TATRA T 815

  • 1985
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 208 kW ≈ 283 k

VIN32927-106

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:24 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9525218

STK propadla 23. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T 815
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 / T 815
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
13. 11. 1985
Datum 1. registrace v ČR
13. 11. 1985
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
208 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 23. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
32 338 km
při prohlídce 23. 10. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
AVJ-STAVBY s.r.o.
od 11. 11. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 11. 1985 První registrace GEOSPOL Brno, spol.s r.o. (IČO 45479194) Registr silničních vozidel
23. 8. 2000 Nový vlastník a provozovatel František Osička (IČO 64523934) Registr silničních vozidel
12. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 1. 2016 Nový vlastník a provozovatel Jan Ošlejšek (IČO 74016539) Registr silničních vozidel
11. 11. 2022 Nový vlastník a provozovatel AVJ-STAVBY s.r.o. (IČO 03199339) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

025 00050 00075 000 201020132016201920222025 14. 10. 2009: 24 000 km3. 8. 2011: 25 800 km12. 9. 2012: 25 825 km12. 9. 2013: 38 700 km9. 9. 2014: 50 380 km1. 9. 2015: 60 556 km7. 1. 2016: 61 890 km7. 11. 2022: 44 km7. 11. 2022: 78 km27. 10. 2023: 8 844 km23. 10. 2024: 17 873 km22. 10. 2025: 32 335 km23. 10. 2025: 32 338 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 10. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 32 338 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 10. 2026
22. 10. 2025 Měření emisí Svitavy (č. 460918) 32 335 km způsobilé bez závad 22. 10. 2026
23. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 17 873 km způsobilé
12 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 10. 2025
27. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 8 844 km způsobilé
16 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 10. 2024
7. 11. 2022 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 78 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 11. 2023
7. 11. 2022 Měření emisí Chornice (č. 560904) 44 km nižší než dříve způsobilé bez závad 7. 11. 2023
7. 1. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3718) 61 890 km způsobilé bez závad
1. 9. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) 60 556 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 9. 2016
9. 9. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 50 380 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 9. 2015
12. 9. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 38 700 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 9. 2014
12. 9. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 25 825 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 9. 2013
3. 8. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 25 800 km způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 8. 2012
14. 10. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 24 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 10. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel GEOSPOL Brno, spol.s r.o. (IČO 45479194)
  2. Nový vlastník a provozovatel František Osička (IČO 64523934)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2012 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2013 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2015 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
  9. Nový vlastník a provozovatel Jan Ošlejšek (IČO 74016539)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-11-0033
  11. Nový vlastník a provozovatel AVJ-STAVBY s.r.o. (IČO 03199339)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-10-0178
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-10-0119
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-10-0147
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (TATRA T 815 1985 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,9 %

Srovnáváme s 128 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA T 815

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T 815
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 / T 815
Varianta
S3 26 208 6X6.2
Typ kód
T 815
VIN
32927-106
PČV
9525218
Druh vozidla
Nákladní automobil terénní sklápěcí
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA, N.P. KOPŘIVNICE
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
13. 11. 1985
Datum 1. registrace v ČR
13. 11. 1985
Druh (typ)
SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, N.P. KOPŘIVNICE
Typ motoru
T3-929.11
Číslo motoru
32256
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
208 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6980/ 2500/ 3155
Rozvor [mm]
3550+1320
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22000/ 22000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
8000/ 8000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0 - 20 - 172/335 - 10/2
11,0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0 - 20 - 172/335 - 10/2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
32927-106
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TAŽNÝ HÁK 30 ČSN 303 660.1 NESAMOČINNÝ
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1417-001-87
Číslo TP
UM293658
Číslo ORV
UBF451574
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
260/2010-DEPOZIT DEPOZIT 297/2011 12.9.2012 DEPOZIT UKONČEN Dne 11.01.2016 vyřazení - depozit č. 7/2016, RZ+ORV odeslány na MěU.
Další záznamy
VOZIDLO JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ PRO PROVOZ AŽ DO CELK. HMOTNOSTI 26 6000 KG. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ SE VŠAK JEDNÁ O ZVLÁŠTNÍ POUŽÍVÁNÍ SILNICE VE SMYSLU VYHL. Č. 136/1961 SB. § 13 ODST. 1 PÍSMENO A).
POVOLENÉ VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č. 90/75 SB.:
§ 34 ODST. 3, § 35 ODST.1, 43 ODST. 1, § 43 ODST. 3, § 58 ODST. 1, § 62 ODST. 5, § 62 ODST. 1.

Další ověření (externí odkazy)