FRUEHAUF ANCR 24 216

  • 1987
  • ŠEDÁ-TMAVÁ

VIN83830237

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/83830237

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FRUEHAUF
Model
ANCR 24 216
Typ
FRUEHAUF ANCR 24 216 / ANCR
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
1. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1987
Barva
ŠEDÁ-TMAVÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
450 000 km
při prohlídce 10. 1. 2015
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
František Mašanský
od 22. 2. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1987 První registrace Registr silničních vozidel
19. 7. 1993 Nový provozovatel Uni-West-Trans, a.s. (IČO 14706016) Registr silničních vozidel
5. 1. 1998 Nový provozovatel ERNIE, s.r.o. (IČO 25208675) Registr silničních vozidel
6. 10. 2000 Nový provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251) Registr silničních vozidel
30. 10. 2000 Nový provozovatel Tomáš Pátek (IČO 66493986) Registr silničních vozidel
15. 3. 2002 Nový provozovatel Vladimír Poul (IČO 10299688) Registr silničních vozidel
3. 10. 2005 Nový provozovatel CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. (IČO 27212858) Registr silničních vozidel
2. 5. 2007 Nový vlastník a provozovatel BIS Euromont a.s. (IČO 63147165) Registr silničních vozidel
22. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel František Mašanský (IČO 11447044) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000600 000800 0001 000 000 201020112012201320142015 21. 3. 2009: 480 000 km6. 3. 2010: 510 000 km10. 3. 2011: 900 000 km24. 2. 2012: 650 000 km10. 1. 2015: 450 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 1. 2022 Evidenční kontrola Obrnice (č. 3515) – způsobilé bez závad
13. 1. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
13. 1. 2018
15. 1. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 1. 2017
10. 1. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 450 000 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.3.1 Spojení spojkové hlavice s pneumatickým propojovacím vedením (hadicí) je uvolněné nebo poškozené avšak nemá vliv na těsnost nebo spolehlivost spojení. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 1. 2016
31. 1. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
31. 1. 2015
6. 2. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 2. 2014
24. 2. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 650 000 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2241 Provozní tlak vzduchu: je mimo předepsané meze, odchylka však nepřekračuje 15 % jmenovitého tlaku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 2. 2013
10. 3. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 900 000 km způsobilé
8 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6233 Některé zpětné světlo nesvítí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6262 Některá zadní svítilna se světlem do mlhy je poškozena, avšak svítí světlem předepsané barvy Poznámka Zadní světla do mlhy mohou svítit i při přepnutí na dálková světla. Činnost sdělovače se hodnotí v úkonu č. 630. (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6313 Spojovací kabel má poškozenou izolaci, avšak vodiče nejsou poškozeny (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 3. 2012
6. 3. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 510 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 3. 2011
21. 3. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 480 000 km způsobilé
4 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Uni-West-Trans, a.s. (IČO 14706016)
  3. Nový provozovatel ERNIE, s.r.o. (IČO 25208675)
  4. Nový provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251)
  5. Nový provozovatel Tomáš Pátek (IČO 66493986)
  6. Nový provozovatel Vladimír Poul (IČO 10299688)
  7. Nový provozovatel CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. (IČO 27212858)
  8. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  9. Nový vlastník a provozovatel BIS Euromont a.s. (IČO 63147165)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-01-0629
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-01-0406
  17. Nový vlastník a provozovatel František Mašanský (IČO 11447044)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
FRUEHAUF
Obchodní označení
ANCR 24 216
Typ
FRUEHAUF ANCR 24 216 / ANCR
Varianta
24
Verze
216
Typ kód
ANCR
VIN
83830237
PČV
9589481
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
FRUEHAUF
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
1. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1987
Druh (typ)
VALNÍK
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 3-0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10000/ 2500/ 3950
Rozvor [mm]
4590-1250
Provozní hmotnost
6880
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
8860
Ložná šířka
2420
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22, 5PR18/ 22,5X11,75 22,5X13,00
385/65 R 22, 5PR18/ 22,5X11,75 22,5X13,00
385/65 R 22, 5PR18/ 22,5X11,75 22,5X13,00
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
83830237
Barva
ŠEDÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
S ČEP 50MM
ABS
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo TP
UM012566
Číslo ORV
UBC080904
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)