ŠKODA 706 MTSP 25

  • 1983
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 148 kW ≈ 201 k

VIN450043-303

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:26 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8909722

STK propadla 30. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 30. 9. 2026 skončila výsledkem „dočasně nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
706 MTSP 25
Typ
ŠKODA 706 MTSP 25 VSV 6/II SSAZ / VSV-6/IV
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
15. 6. 1983
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 1983
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
148 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 10. 2026
výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu
Stav tachometru
16 030 km
při prohlídce 30. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníků v registru
TS města a.s.
od 14. 6. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 6. 1983 První registrace Správa a údržba silnic Žďár nad Sázavou (IČO 00092789) Registr silničních vozidel
8. 3. 2007 Nový vlastník Kraj Vysočina (IČO 70890749) Registr silničních vozidel
8. 3. 2007 Nový provozovatel Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (IČO 00090450) Registr silničních vozidel
2. 6. 2010 Nový provozovatel TS města a.s. (IČO 25303660) Registr silničních vozidel
14. 6. 2010 Nový vlastník TS města a.s. (IČO 25303660) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 201020132016201920222025 22. 9. 2009: 24 379 km10. 6. 2010: 28 372 km14. 6. 2010: 28 437 km22. 9. 2010: 28 513 km22. 9. 2011: 30 777 km21. 9. 2012: 32 821 km7. 8. 2013: 35 387 km27. 9. 2013: 35 554 km6. 10. 2014: 39 543 km6. 10. 2015: 44 314 km13. 10. 2015: 44 414 km5. 10. 2017: 55 093 km11. 10. 2017: 55 170 km5. 10. 2018: 31 437 km5. 10. 2018: 41 km26. 10. 2018: 98 km4. 10. 2019: 2 217 km4. 10. 2019: 2 218 km2. 10. 2020: 5 322 km1. 10. 2021: 7 129 km1. 10. 2021: 7 130 km7. 10. 2021: 7 178 km30. 9. 2022: 9 404 km26. 9. 2023: 11 084 km26. 9. 2024: 13 092 km26. 9. 2025: 14 361 km30. 9. 2026: 16 030 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2026 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 16 030 km dočasně způsobilé 10 lehké, 11 vážné 30. 10. 2026
26. 9. 2025 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 14 361 km způsobilé 11 lehké 26. 9. 2026
26. 9. 2024 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 13 092 km způsobilé 4 lehké 26. 9. 2025
26. 9. 2023 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 11 084 km způsobilé 10 lehké 26. 9. 2024
30. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 9 404 km způsobilé 8 lehké 30. 9. 2023
7. 10. 2021 Opakovaná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 7 178 km způsobilé bez závad 1. 10. 2022
1. 10. 2021 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 7 130 km dočasně způsobilé 7 lehké, 5 vážné 31. 10. 2021
1. 10. 2021 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 7 129 km způsobilé bez závad 1. 10. 2022
2. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 3718) 5 322 km způsobilé 4 lehké 2. 10. 2021
4. 10. 2019 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 2 218 km způsobilé 4 lehké 4. 10. 2020
4. 10. 2019 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 2 217 km způsobilé 1 lehká 4. 10. 2020
26. 10. 2018 Opakovaná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 98 km způsobilé 7 lehké 5. 10. 2019
5. 10. 2018 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 41 km nižší než dříve dočasně způsobilé 7 lehké, 9 vážné 4. 11. 2018
5. 10. 2018 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 31 437 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká 5. 10. 2019
11. 10. 2017 Opakovaná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 55 170 km způsobilé 2 lehké 5. 10. 2018
5. 10. 2017 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 55 093 km dočasně způsobilé 2 lehké, 6 vážné 4. 11. 2017
5. 10. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) – způsobilé 4 lehké 5. 10. 2017
13. 10. 2015 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 44 414 km způsobilé 3 lehké 6. 10. 2016
6. 10. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 44 314 km dočasně způsobilé 3 lehké, 3 vážné 5. 11. 2015
6. 10. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 39 543 km způsobilé 2 lehké 6. 10. 2015
27. 9. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 35 554 km způsobilé 3 lehké 27. 9. 2014
7. 8. 2013 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3724) 35 387 km způsobilé bez závad
21. 9. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 32 821 km způsobilé 3 lehké 21. 9. 2013
22. 9. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 30 777 km způsobilé 7 lehké 22. 9. 2012
22. 9. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 28 513 km způsobilé 2 lehké 22. 9. 2011
14. 6. 2010 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3718) 28 437 km způsobilé bez závad 14. 6. 2010
10. 6. 2010 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3724) 28 372 km způsobilé 2 lehké 10. 6. 2010
22. 9. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) 24 379 km způsobilé bez závad 22. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Správa a údržba silnic Žďár nad Sázavou (IČO 00092789)
  2. Nový vlastník Kraj Vysočina (IČO 70890749)
  3. Nový provozovatel TS města a.s. (IČO 25303660)
    Konec: vlastník Kraj Vysočina (IČO 70890749)
  4. Nový vlastník TS města a.s. (IČO 25303660)
    Konec: provozovatel Správa a údržba silnic Žďár nad Sázavou (IČO 00092789)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 14. 6. 2010 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2012 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2013 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2014 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  9. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2016 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2017 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-10-0052
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-10-0094
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-10-0048
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-10-0211
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-10-0031
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-10-0010
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-10-0008
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-10-0040
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-09-0157
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-09-0135
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-09-0134
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-09-0148
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-09-0187
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA 706 MTSP 25 1983 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,4 %

Srovnáváme s 153 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 706 MTSP 25

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
706 MTSP 25
Typ
ŠKODA 706 MTSP 25 VSV 6/II SSAZ / VSV-6/IV
Typ kód
VSV-6/IV
VIN
450043-303
PČV
8909722
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SYPAČ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ N.P., JABLONEC NAD NISOU
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
15. 6. 1983
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 1983
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ-SYPAČ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ N.P., JABLONEC NAD NISOU
Typ motoru
M 634
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
148 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
55

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
30 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
107/
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7200/ 2500/ 2910
Rozvor [mm]
3650
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10680
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
10000/ 10000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
32000/ 32000
Ložná délka
4000
Ložná šířka
2200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R - 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R - 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Liaz n.p., Jablonec nad Nisou, SSaZ Nová Paka
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S ČEP 40MM
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI810137
Číslo ORV
UAT670330
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Další záznamy
Automobil je přizpůsoben pro sezónní montáž nástavby na posyp vozovek a sněhovou radlici.
Případné odchylky od uvedených parametrů podléhají schválení MV, což si vyžádá finalista
speciálních nástaveb.
Povolené výjimky z vyhlášky FMD č. 90/75 Sb.:
§13 odst. 1, §15 odst. 2, §15 odst. 8, §15 odst. 18, §23 odst. 3 a 4, §25 odst. 3,
§26 odst. 2 a 4, §26 odst. 7, §31 odst. 4 a 21 a 22 a 25, §32 odst. 3 a 7, §36 odst. 1a a 1i,
§40 odst. 2, §41 odst. 3, §49 odst. 3c, §49 odst. 4, §54 odst. 1 a 2,
§56 odst. 2 a 5 a 6 a 7, §58 odst.8, §60 odst. 1-6, §61 odst. 2 a 3 a 5.
Provedena nástavba na vozidlo.
huštění pneu: diagonální - přední 700 kPa
. - zadní 650 kPa
. radiální - přední 750 kPa
. - zadní 675 kPa.
Zvláštní výbava: Zařízení pro sklápění přívěsu z místa řidiče a zařízení sypače pro
. inertní a chemické materiály.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením, které musí být uvedeno
do činnosti při práci na pozemních komunikacích.
Povolena výjimka z ustanovení vyhlášky FMD č. 90/75 Sb.:
§45 - vozidlo je vybaveno dalším párem tlumených světlometů umístěných na střeše
. vozidla. Tyto světlomety mohou být použity pouze při práci.
Technická způsobilost schválena MV-SD č. 1385 č.j. SD/12 - 2738/82 ze dne 29.06.1982.

Další ověření (externí odkazy)