MAISONNEUVE S 38
- 1990
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
VIN3217
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8905013
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 20 dnů (25. 2. 2014 až 17. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAISONNEUVE S 38
- Typ
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – Návěs cisternový
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. (IČO 46678379) od 17. 1. 2025
- Provozovatel: Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. (IČO 46678379) od 17. 1. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 1. 1991 | Nový provozovatel | Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041) | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 1998 | Nový provozovatel | VYŠEHRAD a.s. (IČO 60197315) | Registr silničních vozidel |
| 1. 4. 1998 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2008 | Nový provozovatel | PRO CHEM s.r.o. v likvidaci (IČO 25474626) | Registr silničních vozidel |
| 13. 3. 2012 | Nový vlastník | PRO CHEM s.r.o. v likvidaci (IČO 25474626) | Registr silničních vozidel |
| 25. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Teplice, a.s. (IČO 28512090) | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Teplice, a.s. (IČO 28512090) | Registr silničních vozidel |
| 25. 10. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | ZZN Strakonice s.r.o. (IČO 19734182) | Registr silničních vozidel |
| 17. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. (IČO 46678379) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 4. 2026 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 4. 2030 |
| 22. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2024 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2028 |
| 31. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Lukov (č. 6701) | 1 055 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 31. 1. 2028 |
| 30. 8. 2023 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 8. 2027 |
| 1. 8. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 8. 2027 |
| 10. 8. 2022 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2026 |
| 22. 2. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2026 |
| 29. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Chrudim (č. 3605) | 4 316 km | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 10. 2025 |
| 26. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 6. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2025 |
| 9. 3. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2025 |
| 27. 10. 2020 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 10. 2024 |
| 28. 7. 2020 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2024 |
| 29. 6. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 6. 2024 |
| 18. 6. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 6. 2024 |
| 18. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 15. 7. 2019 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2023 |
| 4. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 28. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2022 |
| 19. 5. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 5. 2022 |
| 1. 5. 2018 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 3 548 km | – | bez závad | 1. 5. 2022 |
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lukov (č. 6701) | 3 055 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 4. 2022 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2021 |
| 7. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2021 |
| 23. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2021 |
| 30. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 12. 2020 |
| 31. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 10. 2020 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2020 |
| 28. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2020 |
| 16. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2017 |
| 30. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2019 |
| 28. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3501) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 9. 2018 |
| 12. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2018 |
| 27. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2018 |
| 28. 4. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2018 |
| 23. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 4. 2018 |
| 7. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 4. 2018 |
| 10. 3. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2015 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 7. 2017 |
| 25. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2014 |
| 10. 1. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 1. 2017 |
| 30. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 30. 10. 2016 |
| 17. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2016 |
| 26. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2012 |
| 24. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2012 |
| 21. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3701) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2012 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2013 |
| 2. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2016 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2014 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 4. 2016 |
| 9. 12. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2015 |
| 1. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 7. 2015 |
| 1. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2011 |
| 28. 6. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 70 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 6. 2012 |
| 24. 5. 2011 | Na žádost zákazníka | Ústecký kraj (č. 3514) | – | nezpůsobilé | 2 nebezpečné
| 24. 5. 2011 |
| 12. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3715) | 68 400 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2011 |
| 17. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 1. 9. 2014 |
| 31. 5. 2010 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2011 |
| 31. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 31. 5. 2010 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 4 200 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2014 |
| 26. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2010 |
| 17. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 3. 2014 |
| 1. 12. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 12. 2010 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 7. 2013 |
| 9. 12. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | 40 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2012 |
| 1. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2008 |
| 1. 12. 2008 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 10 vážných
| 31. 12. 2008 |
| 24. 11. 2008 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | 800 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 800 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2008 |
| 24. 11. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 800 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 11. 2009 |
| 14. 11. 2008 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 4 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2012 |
| 30. 10. 2008 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 1 lehká
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041)
-
Nový provozovatel VYŠEHRAD a.s. (IČO 60197315)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový provozovatel PRO CHEM s.r.o. v likvidaci (IČO 25474626)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Nový vlastník PRO CHEM s.r.o. v likvidaci (IČO 25474626)Konec: provozovatel VYŠEHRAD a.s. (IČO 60197315)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2013 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2014 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTOVyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Teplice, a.s. (IČO 28512090)Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Teplice, a.s. (IČO 28512090)Vyřazení z provozu TEPLICE
-
Konec vyřazení z provozu TEPLICEVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-24-10-0222
-
Nový vlastník a provozovatel ZZN Strakonice s.r.o. (IČO 19734182)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. (IČO 46678379)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MAISONNEUVE S 38
- Typ
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA /
- VIN
- 3217
- PČV
- 8905013
- Druh vozidla
- Návěs cisternový
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- MAISONNEUVE, FRANCIE
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Druh (typ)
- CISTERNA NA KAPALINY HOŘLAVÉ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11000/ 2500/ 3375
- Rozvor [mm]
- 2X1320
- Provozní hmotnost
- 8190
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 33000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- TLAK NA TOČNICI 9000/ 3X8000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5R 22.5/ 13.00-22.5
16.5R 22.5/ 13.00-22.5
16.5R 22.5/ 13.00-22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 3217
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ČEP 2"
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo ORV
- UBK257037
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- typ:MAISONNEUVE 24.10.74 OT 23 ADR TYPU FL, AT;
- Další záznamy
- 28.11.2013 Návěs upraven pro přepravu ADR typu látek FL, AT
Alter.pneu: 11,75,22,5, 385/65 R22.5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3217
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.