AVIA A30-L

  • 1978
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³

VIN7904247

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7904247

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
A30-L
Typ
AVIA A30-L /
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1978
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
N2 – Nákladní automobil speciální
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
32 000 km
při prohlídce 10. 11. 2010
1
Vlastníků v registru
Zemědělská společnost Luže, a.s.
od 17. 1. 2002

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1978 První registrace Registr silničních vozidel
12. 2. 1996 Nový provozovatel Zemědělské družstvo Luže v likvidaci (IČO 00124711) Registr silničních vozidel
17. 1. 2002 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Luže, a.s. (IČO 25938606) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00027 50030 00032 500 20092010 14. 11. 2008: 25 938 km6. 11. 2009: 29 700 km10. 11. 2010: 32 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 11. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 32 000 km způsobilé
7 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 11. 2011
6. 11. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 29 700 km způsobilé
7 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 11. 2010
14. 11. 2008 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 25 938 km způsobilé
10 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5111 Schůdky nebo jiné zařízení pro nastupování a vystupování jsou mírně poškozené (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5261 Provedení podlahy neodpovídá stanoveným podmínkám (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Zemědělské družstvo Luže v likvidaci (IČO 00124711)
  3. Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Luže, a.s. (IČO 25938606)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2011 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
A30-L
Typ
AVIA A30-L /
VIN
7904247
PČV
9539765
Druh vozidla
Nákladní automobil speciální
Druh vozidla 2. ř.
.
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1978
Druh (typ)
.
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
.
Typ motoru
712.11
Číslo motoru
0/02-23507
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
2080
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5950/ 5950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
7904247
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UD417312
Číslo ORV
UAJ216474
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
RM zániku
CHRUDIM
Doplňkový text na TP
max rychlost 65 km/hod DOČASNĚ VYŘAZENO EMVO-DV-2011/861 DO 25.11.2012
Další záznamy
Povolené výjimky z vyhl č. 90/1975 Sb. (§/odst.): 33/3; 63/11.
Vozidlo je vybaveno zvedacím čelem

Další ověření (externí odkazy)