MV 7-039
- 1989
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- .
VIN114
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/935894
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Model
- 7-039
- Typ
- MV 7-039 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 8. 1990
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- .
- Kategorie
- Ra3 – Návěs traktorový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) od 18. 6. 2026
- Provozovatel: ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) od 18. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 8. 1990 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 8. 1990 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Zahořany - "v likvidaci" (IČO 00115843) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (IČO 25223216) | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 6. 2026 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2027 |
| 14. 5. 2026 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 5. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2030 |
| 17. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Blatná (č. 3301) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 17. 4. 2030 |
| 28. 3. 2026 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2030 |
| 24. 10. 2025 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2029 |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2029 |
| 7. 8. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2029 |
| 13. 6. 2025 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2026 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2029 |
| 7. 6. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehké | 6. 6. 2029 |
| 4. 6. 2025 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 4. 6. 2029 |
| 24. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 3. 2029 |
| 11. 2. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2029 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 8. 2028 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Prachatice (č. 3325) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 6. 2028 |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2025 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2028 |
| 19. 5. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 5. 2028 |
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2027 |
| 9. 10. 2023 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2024 |
| 9. 10. 2023 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2027 |
| 4. 10. 2023 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 10. 2027 |
| 19. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 2 740 km | způsobilé | 5 lehké | 19. 9. 2027 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 6. 2024 |
| 15. 3. 2023 | Opakovaná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 2. 2027 |
| 21. 2. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | |
| 11. 1. 2023 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2027 |
| 7. 11. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 11. 2026 |
| 19. 9. 2022 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2026 |
| 5. 9. 2022 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2026 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 6. 2026 |
| 15. 6. 2022 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2023 |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Otvice (č. 3510) | – | způsobilé | 5 lehké | 28. 4. 2026 |
| 22. 4. 2022 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 4. 2026 |
| 26. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 26. 3. 2026 |
| 15. 11. 2021 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 11. 2025 |
| 22. 10. 2021 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 10. 2025 |
| 6. 9. 2021 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2025 |
| 12. 8. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3119) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 8. 2025 |
| 17. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2022 |
| 11. 6. 2021 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2025 |
| 22. 3. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2025 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2021 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 8 lehké | 5. 3. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Opakovaná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2024 |
| 24. 1. 2020 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 23. 2. 2020 |
| 17. 1. 2020 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2024 |
| 26. 11. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 11. 2023 |
| 5. 11. 2019 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2023 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 8 lehké | 15. 10. 2023 |
| 27. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 2 740 km | způsobilé | 5 lehké | 27. 6. 2023 |
| 20. 6. 2019 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 20. 7. 2019 |
| 20. 6. 2019 | Opakovaná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2023 |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2020 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 5. 2023 |
| 1. 5. 2019 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 1. 5. 2023 |
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 9 lehké | 16. 1. 2023 |
| 19. 12. 2018 | Opakovaná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 12. 2022 |
| 17. 12. 2018 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 16. 1. 2019 |
| 12. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 9. 2022 |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 9. 2022 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 8. 2022 |
| 16. 8. 2018 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2022 |
| 13. 7. 2018 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2022 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 6. 2019 |
| 11. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 5. 2022 |
| 30. 4. 2018 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 4. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 5. 5. 2018 |
| 27. 3. 2018 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2022 |
| 26. 3. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 25. 4. 2018 |
| 13. 2. 2018 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2022 |
| 13. 11. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2021 |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 1. 12. 2017 |
| 26. 9. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2021 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 7. 9. 2021 |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2021 |
| 18. 8. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2021 |
| 25. 7. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 24. 8. 2017 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2021 |
| 29. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 6. 2018 |
| 7. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 6. 2019 |
| 23. 5. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 5. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2021 |
| 18. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 10. 2020 |
| 29. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 6. 2017 |
| 8. 4. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 6. 4. 2020 |
| 1. 12. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 12. 2019 |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 11. 2019 |
| 27. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 11. 2019 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 6 lehké | 6. 10. 2019 |
| 14. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2019 |
| 30. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2019 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2016 |
| 28. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehké | 26. 6. 2019 |
| 15. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6813) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2019 |
| 30. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2019 |
| 21. 3. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 3. 2019 |
| 11. 3. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2019 |
| 16. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 12. 2018 |
| 16. 12. 2014 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 6 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 12. 2014 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2018 |
| 26. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 8. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 9. 2018 |
| 12. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 8. 2018 |
| 4. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2018 |
| 28. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2018 |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 7. 2018 |
| 27. 6. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 6. 2018 |
| 16. 6. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 6. 2018 |
| 26. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 5. 2018 |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 5. 2018 |
| 8. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 4. 2018 |
| 21. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 3. 2018 |
| 5. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2015 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2018 |
| 12. 12. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 35 200 km | způsobilé | 6 lehké | 12. 12. 2017 |
| 9. 10. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2017 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2017 |
| 26. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2017 |
| 18. 9. 2013 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3121) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2017 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 7. 2017 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2017 |
| 9. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2017 |
| 2. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2017 |
| 27. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2014 |
| 24. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 1 831 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 24. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2016 |
| 12. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké | 12. 10. 2014 |
| 4. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2012 |
| 31. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2016 |
| 3. 8. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 8. 2016 |
| 2. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 7. 2016 |
| 3. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2014 |
| 26. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 6. 2016 |
| 12. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2016 |
| 21. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2016 |
| 15. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 3. 2013 |
| 9. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3216) | 5 400 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2012 |
| 31. 8. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 8. 2015 |
| 16. 8. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 8. 2015 |
| 3. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehké | 31. 5. 2015 |
| 18. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 5. 2015 |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2015 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | nezpůsobilé | 10 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné | 13. 5. 2011 |
| 13. 5. 2011 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 7 lehké | 13. 5. 2012 |
| 13. 4. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 4. 2015 |
| 29. 3. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 3. 2015 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 3. 2015 |
| 15. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2012 |
| 4. 3. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 3. 2015 |
| 18. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 2. 2015 |
| 1. 12. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 12. 2014 |
| 4. 11. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2014 |
| 15. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2014 |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2014 |
| 7. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 7. 2014 |
| 8. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 6. 2014 |
| 6. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 5. 2014 |
| 24. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2012 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2014 |
| 4. 5. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 5. 2011 |
| 3. 5. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné | 2. 6. 2010 |
| 20. 4. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 4. 2014 |
| 14. 4. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 9. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 17 000 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 4. 2014 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 25. 3. 2014 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2014 |
| 19. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 3. 2011 |
| 9. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 25 000 km | způsobilé | 2 lehké | 9. 3. 2014 |
| 9. 12. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 7 lehké | 9. 12. 2010 |
| 16. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 10. 2013 |
| 21. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 9. 2013 |
| 8. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2013 |
| 31. 8. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2009 |
| 4. 8. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | 18 000 km | způsobilé | 3 lehké | 4. 8. 2013 |
| 27. 7. 2009 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 7. 2013 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 7. 2013 |
| 21. 7. 2009 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 7. 2013 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné | 16. 8. 2009 |
| 1. 7. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 31. 7. 2009 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 4 lehké | 29. 4. 2010 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 6 lehké | 27. 4. 2010 |
| 6. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 5 000 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 3. 2013 |
| 24. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2009 |
| 1. 12. 2008 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 12. 2009 |
| 6. 11. 2008 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Zemědělské družstvo Zahořany - "v likvidaci" (IČO 00115843)
-
Nový vlastník a provozovatel ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (IČO 25223216)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2018 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-01-0532
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-02-0862
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-03-0629
-
Nový vlastník a provozovatel ZEAS Puclice a.s. (IČO 00115592)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Obchodní označení
- 7-039
- Typ
- MV 7-039 /
- VIN
- 114
- PČV
- 935894
- Druh vozidla
- Návěs traktorový
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- AGROZET K. P. PELHŘIMOV + TEROZ TACHOV
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 8. 1990
- Druh (typ)
- NÁVĚS TRAKTOROVÝ KONTEJNEROVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 20
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7170/ 2530/ 1245
- Rozvor [mm]
- 1110
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12000/ 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1500/ 1500
5250/ 5250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR ZS-4/ 11X18
14,5/80-18 12 PR ZS-4/ 11X18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 114
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBN220177
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- 18/6/26 JINÝ PŘECHOD - FÚZE SLOUČENÍM
- Další záznamy
- Povolena výjimka z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84 SB:
§11 odst 1.
Návěs je určen k zapojení do soupravy s kolovými traktory a k přepravě kontejnerů schválených pro speciální nákladní automobily řady LIAZ - nosič kontejnerů.
Součet vlastní hmotnosti kontejneru a hmotnosti přepravovaného substrátu nesmí překročit hodnotu užitečné hmotnosti návěsu t. 8150kg.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 114
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.