BSS ps2 17.13
- 1989
- ŠEDÁ
VIN1668
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:08 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9501852
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 23. 3. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS 2 17.13 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový nákladní
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672) od 19. 4. 2010
- Vlastník: Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672) od 5. 5. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 25. 7. 1989 | Nový provozovatel | Zemědělské stavby Horoměřice - státní podnik v lidvidaci (IČO 00664596) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 1993 | Nový provozovatel | Vratislav Drábek (IČO 45126071) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 1998 | Nový provozovatel | PROXIMA, stavební společnost spol. s r.o. (IČO 46358960) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2005 | Nový provozovatel | VERA ZIKUŠKOVÁ-AUTODOPRAVA RADONÍN 9,ŽDÁR NAD SÁZAVOU | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2005 | Nový provozovatel | Věra Zikušková (IČO 42319153) | Registr silničních vozidel |
| 14. 1. 2009 | Nový provozovatel | JAROSLAV LUNDA MERHAUTOVA 131 BRNO | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 2010 | Nový provozovatel | Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2010 | Nový vlastník | Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 4. 2026 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 3773) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2030 |
| 7. 4. 2026 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 3773) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2030 |
| 1. 4. 2026 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2030 |
| 12. 2. 2026 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2030 |
| 5. 2. 2026 | Pravidelná STK | Staříč (č. 3856) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2030 |
| 4. 11. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 4. 11. 2029 |
| 8. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 2 261 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 4. 2029 |
| 10. 6. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 6. 2028 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 4. 2028 |
| 28. 3. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 3. 2028 |
| 17. 3. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 17. 3. 2028 |
| 3. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 8 207 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2027 |
| 15. 8. 2023 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 8. 2027 |
| 17. 7. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2027 |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2027 |
| 21. 2. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 2. 2027 |
| 20. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Frýdek-Místek (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 4. 2022 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2026 |
| 25. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 1. 2022 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 1. 2026 |
| 1. 12. 2021 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 3773) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 12. 2025 |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 11. 2025 |
| 28. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 2 293 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2025 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 3. 2025 |
| 6. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 6. 2024 |
| 14. 4. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 4. 2024 |
| 2. 3. 2020 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2024 |
| 22. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 7 605 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 2. 2024 |
| 24. 10. 2019 | Opakovaná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2023 |
| 1. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 8 207 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 9. 2019 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 26. 10. 2019 |
| 25. 6. 2019 | Pravidelná STK | Šenov u Nového Jičína (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2023 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2023 |
| 17. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 8 207 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 4. 2023 |
| 28. 3. 2019 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2023 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2022 |
| 30. 8. 2018 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2022 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 4. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2022 |
| 28. 11. 2017 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 11. 2021 |
| 29. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2021 |
| 15. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2021 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 4. 2021 |
| 23. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 3. 2021 |
| 25. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 6. 2020 |
| 30. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 6. 2020 |
| 17. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 5. 2020 |
| 25. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2020 |
| 15. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 12. 2019 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2019 |
| 25. 3. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 3. 2019 |
| 9. 3. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2019 |
| 29. 8. 2014 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 8. 2018 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 19. 9. 2014 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2018 |
| 26. 11. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2017 |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2017 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 7. 2017 |
| 4. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 5. 2017 |
| 12. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 4. 2017 |
| 5. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2017 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 550 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2016 |
| 27. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3732) | 85 653 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2012 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 4. 2016 |
| 21. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 21. 3. 2016 |
| 19. 3. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3732) | 85 653 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 19. 3. 2012 |
| 19. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 150 000 km | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2015 |
| 4. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2015 |
| 21. 3. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2015 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2015 |
| 20. 10. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2014 |
| 28. 5. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 nebezpečné
| 28. 5. 2010 |
| 28. 5. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2010 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 4. 2014 |
| 26. 2. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 2. 2014 |
| 18. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2010 |
| 24. 11. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 11. 2013 |
| 17. 10. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 17. 10. 2010 |
| 9. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2013 |
| 23. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 7. 2013 |
| 28. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2013 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2013 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2010 |
| 18. 2. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | 8 lehkých
| |
| 20. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2009 |
| 14. 1. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 5 vážných
| 13. 2. 2009 |
| 2. 10. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Zemědělské stavby Horoměřice - státní podnik v lidvidaci (IČO 00664596)
-
Nový provozovatel Vratislav Drábek (IČO 45126071)
-
Nový provozovatel PROXIMA, stavební společnost spol. s r.o. (IČO 46358960)
-
Nový provozovatel VERA ZIKUŠKOVÁ-AUTODOPRAVA RADONÍN 9,ŽDÁR NAD SÁZAVOU
-
Nový provozovatel Věra Zikušková (IČO 42319153)
-
Nový provozovatel JAROSLAV LUNDA MERHAUTOVA 131 BRNO
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
-
Nový provozovatel Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Nový vlastník Rozvodí, spol. s r.o. (IČO 49050672)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2021 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-17-53-8067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-21-53-9120
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – neuvedeno
Zprávy z registru
- Bez budky
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1989 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77 %
Srovnáváme s 527 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS 2 17.13 /
- VIN
- 1668
- PČV
- 9501852
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový nákladní
- Kategorie vozidla
- OT4
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16,5-22,5 18 PR/ 13,00-22,5
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS K.P.
- Barva
- ŠEDÁ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮMĚR 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UC939265
- Číslo ORV
- ZAA179142
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- 1zn.,Koop.č.626059375,přestavba na přívěs traktorový
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEU: 16,5 R 22,5 20PR RÁFEK 13,00-22,5 NEBO
DVOJITOU MONTÁŽ PNEU 10,00-20 16 PR RÁFEK 7,5-20
10,00 R 200 16 PR RÁFEK 7,5-20
BARVA SEZ+CEZ
Schválení TZ přestavby silničního vozidla na zvláštní vozidlo, druh přívěs nákladní
traktorový sklápěčkový , kat.OT4. ROZHODNUTÍ č.j.MMB/0021382/2009 ze dne 5.2.2009,
opraveny položky:1+2+J+7+T.
Vozidlo plní tech.požadavky dané právními předpisy a předpisovou základnou ČR.
Vozidlo plní požadavky pro konstrukci voz.kat.OT, stanovené v příl.č.3,vyhl.MDS ČR č.341/2
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1668
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.