 2026: 115 705 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 3. 2026 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) 115 705 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 2. 2027
27. 2. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 114 764 km nižší než dříve dočasně způsobilé
2 lehké, 6 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 2.1.1.5.4 Z převodky řízení odkapává mazivo. vážná
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 5.2.3.4 Vzájemný rozdíl vnějších průměrů jednotlivých nezatížených pneumatik na téže nápravě nebo ve dvojité montáži se zjevně vzájemně liší o více než 1,5 %. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
29. 3. 2026
17. 2. 2026 Měření emisí Zlín (č. 570504) 236 791 km způsobilé bez závad 17. 2. 2027
28. 2. 2025 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) 218 585 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
10. 2. 2026
10. 2. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 217 475 km dočasně způsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
12. 3. 2025
3. 2. 2025 Měření emisí Zlín (č. 570504) 216 899 km způsobilé bez závad 3. 2. 2026
12. 2. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 194 518 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 2. 2025
7. 2. 2024 Měření emisí Zlín (č. 570504) 194 473 km způsobilé bez závad 7. 2. 2025
2. 2. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 187 356 km způsobilé
6 lehkých
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 2. 2024
30. 1. 2023 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 187 191 km způsobilé bez závad 30. 1. 2025
31. 1. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 161 122 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
31. 1. 2023
31. 1. 2022 Měření emisí Zlín (č. 570504) 161 045 km způsobilé bez závad 31. 1. 2023
27. 1. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 147 306 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 1. 2022
27. 1. 2021 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 147 291 km způsobilé bez závad 27. 1. 2022
9. 1. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 144 893 km způsobilé
3 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 1. 2021
8. 1. 2020 Měření emisí Zlín (č. 570504) 144 867 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
8. 1. 2021
19. 2. 2019 Evidenční kontrola Zlín (č. 3713) 7 356 km nižší než dříve způsobilé bez závad
4. 9. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 72 321 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.2.1 U posilovače řízení množství kapaliny pod vyznačenou ryskou. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
4. 9. 2018
11. 8. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 64 661 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 8. 2017
19. 8. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 66 610 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
19. 8. 2016
29. 8. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 47 658 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.2.3.8.2 Obnovené drážkování pneumatiky není provedeno v souladu s požadavky výrobce nebo je obnažena kordová vrstva nárazníku. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
29. 8. 2015
29. 5. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 42 596 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 5. 2013
31. 5. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 38 619 km způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 5. 2012
31. 5. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 35 236 km způsobilé
4 lehké
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 5. 2011
10. 5. 2010 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) 34 991 km způsobilé bez závad 10. 5. 2010
2. 6. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 31 368 km způsobilé
3 lehké
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
  3. Nový provozovatel Družstvo vlastníků Březnice - v likvidaci (IČO 47910658)
  4. Nový provozovatel František Bílek (IČO 44119780)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  6. Nový vlastník a provozovatel Farma Kudlov s.r.o. (IČO 29213681)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  8. Vyřazení z provozu ZLÍN
  9. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  11. Nový vlastník a provozovatel Lukáš Bartoň (IČO 74280031)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-15-08-1058
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-16-08-0776
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-09-0091
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-02-1215
  16. Nový vlastník a provozovatel Jiří Vajďák (IČO 69742111)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-01-0531
  18. Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-01-1947
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-2412
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-02-0137
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-02-0706
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-02-0519
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-02-1884
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-02-2015
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-03-1859
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
TATRA T 815 P 14 26 208 6x6.2
Typ
TATRA 815 P14 26208 6X6.2 NK / T 815
Typ kód
T 815
VIN
06456-108
PČV
8768705
Druh vozidla
Speciální automobil přepravník
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČR
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
1. 1. 1983
Datum 1. registrace v ČR
6. 8. 1986
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ VÝMĚNNÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
T 3-929.30
Číslo motoru
06724
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
208 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
65
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8450/ 2500/ 3130
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
14575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6400/ 6400
16000/ 16000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PRAGA ZKG N.P., NOVOSEDLY
Výrobní číslo karoserie
06456-108
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UF562168
Číslo ORV
UAX364617
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ČPP 3082189601 12.05.2010-11.05.2011 KOOP. A.S. 6375487027, 03.10.2014-02.10.2015
Další záznamy
POVOLENA PŘESTAVBA NA SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL NOSIČ KONTEJNERU NA ZÁKLADĚ SCHVÁLENÉHO ZÁKL. TECH. POPISU SCHVÁLENÉHO MV ČSR Č.J. SD/12-5224/84 Z 20.12.1984
NOVOSEDLY DNE 01.08.1986

Další ověření (externí odkazy)