BSS NV31,24,22
- 1986
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN917
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9718478
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS NV31,24,22
- Typ
- BSS NV 31.24.22 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Milan Staňo (IČO 64013430) od 28. 1. 2013
- Provozovatel: Milan Staňo (IČO 64013430) od 28. 1. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1986 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 2. 1991 | Nový provozovatel | Vojenské stavby - státní podnik v likvidaci (IČO 00000337) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 1991 | Nový provozovatel | Vojenské stavby, odštěpný závod Dopravně inženýrské stavby (IČO 00089419) | Registr silničních vozidel |
| 4. 9. 1995 | Nový provozovatel | Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696) | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 1999 | Nový provozovatel | Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965) | Registr silničních vozidel |
| 27. 10. 2000 | Nový provozovatel | Dasting, a.s. (IČO 26198827) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | STANO MILAN | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Milan Staňo (IČO 64013430) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 6. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2030 |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2029 |
| 1. 9. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2029 |
| 1. 10. 2024 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 10. 2028 |
| 28. 3. 2024 | Pravidelná STK | Uherské Hradiště (č. 3771) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2028 |
| 22. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 299 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 5. 2027 |
| 4. 1. 2023 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 1. 2027 |
| 4. 7. 2022 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 13 lehkých
| 4. 7. 2026 |
| 28. 6. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2026 |
| 21. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2021 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 17. 10. 2021 |
| 17. 9. 2021 | Opakovaná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2025 |
| 30. 8. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2025 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2024 |
| 23. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 8. 2023 |
| 9. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 299 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 9. 4. 2023 |
| 22. 2. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2023 |
| 13. 2. 2019 | Pravidelná STK | Uherské Hradiště (č. 3771) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2023 |
| 21. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 1. 2023 |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 6. 2022 |
| 16. 10. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2021 |
| 30. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2021 |
| 13. 6. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2021 |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2019 |
| 7. 4. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 4. 2019 |
| 12. 2. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2019 |
| 26. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 18 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2018 |
| 29. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2017 |
| 5. 8. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 8. 8. 2016 |
| 13. 6. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 6. 2017 |
| 29. 8. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2016 |
| 8. 8. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | nezpůsobilé | 7 lehkých, 1 nebezpečná
| 1. 1. 1900 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2016 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2016 |
| 16. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 2. 2016 |
| 7. 10. 2011 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2015 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 3. 11. 2011 |
| 29. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 39 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 3. 2015 |
| 28. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 15 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 6. 2014 |
| 30. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 3. 2014 |
| 12. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 6603) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2010 |
| 6. 11. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 11. 2010 |
| 12. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2013 |
| 19. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2009 |
| 7. 11. 2008 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby - státní podnik v likvidaci (IČO 00000337)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby, odštěpný závod Dopravně inženýrské stavby (IČO 00089419)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965)
-
Nový provozovatel Dasting, a.s. (IČO 26198827)
-
Konec: provozovatel Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2010 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Nový vlastník a provozovatel STANO MILAN
-
Nový vlastník a provozovatel Milan Staňo (IČO 64013430)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS NV31,24,22
- Typ
- BSS NV 31.24.22 /
- VIN
- 917
- PČV
- 9718478
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 7000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 31000/ 31000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 917
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1580
- Číslo TP
- AN856416
- Číslo ORV
- BAC183461
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- ROUDNICE NAD LABEM
- Doplňkový text na TP
- SPZ BM 8450 1X ZTRáTA MHMP-DB-57033/10 SPZ-OTP DEP DO 24,10,2011 ODHLÁŠENO V DEP. , RZ A ORV SKART.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 917
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.