PRAGA V3S
- 1981
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 72 kW ≈ 98 k
VIN2030607
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/2030607
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 18. 5. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (14. 10. 2016 až 16. 11. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA
- Model
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S AD 080 ČKD / ČKD-AD080
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 18. 9. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 9. 1981
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 72 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslava Vindišová (IČO 40719553) od 16. 11. 2016
- Provozovatel: Jaroslava Vindišová (IČO 40719553) od 16. 11. 2016
Obvyklé u modelu 40 let po roce výroby (všechny roky výroby): 14–85 tis. km (medián 39 389 km, 62 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 9. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 7. 1996 | Nový provozovatel | Českomoravská investiční a.s. (IČO 49969854) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 1997 | Nový provozovatel | Františka Gregorová (IČO 13698249) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 1998 | Nový provozovatel | CUKROMONT, spol. s r.o.-organizační složka (IČO 60371447) | Registr silničních vozidel |
| 8. 11. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637) | Registr silničních vozidel |
| 16. 11. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslava Vindišová (IČO 40719553) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 5. 2021 | Na žádost zákazníka | Vlachovo Březí (č. 3317) | 8 635 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2021 |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 86 035 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 5. 2022 |
| 18. 5. 2021 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 8 592 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2022 |
| 11. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | 8 570 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3719) | 8 554 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 8. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 8 366 km | způsobilé | 13 lehkých
| 27. 8. 2014 |
| 15. 6. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 7 791 km | způsobilé | 16 lehkých
| 21. 5. 2013 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 7 773 km | dočasně způsobilé | 16 lehkých, 7 vážných
| 20. 6. 2012 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 7 196 km | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 5. 2012 |
| 30. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 5 620 km | způsobilé | 10 lehkých
| 30. 3. 2011 |
| 9. 3. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 3 867 km | způsobilé | 9 lehkých
| 9. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Českomoravská investiční a.s. (IČO 49969854)
-
Nový provozovatel Františka Gregorová (IČO 13698249)
-
Nový provozovatel CUKROMONT, spol. s r.o.-organizační složka (IČO 60371447)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · platnost do 1. 12. 2006 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2010 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2011 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2012 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2012 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2013 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Vyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚ
-
Konec vyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚVyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-16-11-0078
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslava Vindišová (IČO 40719553)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-21-05-0109
-
Konec vyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚ
-
Vybavení odstraněno z registru: ZÁVĚS
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – Jihomoravské dřevařské závody Brno, v likvidaci
- Nový provozovatel – NAPAJEDLA
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (PRAGA V3S 1981 v ČR v průměru 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63,9 %
Srovnáváme s 1 282 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA
- Obchodní označení
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S AD 080 ČKD / ČKD-AD080
- Typ kód
- ČKD-AD080
- VIN
- 2030607
- PČV
- 9426249
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- JEŘÁB
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- PRAGA N.P., VYSOČANY PRAHA, ČSSR
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 18. 9. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 9. 1981
- Druh (typ)
- AUTOJEŘÁB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- T 912
- Číslo motoru
- 122122
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87
- Za jízdy
- 88.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7050/ 2400/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3580 + 1120
- Provozní hmotnost
- 10315
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10400/ 10400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2400/ 2400
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25 - 20 HD 10 PR/ 5,00 S x 20
8,25 - 20 HD 10 PR [2]/ 5,00 S x 20
8,25 - 20 HD 10 PR [2]/ 5,00 S x 20
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ČKD MOBILNÍ JEŘÁBY A.S., SLANÝ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 2030607
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2+1 / 2+1 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 970-085-85
- Číslo TP
- ZB026520
- Číslo ORV
- ZAA134929
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- 08.06.2021 schválena technická způsobilost jednotlivě přestavěného vozidla, pod čj. MUVO 4863/2021/ODSH/SH, na základě vyjádření akreditovaného zástupce výrobce vozidla ze dne 28.04.2021. Změna kategorie vozidla z N3 na SS.
- Další záznamy
- DNE 08.06.2021 SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVĚ PŘESTAVĚNÉHO VOZIDLA, POD Č.J. MUVO 4863/2021/ODSH/SH, NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE ZE DNE 28.04.2021.
ZMĚNA KATEGORIE VOZIDLA Z N3 NA SS, PŮVODNÍ ZTP Č. 970-085-85.
JEŘÁBOVÁ NÁSTAVBA, V.Č. 2200.
VOZIDLO PLNÍ PODMÍNKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2030607
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.