BSS 17.13
- 1990
- ZELENÁ-TMAVÁ
VIN3161
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:34 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9714629
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1990
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Kategorie
- Ra3 – Přívěs traktorový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Josef Zimák (IČO 47376708) od 9. 3. 2015
- Provozovatel: Josef Zimák (IČO 47376708) od 9. 3. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 9. 1997 | Nový provozovatel | SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC ZLÍN (IČO 00089702) | Registr silničních vozidel |
| 12. 10. 2005 | Nový provozovatel | AUTODOPRAVA KADO | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | AUTODOPRAVA KADO,s.r.o. (IČO 26907313) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Josef Zimák (IČO 47376708) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2029 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2028 |
| 29. 12. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 12. 2027 |
| 16. 12. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 16. 12. 2027 |
| 14. 8. 2023 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2027 |
| 21. 7. 2023 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 7. 2027 |
| 18. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Litvínov (č. 3520) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 4. 2026 |
| 4. 2. 2022 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2028 |
| 17. 12. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2025 |
| 10. 11. 2020 | Opakovaná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2024 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 31. 10. 2020 |
| 27. 8. 2020 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | 109 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2024 |
| 24. 8. 2020 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 109 km nižší než dříve | – | bez závad | 24. 8. 2024 |
| 18. 6. 2020 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2024 |
| 4. 5. 2020 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2024 |
| 1. 1. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 1. 2024 |
| 7. 12. 2019 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 4 455 km | – | bez závad | 7. 12. 2023 |
| 31. 7. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 7. 2023 |
| 22. 7. 2019 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2023 |
| 3. 5. 2018 | Pravidelná STK | Blovice (č. 3414) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 5. 2022 |
| 2. 8. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2021 |
| 3. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 22. 8. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2020 |
| 21. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2020 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 9. 6. 2016 |
| 10. 5. 2016 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 12. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 12. 2019 |
| 7. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2019 |
| 24. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2019 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 8. 2019 |
| 22. 6. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 20. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2019 |
| 10. 12. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2018 |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2018 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2015 |
| 2. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2017 |
| 6. 8. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2017 |
| 28. 6. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2017 |
| 14. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 14. 7. 2013 |
| 22. 3. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 3. 2014 |
| 27. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 580 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2016 |
| 12. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 10 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 28. 7. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 7. 2016 |
| 24. 7. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2016 |
| 25. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 7. 2012 |
| 18. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 3. 2016 |
| 21. 12. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 50 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 12. 2015 |
| 20. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 9. 2015 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 3. 2012 |
| 5. 11. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 11. 2014 |
| 23. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2011 |
| 17. 4. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2010 |
| 6. 3. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 20 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC ZLÍN (IČO 00089702)
-
Nový provozovatel AUTODOPRAVA KADO
-
Nový vlastník a provozovatel AUTODOPRAVA KADO,s.r.o. (IČO 26907313)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2012 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Vyřazení z provozu UHERSKÝ BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTOKonec vyřazení z provozu UHERSKÝ BROD
-
Vyřazení z provozu UHERSKÝ BROD
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel Josef Zimák (IČO 47376708)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2023 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-07-2213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2027 · stanice: SOVADÍNOVA 8, 690 02, BŘECLAV · protokol CZ-6740-23-58-8408
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2
- Typ kód
- PS2
- VIN
- 3161
- PČV
- 9714629
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- .BSS K.P., SENICE /H.
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1990
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16,5-22,5 18 PR/ 13,00-22,5
16,5-22,5 18 PR/ 13,00-22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS k.p., SENICE /H.
- Výrobní číslo karoserie
- 3161
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- ZA046734
- Číslo ORV
- ZAA492035
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- A/2140 A/2351 Dne 31.10.2013 doč. vyřazeno B/3902 Dne 27.11.2014 B/4232
- Další záznamy
- Přívěsy se vyrábějí s nástavky bočnic, tím se mění následující položky:
*31: 2 600
*35: 4 550
Variabilní provedení:
*44-45:
16.5 R 22.5 PR ráfek 13.00-22.5 nebo dvojitá montáž pneu
10.00-20 16 PR ráfek 7.5-20
10.00 R20 16 PR ráfek 7.5-20
Povolení výjimky z ustanovení FMD č. 41/84 Sb.:
§ 42 odst. 3 - není protokol o komologační zkoušce
§ 43 odst. 2 - není protokol o komologační zkoušce
§ 61 odst. 7 - není protokol o komologační zkoušce
Dne 30.06.2015 schválena přestavba vozidla v souladu s rozhodnutím MěÚ Hodonín č.j. 8386/2015/ODaP/DSA/Dv
spočívající ve změně kategorie vozidla z nákladního přívěsu kategorie O4 na přívěs traktorový
kategorie Ra3.
Vozidlo po přestavbě splňuje požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3161
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.