TATRA T815 CAS 32

  • 1985
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 19000 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VIN31984127

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/31984127

STK končí 3. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T815 CAS 32
Typ
TATRA T815 19235 4X4 CAS 32 / 19235
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
19000 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 28 dnů
platnost do 3. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
14 635 km
při prohlídce 3. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Město Jaroměř
od 27. 1. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1985 První registrace Registr silničních vozidel
14. 5. 1998 Nový provozovatel Armádní Servisní, příspěvková organizace (IČO 60460580) Registr silničních vozidel
27. 1. 2009 Nový vlastník a provozovatel Město Jaroměř (IČO 00272728) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 201020132016201920222025 21. 1. 2009: 58 565 km25. 8. 2011: 1 203 km22. 8. 2012: 3 269 km4. 9. 2013: 3 943 km3. 9. 2014: 4 683 km22. 9. 2015: 5 520 km10. 10. 2016: 7 079 km7. 11. 2016: 7 146 km25. 10. 2017: 8 847 km2. 11. 2018: 10 078 km2. 11. 2018: 10 079 km13. 11. 2019: 11 407 km14. 11. 2019: 11 408 km25. 11. 2020: 12 079 km8. 12. 2021: 12 769 km8. 12. 2021: 112 769 km13. 12. 2022: 13 335 km13. 12. 2022: 13 336 km11. 12. 2023: 13 820 km5. 12. 2024: 14 203 km3. 12. 2025: 14 635 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 12. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) 14 635 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
3. 12. 2026
5. 12. 2024 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) 14 203 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 12. 2025
11. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 13 820 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
11. 12. 2024
13. 12. 2022 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 13 336 km nižší než dříve způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 12. 2023
13. 12. 2022 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 13 335 km nižší než dříve způsobilé bez závad 13. 12. 2024
8. 12. 2021 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 112 769 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 12. 2022
8. 12. 2021 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 12 769 km způsobilé bez závad 8. 12. 2022
25. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 12 079 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 11. 2021
14. 11. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 11 408 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 11. 2020
13. 11. 2019 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 11 407 km způsobilé bez závad 13. 11. 2020
2. 11. 2018 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 10 079 km způsobilé
2 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
2. 11. 2019
2. 11. 2018 Měření emisí Hradec Králové (č. 460243) 10 078 km způsobilé bez závad 2. 11. 2019
25. 10. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 8 847 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
25. 10. 2018
7. 11. 2016 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 7 146 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 10. 2017
10. 10. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 7 079 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
9. 11. 2016
22. 9. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 5 520 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 9. 2016
3. 9. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 4 683 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 9. 2015
4. 9. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 3 943 km způsobilé bez závad 4. 9. 2014
22. 8. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 3 269 km způsobilé bez závad 22. 8. 2013
25. 8. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 1 203 km nižší než dříve způsobilé bez závad 25. 8. 2012
21. 1. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3623) 58 565 km způsobilé bez závad 21. 1. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Armádní Servisní, příspěvková organizace (IČO 60460580)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  4. Nový vlastník a provozovatel Město Jaroměř (IČO 00272728)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2012 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2017 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-16-11-0196
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-10-1798
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-11-0137
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-11-0571
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-11-1028
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-12-0328
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-12-0454
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-12-0362
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-24-12-0045
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-12-0050
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T815 CAS 32
Typ
TATRA T815 19235 4X4 CAS 32 / 19235
Varianta
4X4
Typ kód
19235
VIN
31984127
PČV
9620875
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
DA CISTERNOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Druh (typ)
DA CISTERNOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
T3-930.30
Číslo motoru
2102
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
19000
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
91
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7048/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
4090
Provozní hmotnost
12000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 19000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11000/ 11000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
4000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
18-22,5 NT-10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
18-22,5 NT-10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
31984127
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UG242343
Číslo ORV
UAR273600
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
VYSTRAŽNÉ SVĚTLO MODRÉ BARVY*ZÁPIS TZ*

Další ověření (externí odkazy)