PRAGA V3S-VN
- 1982
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 72 kW ≈ 98 k
VIN2020294
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/2020294
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA V3S-VN
- Typ
- PRAGA V3S POD /
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 1982
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 72 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 14. 3. 2018
- Provozovatel: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 14. 3. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 12. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 3. 1993 | Nový provozovatel | Farma Žabovřesky s.r.o. (IČO 46357645) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2006 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 11. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 5. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 12 438 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 5. 2026 |
| 14. 5. 2025 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 12 422 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2026 |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 11 222 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2025 |
| 15. 5. 2024 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 11 207 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2025 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 10 013 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 5. 2024 |
| 23. 5. 2023 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 9 992 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2024 |
| 20. 5. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 790 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2023 |
| 19. 5. 2022 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 774 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2023 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 7 487 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2022 |
| 19. 5. 2021 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 7 461 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2022 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 6 045 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2021 |
| 19. 5. 2020 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 6 030 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2021 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 4 904 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2020 |
| 14. 5. 2019 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 4 882 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 5. 2020 |
| 19. 3. 2018 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 3 978 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2019 |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 3 896 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 7. 4. 2018 |
| 7. 3. 2018 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 3 896 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 3. 2019 |
| 26. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 78 552 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 11. 2010 |
| 19. 11. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 74 526 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 3 vážné
| 19. 12. 2008 |
| 19. 11. 2008 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 74 535 km | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 11. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Farma Žabovřesky s.r.o. (IČO 46357645)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2009 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-08-11-0974Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2008 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-08-11-0958
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-09-11-1461
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-03-0375
-
Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-03-0969
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-05-0898
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-05-1313
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-05-1804
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-05-1858
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-05-1981
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-05-1189
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-05-1282
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – fyzická osoba
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA V3S-VN
- Typ
- PRAGA V3S POD /
- VIN
- 2020294
- PČV
- 8943739
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- VYVÁŽEČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- AVIA, N.P. PRAHA
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 1982
- Druh (typ)
- VYVÁŽEČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Praga, n.p. Praha
- Typ motoru
- T 912
- Číslo motoru
- 141102
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 24
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 24 / 45
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8360/ 2340/ 2580
- Rozvor [mm]
- 3580+1120
- Provozní hmotnost
- 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9160/ 9160
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2350/ 2350
4355/ 4355
4355/ 4355
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4010
- Ložná šířka
- 2180
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25-20HD 10PR CHEMION NT8/ 5,00S X 20
8,25-20HD 10PR CHEMION NT8/ 5,00S X 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AVIA, N.P. PRAHA
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS NESAMOČINNÝ 08 ČSN 30 3 660.1
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 85-004-84
- Číslo ORV
- UBN759080
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- SCHVÁLENÁ INDIVIDUÁLNÍ PŘESTAVBA
- Další záznamy
- 14.3.2018 ZRUŠEN NAKLADAČ UNHN 500 DLE PROTOKOLU STK Č. CZ-3618-18-03-0375
------------------------------POKRAČOVÁNÍ STRANY 1. ----------------------------------------------
DNE 25.10.2023 BYLO VOZIDLO VYŘAZENO Z PROVOZU POD ČÍSLEM JEDNACÍM 16303/23, RZ A ORV
ULOŽENO NA RM SEMILY.
DNE 29.04.20243 BYLO VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU UKONČENO, ORV A RZ VRÁCENY MÍSTNĚ PŘÍSLUŠNÝM ÚŘADEM.
25.05.2026 SCHVÁLENÁ INDIVIDUÁLNÍ PŘESTAVBA SMO/IND-58/2026/DSČ/WOL, PROTOKOL STÁTNÍ ZKUŠEBNA STROJŮ A.S.Č48811.
Stroj musí být vybaven zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy, které musí být při provozu na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Spojovací zařízení slouží pouze jako odtahový úchyt.
Zákaz přepravy nákladu na pozemních komunikacích s výjimkou účelových komunikací v souvislosti s pracovní činností stroje.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2020294
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.