AVIA DVS 12 A30

  • 1978
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3319 cm³
  • 58,8 kW ≈ 80 k

VIN17-78-05551

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9063567

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
DVS 12 A30
Typ
AVIA 30 DVS 12 /
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
31. 1. 1979
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 1979
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3319 cm³
Výkon
58,8 kW
Kategorie
N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
71 300 km
při prohlídce 24. 9. 2026
1
Vlastník v registru
Město Kroměříž
od 2. 10. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 1979 První registrace ZÁVOD 2, KORYCANY Registr silničních vozidel
14. 2. 1991 Nový provozovatel KORYNA, státní podnik (IČO 00215121) Registr silničních vozidel
6. 8. 1993 Nový provozovatel KORYNA, spol. s r.o. (IČO 45474451) Registr silničních vozidel
12. 3. 1997 Nový provozovatel KORNAB a.s. (IČO 25320769) Registr silničních vozidel
25. 9. 2000 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
2. 10. 2003 Nový vlastník a provozovatel Město Kroměříž (IČO 00287351) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

70 00070 50071 00071 500 201020132016201920222025 2. 6. 2009: 70 159 km20. 7. 2010: 70 218 km1. 6. 2011: 70 289 km5. 6. 2012: 70 432 km25. 6. 2013: 70 515 km4. 6. 2014: 70 559 km31. 7. 2015: 70 621 km28. 7. 2016: 70 781 km25. 7. 2017: 70 875 km30. 5. 2018: 70 913 km2. 7. 2019: 70 986 km10. 8. 2020: 71 037 km30. 9. 2021: 71 078 km1. 11. 2022: 71 102 km13. 11. 2023: 71 116 km30. 10. 2024: 71 238 km7. 10. 2025: 71 268 km24. 9. 2026: 71 300 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 300 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 9. 2027
7. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 268 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 10. 2026
30. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 238 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 10. 2025
13. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 116 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2024
1. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 102 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
1. 11. 2023
30. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 078 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 9. 2022
10. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 71 037 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 8. 2021
2. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 70 986 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 7. 2020
30. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3729) 70 913 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 5. 2019
25. 7. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 875 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
25. 7. 2018
28. 7. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 781 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 7. 2017
31. 7. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 621 km způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
31. 7. 2016
4. 6. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 559 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 6. 2015
25. 6. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 515 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 6. 2014
5. 6. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 432 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 6. 2013
1. 6. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 289 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 6. 2012
20. 7. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 218 km způsobilé
5 lehkých
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 7. 2011
2. 6. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 70 159 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ZÁVOD 2, KORYCANY
  2. Nový provozovatel KORYNA, státní podnik (IČO 00215121)
  3. Nový provozovatel KORYNA, spol. s r.o. (IČO 45474451)
  4. Nový provozovatel KORNAB a.s. (IČO 25320769)
  5. Nový provozovatel fyzická osoba
  6. Nový vlastník a provozovatel Město Kroměříž (IČO 00287351)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-07-0193
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-05-0370
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-07-0030
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-08-0072
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-09-0254
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-11-0010
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-11-0094
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-10-0286
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-10-0063
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-09-0208
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
DVS 12 A30
Typ
AVIA 30 DVS 12 /
VIN
17-78-05551
PČV
9063567
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
DOPRAVNÍ POŽÁRNÍ VOZIDLO
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AVIA, n.p., PRAHA, ČR
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
31. 1. 1979
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 1979
Druh (typ)
DOPRAVNÍ POŽÁRNÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AVIA, n.p., PRAHA, ČR
Typ motoru
712.11
Číslo motoru
05843
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
58.8 / 3200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3319
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
77
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Spotřeba předpis
ČSN
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
14 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5610/ 2230/ 2675
Rozvor [mm]
2680
Provozní hmotnost
4425
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5150/ 5150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1860/ 1860
3290/ 3290
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6,50-20/ 5,50-20 DC
6,50-20/ 5,50-20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, VYSOKÉ MÝTO, ČR
Výrobní číslo karoserie
17-78-05551
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
8 / 2+6 / 0
Spojovací zařízení - druh
NESAMOČINNÝ 03 ČSN 308.660.1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
730-002-79
Číslo TP
UH463901
Číslo ORV
UAQ985358
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Doplňkový text na TP
pož.výstroj se stříkačkou PPS 12 12.3.1997 SVZ(MODRÝ MAJÁK) 15.12.1999 IZS (HASIČI)
Další záznamy
Povolena vyjímka z ustanovení vyhl. č. 90/1975 Sb.:
§ 63 odst. 11 - zařízení proti vklínění malých vozidel nemám v průměru na rovinu kolmou
ke střední podélné rovině vozidla požadovanou výšku nejméně 100 mm; má výšku 90 mm.
§ 53, odst. 7 - viditelnost výstražných světel nesplňuje požadavky
§ 53, odst. 6 - výstražné světlo není umístěno na nejvyšších místě
§ 62, odst. 6 - pomocná spojovací zařízení pro lana nebo řetězy nejsou.
Schválen maják modré barvy.
Zvláštní výbava - požární výstroj se stříkačkou PS 12.

Další ověření (externí odkazy)