BSS BSS, PS 2 16.12
- 1986
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5816
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:02 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8939569
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- BSS, PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 VLH / PS 2 16.12
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 1986
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Kovářov (IČO 00112437) od 20. 10. 1992
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Kovářov (IČO 00112437) od 20. 10. 1992
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 10. 1986 | První registrace | 2. jihočeská finanční, a.s. (IČO 60070854) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 1992 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Kovářov (IČO 00112437) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 5. 2026 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2030 |
| 19. 5. 2026 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2030 |
| 9. 6. 2025 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2029 |
| 21. 3. 2025 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2029 |
| 18. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2028 |
| 28. 2. 2024 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 2. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 30. 1. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | 3 256 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 1. 2028 |
| 30. 1. 2024 | Měření emisí | Homole (č. 430127) | 3 255 km | způsobilé | bez závad | 30. 1. 2028 |
| 9. 9. 2022 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 9. 2026 |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 7. 2026 |
| 25. 5. 2022 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2026 |
| 9. 6. 2021 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2025 |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 4. 2024 |
| 27. 1. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 1. 2021 |
| 27. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 2 837 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 1. 2024 |
| 16. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 3. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2020 |
| 25. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2022 |
| 7. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2019 |
| 16. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 6. 2021 |
| 22. 5. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 5. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 3. 6. 2017 |
| 24. 3. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2018 |
| 7. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 6. 4. 2017 |
| 3. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2020 |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 6. 2020 |
| 2. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2017 |
| 28. 1. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 1. 2020 |
| 22. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| 22. 12. 2015 |
| 22. 12. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 12. 2019 |
| 2. 4. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2016 |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 2. 4. 2015 |
| 27. 11. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2018 |
| 27. 11. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 27. 12. 2014 |
| 29. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2018 |
| 5. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2015 |
| 13. 8. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 8. 2017 |
| 5. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2017 |
| 19. 3. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2014 |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2014 |
| 10. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2016 |
| 27. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 4. 2013 |
| 21. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2016 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2013 |
| 30. 1. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 2 730 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 30. 1. 2016 |
| 9. 1. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 1. 2016 |
| 7. 1. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| 7. 1. 2012 |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2015 |
| 29. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 655 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2012 |
| 15. 3. 2011 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2012 |
| 15. 3. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 nebezpečné
| 15. 3. 2011 |
| 11. 2. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2011 |
| 1. 11. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2014 |
| 7. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2014 |
| 30. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 257 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2011 |
| 23. 3. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 3. 2011 |
| 7. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2009 |
| 8. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 7. 2013 |
| 30. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 608 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 4. 2010 |
| 30. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel 2. jihočeská finanční, a.s. (IČO 60070854)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Kovářov (IČO 00112437)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2013 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2015 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2015 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2016 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-03-0055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2018 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-03-0200
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-19-03-0029
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2021 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-20-01-0175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2024 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-24-02-0450
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2028 · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-24-02-0465
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – neztotožněný subjekt
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- BSS, PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 VLH / PS 2 16.12
- Typ kód
- PS 2 16.12
- VIN
- 5816
- PČV
- 8939569
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DB PŘÍVĚS
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 1986
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Číslo motoru
- 0
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9090/ 2550/ 1320
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13150/ 13150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00 - 20 16PR / 7,5 - 20
10,00 - 20 16PR / 7,5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .DUCOM, S.R.O., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 083/2020
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40MM, 50MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA023722
- Číslo ORV
- ZAB044836
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- OTP NA DI DNE 1.3.2013 ZÁPIS PŘESTAVBY PROVEDENÉ FIRMOU DUCOM spol. s r.o. NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ MDČR Č. M-C-1095/I POD Č.J. MDČR 3289/2012-150-SCH2 ZE DNE 17.12.2012. NÁKLADNÍ PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ VALNÍKOVÝ SE MĚNÍ NA NÁKLADNÍ PŘÍVĚS - NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB, 01.02.2020 PŘESTAVBA DUCON, NA TRAKTOROVÝ PŘÍVĚS
- Další záznamy
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB.
VOZIDLO MŮŽE POUŽÍVAT PŮVODNÍ SKLÁPĚČKOVOU NÁSTAVBU BSS JAKO VÝMĚNNOU.
JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ K ČINNOSTI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ S DALŠÍMI VÝMĚNNÝMI
ZEMĚDĚLSKÝMI NÁSTAVBAMI SCHVÁLENÉHO TYPU, NAPŘ. SKLÁPĚČKOVÁ VELKOOBJEMOVÁ, CISTERNOVÁ,
VALNÍKOVÁ, SKŘÍŇOVÁ APOD. PLNÍ USTANOVENÍ ZÁK. 56/2001 SB.
ALT. PNEU: 16,5-22,5 18 PR, RÁFEK 13,00-22,5.
11,00 R20 /2/ - PŘEDNÍ, ZADNÍ
01.02.2020 - HROMADNÁ PŘESTAVBA NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ MDČR Č M-C-1095/I,
Č.J. 2740/2015-150-SCH2 ZE DNE 26.11.2015.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5816
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.