VENIERI VF 1.33B
- 2007
- ŽLUTÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 2216 cm³
- 37 kW ≈ 50 k
VIN24421
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:03 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9027084
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VENIERI
- Model
- VF 1.33B
- Typ
- VENIERI VF 1.33B 0401 / 0401
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2007
- Barva
- ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2216 cm³
- Výkon
- 37 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Kadlec Jaroslav (IČO 47076852) od 14. 6. 2010
- Provozovatel: Kadlec Jaroslav (IČO 47076852) od 14. 6. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 10. 2007 | První registrace | Jan Vlach (IČO 14787130) | Registr silničních vozidel |
| 2. 6. 2010 | Nový provozovatel | NET spol. s r.o. (IČO 18828141) | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Kadlec Jaroslav (IČO 47076852) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Divišov (č. 3205) | 1 159 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2030 |
| 27. 8. 2026 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | 153 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 8. 2030 |
| 28. 7. 2026 | Měření emisí | Šenov u Nového Jičína (č. 480406) | 153 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2028 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2029 |
| 16. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 5 041 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2028 |
| 5. 9. 2023 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 5. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2025 |
| 21. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 1 159 km | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2024 |
| 23. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2022 |
| 23. 5. 2018 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 60 km nižší než dříve | – | bez závad | 23. 5. 2022 |
| 21. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3205) | 1 159 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 6. 2021 |
| 7. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | 1 159 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 9. 2020 |
| 23. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 3 212 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2018 |
| 19. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 4. 2018 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 7. 2017 |
| 16. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | 4 170 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 16. 10. 2016 |
| 11. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | 4 700 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 7. 2016 |
| 14. 6. 2010 | Na žádost zákazníka | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2010 |
| 11. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 10. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Jan Vlach (IČO 14787130)
-
Nový provozovatel NET spol. s r.o. (IČO 18828141)
-
Nový vlastník a provozovatel Kadlec Jaroslav (IČO 47076852)Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- VENIERI
- Obchodní označení
- VF 1.33B
- Typ
- VENIERI VF 1.33B 0401 / 0401
- Typ kód
- 0401
- VIN
- 24421
- PČV
- 9027084
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- RÝPADLO NAKLADAČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- VF VENIERI, S.P.A., LUGO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2007
- Druh (typ)
- RÝPADLO NAKLADAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PERKINS ENGINES CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- HP50/2800
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 37 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2216
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 17
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3900/ 1430/ 2240
- Rozvor [mm]
- 1320
- Provozní hmotnost
- 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3200/ 3200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10.0/75 - 15.3 8 PR 118 A8/ 9.00 X 15.3
10.0/75 - 15.3 8 PR 118 A8/ 9.00 X 15.3
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VF VENIERI, S.P.A., LUGO, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- 24421
- Barva
- ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6450-001-00
- Číslo TP
- ZA146597
- Číslo ORV
- ZAA340819
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 24421
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.