MULTICAR M 25.1 A
- 1988
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN18372
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:26 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9244489
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (15. 2. 2013 až 20. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25.1 A
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1989
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) od 20. 3. 2013
- Provozovatel: Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) od 20. 3. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 1. 1989 | První registrace | Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 1996 | Nový provozovatel | Tukový průmysl spol. s r.o. (IČO 40614638) | Registr silničních vozidel |
| 4. 7. 1997 | Nový provozovatel | Tukový průmysl Praha, a.s. (IČO 25135881) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 2007 | Nový provozovatel | SUN MORAVOSTAV SPOL. S R.O. VRCHOSLAVICE 141 PROSTEJOV | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | SUN MORAVOSTAV spol. s r.o. v likvidaci (IČO 46342613) | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | K.N. SERVIS, s.r.o. (IČO 25215825) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Zruč-Senec (IČO 00258563) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 5. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2030 |
| 11. 5. 2026 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 11. 5. 2030 |
| 29. 7. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 19 127 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2027 |
| 29. 7. 2025 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 19 126 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2027 |
| 15. 4. 2025 | Před registrací | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2029 |
| 18. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 3. 2029 |
| 1. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 17 097 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 8. 2025 |
| 8. 6. 2022 | Před registrací | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2026 |
| 27. 5. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 5 767 km nižší než dříve | – | bez závad | 27. 5. 2026 |
| 29. 7. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 13 717 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2023 |
| 28. 7. 2021 | Měření emisí | Město Touškov (č. 440703) | 13 694 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2023 |
| 26. 2. 2020 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 2. 2024 |
| 30. 7. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 8 911 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 7. 2021 |
| 29. 7. 2019 | Měření emisí | Město Touškov (č. 440703) | 8 888 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2021 |
| 16. 8. 2018 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 8. 2022 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 1 608 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2019 |
| 17. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 5. 2020 |
| 13. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 2 025 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 3. 2017 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2018 |
| 1. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | 69 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2015 |
| 18. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3422) | 37 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 18. 3. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | 37 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 17. 4. 2013 |
| 11. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2016 |
| 18. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2014 |
| 11. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3723) | 81 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041)
-
Nový provozovatel Tukový průmysl spol. s r.o. (IČO 40614638)
-
Nový provozovatel Tukový průmysl Praha, a.s. (IČO 25135881)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2008 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 10031, PRAHA 10
-
Nový provozovatel SUN MORAVOSTAV SPOL. S R.O. VRCHOSLAVICE 141 PROSTEJOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Nový vlastník a provozovatel SUN MORAVOSTAV spol. s r.o. v likvidaci (IČO 46342613)
-
Nový vlastník a provozovatel K.N. SERVIS, s.r.o. (IČO 25215825)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2013 · stanice: SOKOLSKÁ 705, 33027, VEJPRNICEEvidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: SOKOLSKÁ 705, 33027, VEJPRNICE
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Zruč-Senec (IČO 00258563)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2015 · stanice: SOKOLSKÁ 705, 33027, VEJPRNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2019 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-08-0383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2021 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-19-07-2271
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2023 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-21-07-2421
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-08-0203
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2027 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-07-2554
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (MULTICAR M 25.1 A 1988 v ČR obvykle 2,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90 %
Srovnáváme s 40 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25.1 A
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25.1 A
- VIN
- 18372
- PČV
- 9244489
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB, WALTERSHAUSEN, SRN
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1989
- Druh (typ)
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0-1 SRF
- Číslo motoru
- 1077
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4040/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1825
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 - 13 C PR6/ 5K x 13
6.70 - 13 C PR6 (2)/ 5K x 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 18372
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UF157454
- Číslo ORV
- UAL148093
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- PRODLOUŽENÍ DEPOZITU 7X50,- DNE 20.03.2013 UKONČEN DEPOZIT. EKO POPLATEK ZAPLACEN 20.03.2013.
- Další záznamy
- Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel vozidla po vysledování
v provozu.
Na vozidlo mohou být namontována hromadně schválená výměnná přídavná zařízení
-zametací kartáč typ 22.1 nebo sněhový pluh typ 23.1. Po montáži těchto zařízení se
mění:
typ: M25.1A 19.1/22.1 M25.1A 19.1/23.1
délka: 5 705 mm 5 705 mm
šířka: 1 900 mm 2 000 mm
prov.hm.: 2 315 kg 2 285 kg
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 18372
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.