BSS PS 2 10.08 AGRO
- 1984
- ORANŽOVÁ
- .
VIN0521
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/895189
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS 2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 13. 8. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 8. 1984
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- .
- Kategorie
- Ra1 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) od 23. 6. 2026
- Provozovatel: ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) od 23. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 8. 1984 | První registrace | Zemědělské družstvo Zahořany - "v likvidaci" (IČO 00115843) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (IČO 25223216) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 9. 2026 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2030 |
| 21. 9. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2030 |
| 9. 9. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 9. 2028 |
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2030 |
| 27. 3. 2026 | Evidenční kontrola | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3102) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2029 |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2029 |
| 17. 4. 2025 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6515) | 90 000 km | způsobilé | 4 lehké | 17. 4. 2031 |
| 15. 1. 2025 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2029 |
| 7. 9. 2024 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2028 |
| 19. 8. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2028 |
| 3. 7. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2026 |
| 10. 6. 2024 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 6. 2028 |
| 8. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehké | 8. 4. 2028 |
| 21. 11. 2023 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 11. 2027 |
| 6. 10. 2023 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké | 6. 10. 2027 |
| 5. 10. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 4. 11. 2023 |
| 5. 10. 2023 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 10. 2027 |
| 11. 8. 2023 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 8. 2027 |
| 28. 3. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 3. 2025 |
| 23. 3. 2023 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 891 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 3. 2027 |
| 22. 3. 2023 | Měření emisí | Chrudim (č. 460320) | 891 km nižší než dříve | – | bez závad | 22. 3. 2027 |
| 10. 3. 2023 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2027 |
| 4. 11. 2022 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2026 |
| 20. 10. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 19. 11. 2022 |
| 13. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 9. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2026 |
| 14. 9. 2022 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 9. 2026 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 5. 2026 |
| 18. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 1 745 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 12. 2025 |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2025 |
| 5. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2020 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2024 |
| 6. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2020 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2024 |
| 22. 9. 2020 | Opakovaná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 9. 2024 |
| 22. 9. 2020 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 22. 10. 2020 |
| 12. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 7. 2022 |
| 10. 6. 2020 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 6. 2024 |
| 9. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | 891 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 5. 2024 |
| 20. 4. 2020 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 20. 5. 2020 |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehké | 1. 4. 2024 |
| 28. 2. 2020 | Opakovaná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 2. 2024 |
| 26. 2. 2020 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 27. 3. 2020 |
| 11. 11. 2019 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 11. 2023 |
| 10. 10. 2019 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 10. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 10. 2023 |
| 22. 8. 2019 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3411) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 8. 2023 |
| 21. 8. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3411) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 20. 9. 2019 |
| 28. 6. 2019 | Opakovaná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2023 |
| 3. 6. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3102) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2023 |
| 30. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 29. 6. 2019 |
| 2. 5. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 5. 2023 |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 891 km | způsobilé | 4 lehké | 20. 3. 2023 |
| 20. 3. 2019 | Měření emisí | Chrudim (č. 460320) | 891 km nižší než dříve | – | 1 lehká | 20. 3. 2023 |
| 18. 3. 2019 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2023 |
| 27. 2. 2019 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 2. 2023 |
| 2. 10. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | 6 lehké | 2. 10. 2022 |
| 26. 9. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2022 |
| 21. 9. 2018 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 9. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Evidenční kontrola | Třinec (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 30. 7. 2018 | Opakovaná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehké | 9. 7. 2020 |
| 9. 7. 2018 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | nezpůsobilé | 5 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | |
| 23. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3205) | 1 745 km | způsobilé | 14 lehké | 23. 12. 2021 |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 10. 2021 |
| 11. 7. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2021 |
| 13. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 13. 7. 2017 |
| 6. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 3. 2021 |
| 13. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 3. 2021 |
| 17. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 10. 2020 |
| 13. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2020 |
| 13. 7. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 6. 2018 |
| 24. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné | 24. 7. 2016 |
| 12. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 4. 2020 |
| 31. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 3. 2020 |
| 22. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 10. 2019 |
| 22. 7. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 21. 8. 2015 |
| 22. 7. 2015 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2019 |
| 11. 6. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 7 lehké | 11. 6. 2019 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 1 520 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 21. 5. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2019 |
| 21. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 21. 5. 2015 |
| 21. 4. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2019 |
| 9. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 12. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2018 |
| 4. 11. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2018 |
| 30. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 9. 2018 |
| 24. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2018 |
| 23. 9. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 9. 2018 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2018 |
| 25. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 6. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 6. 2016 |
| 6. 3. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 3. 2018 |
| 4. 2. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2018 |
| 29. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 29. 1. 2018 |
| 7. 10. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2017 |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2017 |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 6. 2017 |
| 17. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 5. 2017 |
| 14. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 6 500 km | způsobilé | 3 lehké | 14. 5. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2017 |
| 7. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 5. 2017 |
| 18. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 11. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 11. 2016 |
| 18. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 10. 2016 |
| 9. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2012 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2016 |
| 25. 6. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 6. 2014 |
| 18. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 18. 7. 2012 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2012 |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 3. 2016 |
| 13. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2011 |
| 3. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 11. 2015 |
| 19. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 10. 2015 |
| 4. 7. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 8 000 km | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2015 |
| 26. 5. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 5. 2015 |
| 23. 5. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2015 |
| 18. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné | |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 3 832 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 16. 5. 2015 |
| 21. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2015 |
| 11. 2. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2015 |
| 16. 10. 2010 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 9. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 9. 2014 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2014 |
| 16. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 8. 2014 |
| 14. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 6. 2014 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | 30 000 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehké | 5. 5. 2012 |
| 19. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 3. 2014 |
| 2. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 1 319 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 2. 2. 2014 |
| 19. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2009 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 6. 10. 2013 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 9. 2013 |
| 11. 8. 2009 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2013 |
| 11. 8. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 10. 9. 2009 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2013 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 5. 2013 |
| 18. 5. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 5. 2013 |
| 15. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 14. 6. 2009 |
| 14. 5. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2013 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | |
| 5. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 6 000 km | způsobilé | 2 lehké | 5. 5. 2013 |
| 5. 12. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 12. 2012 |
| 24. 9. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Zahořany - "v likvidaci" (IČO 00115843)
-
Nový vlastník a provozovatel ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (IČO 25223216)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2010 · stanice: 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN, NÁDRAŽNÍ 70
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2019 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-05-0922
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2031 · stanice: Krásný Dvůr 9, 43972, Krásný Dvůr · protokol CZ-6515-25-54-0033
-
Nový vlastník a provozovatel ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS PS 2 10.08 AGRO 1984 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 83,6 %
Srovnáváme s 262 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS 2 10.08 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS 2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- VIN
- 0521
- PČV
- 895189
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- S NEVÝKYVNOU OJÍ
- Kategorie vozidla
- Ra1
- Výrobce vozidla
- BSS N.P , ZÁVOD 02, SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 13. 8. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 8. 1984
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2500/ 2300
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2370
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4400
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18/ 11-18
14,5/80-18/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, n.p. závod 02, Senice na Hané
- Výrobní číslo karoserie
- 0521
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo ORV
- UBN220183
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- 23/6/26 ZAPSÁNA ZMĚNA SLOUČENÍM-FÚZE.
- Další záznamy
- JE MOŽNO POUŽÍT PNEU 12,5-18”
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0521
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.