HTS 100.27
- 1975
- BÍLÁ
VIN432
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:55 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9636281
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (23. 6. 2025 až 15. 7. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1975. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HTS
- Model
- HTS 100.27
- Typ
- HTS 100.27 / 100.27
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 1975
- Barva
- BÍLÁ
- Kategorie
- Ra4 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PROAGRO Nymburk a.s. (IČO 45149666) od 10. 2. 2026
- Provozovatel: PROAGRO Nymburk a.s. (IČO 45149666) od 10. 2. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 4. 1975 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 5. 1983 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Staňkov a.s. (IČO 00115746) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská akciová společnost Koloveč (IČO 47717700) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Staňkov a.s. (IČO 00115746) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Stejskal (IČO 42388040) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Leoš Veselý (IČO 74423568) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | PROAGRO Nymburk a.s. (IČO 45149666) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 5. 2026 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 5. 2028 |
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2027 |
| 13. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 2. 2030 |
| 13. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2025 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3252) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2027 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2029 |
| 27. 2. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2026 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2028 |
| 3. 10. 2024 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2028 |
| 7. 8. 2024 | Evidenční kontrola | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2028 |
| 6. 4. 2024 | Historického vozidla | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2029 |
| 29. 2. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2025 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2028 |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2025 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 5. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2027 |
| 2. 3. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2024 |
| 2. 3. 2023 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 3. 2027 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 6. 2026 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2023 |
| 15. 2. 2022 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 2. 2026 |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2025 |
| 9. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 8. 2025 |
| 28. 6. 2021 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 6. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Opakovaná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2023 |
| 17. 5. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 16. 6. 2021 |
| 4. 3. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2022 |
| 16. 2. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2025 |
| 13. 10. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2024 |
| 9. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2021 |
| 10. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 2. 2024 |
| 11. 6. 2019 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 6. 2021 |
| 19. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2020 |
| 16. 10. 2018 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 16. 10. 2022 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2022 |
| 17. 8. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2020 |
| 18. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 11. 5. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2022 |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2019 |
| 19. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 6. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 6. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 5. 2021 |
| 12. 4. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 4. 2021 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6732) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 4. 2021 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 3. 2018 |
| 22. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6203) | 259 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 8. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2018 |
| 10. 2. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2021 |
| 13. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2020 |
| 10. 8. 2016 | Před registrací | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 16. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 10. 6. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2018 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 1. 7. 2016 |
| 10. 3. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2017 |
| 2. 12. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 12. 2016 |
| 27. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 11. 2019 |
| 18. 11. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 11. 2019 |
| 10. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2019 |
| 3. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2019 |
| 10. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2016 |
| 1. 12. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2015 |
| 7. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2018 |
| 20. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 9. 2018 |
| 27. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2018 |
| 2. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 16 000 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2015 |
| 26. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 11. 2014 |
| 15. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 10. 2017 |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 1 nebezpečná
| |
| 9. 5. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 5. 2017 |
| 2. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2014 |
| 21. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 3. 2017 |
| 11. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 11. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2013 |
| 24. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2016 |
| 16. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2016 |
| 12. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2014 |
| 2. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2013 |
| 8. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2015 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2015 |
| 26. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2015 |
| 20. 4. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2015 |
| 5. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 6 900 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 4. 2012 |
| 5. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 11. 2010 |
| 5. 10. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2014 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 10. 2014 |
| 26. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 8. 2014 |
| 24. 5. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 5. 2014 |
| 20. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 6 800 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2011 |
| 20. 4. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2014 |
| 2. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 4. 2014 |
| 29. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2012 |
| 18. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 12. 2013 |
| 29. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 10. 2013 |
| 25. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2013 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 5. 2013 |
| 7. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2013 |
| 9. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 6 700 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2010 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 3. 2013 |
| 16. 10. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Staňkov a.s. (IČO 00115746)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2013 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2017 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2021 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-17-55-8051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2027 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-23-53-9019
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-25-06-0374
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Koloveč (IČO 47717700)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Staňkov a.s. (IČO 00115746)
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Stejskal (IČO 42388040)
-
Nový vlastník a provozovatel Leoš Veselý (IČO 74423568)
-
Nový vlastník a provozovatel PROAGRO Nymburk a.s. (IČO 45149666)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- HTS
- Obchodní označení
- HTS 100.27
- Typ
- HTS 100.27 / 100.27
- Typ kód
- 100.27
- VIN
- 432
- PČV
- 9636281
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- 99 FEKÁLNÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- Ra4
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK ANNABURG, NDR
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 1975
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ FEKÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 20
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7160/ 2500/ 3100
- Rozvor [mm]
- 1200
- Provozní hmotnost
- 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13500/ 13500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5500/ 5500
6500/ 6500
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16-20 ND/ 13,00-20 GO
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 432
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 878
- Číslo ORV
- UBN258898
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Tento přívěs smí být zapojován pouze za traktory ZT-300 a ZT-303, výroby NDR, při použití speciálního spojovacího zařízení, dodávaného s přívěsem.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 32/72 Sb.
§83, odst. 3 - přívěs není vybaven náhradním kolem;
tato výjimka je trvalá;
§ 46, odst. 2 - obrysová světla jsou vzdálena od bočního obrysu více než 150 mm, tato výjimka platí pro vozidla dovezená do 31.12.1973;
§ 44, odst. 1 - světelná zařízení nejsou schváleného typu, tato výjimka platí pro vozidla dovezená do 31.12.1973.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 432
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.