BSS PV 20.15 K
- 1983
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1411
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:31 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9477264
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PV 20.15 K
- Typ
- BSS PV 20.15 K /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Barva
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Kučera (IČO 12797529) od 19. 4. 2005
- Provozovatel: Jiří Kučera (IČO 12797529) od 19. 4. 2005
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 29. 9. 1983 | Nový provozovatel | Z-Group bus a.s. (IČO 45192120) | Registr silničních vozidel |
| 4. 3. 1998 | Nový provozovatel | ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (IČO 60108851) | Registr silničních vozidel |
| 4. 9. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | ČSAD Benešov s.r.o. (IČO 60193441) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2000 | Nový provozovatel | Arnošt Tintěra (IČO 69079200) | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2000 | Nový provozovatel | Petr Hladík (IČO 46003258) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2002 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2004 | Nový provozovatel | Martin Oberfalcer (IČO 71087028) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Kučera (IČO 12797529) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 7. 2026 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 7. 2030 |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 5. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2030 |
| 3. 4. 2026 | Pravidelná STK | Brniště (č. 6514) | 2 205 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 3. 4. 2030 |
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 3. 2030 |
| 19. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumany (č. 3317) | 5 682 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 19. 1. 2030 |
| 25. 9. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2029 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2029 |
| 8. 7. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 7. 2029 |
| 19. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 6 832 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 5. 2029 |
| 12. 5. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 5. 2029 |
| 14. 4. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 4. 2029 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | 1 420 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 5. 2028 |
| 22. 5. 2024 | Opakovaná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 1 720 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 5. 2028 |
| 29. 4. 2024 | Opakovaná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 19. 5. 2024 |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK | Rychvald (č. 3821) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2027 |
| 20. 6. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 8 lehké | 20. 6. 2027 |
| 13. 6. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 6. 2027 |
| 21. 2. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2027 |
| 13. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 3. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2026 |
| 20. 9. 2022 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 47 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 20. 9. 2026 |
| 20. 9. 2022 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 46 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2026 |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 7. 2026 |
| 31. 5. 2022 | Opakovaná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 5. 2026 |
| 28. 5. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 19. 3. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 989 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 19. 3. 2026 |
| 19. 10. 2021 | Pravidelná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 10. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2021 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 7. 2025 |
| 24. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 3 153 km | způsobilé | 3 lehké | 24. 5. 2025 |
| 17. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2025 |
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2025 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2025 |
| 17. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 2 927 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2020 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 7. 2024 |
| 5. 5. 2020 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 5. 2024 |
| 5. 5. 2020 | Měření emisí | Jilemnice (č. 460820) | 1 720 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2024 |
| 27. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 3. 2024 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 8 lehké | 6. 3. 2024 |
| 21. 10. 2019 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2023 |
| 30. 7. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehké | 30. 7. 2023 |
| 23. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2023 |
| 22. 5. 2019 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 5. 2023 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 14. 6. 2019 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3317) | 5 397 km | způsobilé | 4 lehké | 11. 4. 2023 |
| 10. 4. 2019 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2023 |
| 20. 2. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2023 |
| 2. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 9. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2022 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2022 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 5. 2022 |
| 21. 2. 2018 | Před registrací | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2018 |
| 20. 2. 2018 | Měření emisí | Česká Lípa (č. 450110) | 2 911 km | – | bez závad | 20. 2. 2020 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 10. 2021 |
| 26. 7. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | 1 220 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 26. 7. 2021 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2021 |
| 27. 6. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 27. 6. 2021 |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 5. 2021 |
| 3. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 1 759 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 5. 2021 |
| 28. 4. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2021 |
| 28. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 25. 5. 2017 |
| 20. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Z-Group bus a.s. (IČO 45192120)
-
Nový provozovatel ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (IČO 60108851)
-
Nový vlastník a provozovatel ČSAD Benešov s.r.o. (IČO 60193441)
-
Nový provozovatel Arnošt Tintěra (IČO 69079200)
-
Nový provozovatel Petr Hladík (IČO 46003258)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Martin Oberfalcer (IČO 71087028)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 11. 4. 2005 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2006 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Kučera (IČO 12797529)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2007 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – VSETÍN
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS PV 20.15 K 1983 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71,7 %
Srovnáváme s 138 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PV 20.15 K
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PV 20.15 K
- Typ
- BSS PV 20.15 K /
- VIN
- 1411
- PČV
- 9477264
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 20000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1411
- Barva
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AO688929
- Číslo ORV
- BAD135043
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- LIBEREC
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1411
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.