BSS BSS PS2 17.13
- 1989
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1267
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9749428
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (10. 3. 2014 až 14. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2 17.13
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 1989
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- OT4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021) od 14. 3. 2014
- Provozovatel: JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021) od 14. 3. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 29. 12. 1998 | Nový provozovatel | JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021) | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 2001 | Nový provozovatel | JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o. (IČO 25302809) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2011 | Nový provozovatel | Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. (IČO 26229455) | Registr silničních vozidel |
| 4. 3. 2011 | Nový vlastník | Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. (IČO 26229455) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2026 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2030 |
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 6. 2030 |
| 24. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 249 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 24. 4. 2030 |
| 20. 3. 2026 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2030 |
| 7. 10. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3123) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2029 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 16. 8. 2025 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3529) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 19. 6. 2025 | Na žádost zákazníka | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2029 |
| 18. 2. 2025 | Evidenční kontrola | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 4 787 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2024 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 10. 2028 |
| 21. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2028 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2028 |
| 17. 5. 2024 | Historického vozidla | Chrudim (č. 3647) | 3 989 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2029 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 174 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2028 |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2027 |
| 17. 3. 2023 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 3. 2027 |
| 10. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 4 787 km | způsobilé | 4 lehké | 13. 10. 2026 |
| 11. 7. 2022 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 7. 2026 |
| 11. 7. 2022 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 7. 2026 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 5. 2026 |
| 6. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 248 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 6. 5. 2026 |
| 7. 3. 2022 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 3. 2026 |
| 3. 8. 2021 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 8 lehké | 3. 8. 2022 |
| 26. 7. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2025 |
| 14. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2024 |
| 16. 9. 2020 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 9. 2024 |
| 4. 8. 2020 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 11 lehké | 4. 8. 2021 |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2024 |
| 25. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 174 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2024 |
| 23. 10. 2019 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 10. 2023 |
| 26. 8. 2019 | Opakovaná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 9 lehké | 31. 7. 2020 |
| 31. 7. 2019 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | dočasně způsobilé | 9 lehké, 2 vážné | 30. 8. 2019 |
| 4. 7. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2023 |
| 23. 5. 2019 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 5. 2023 |
| 10. 3. 2019 | Pravidelná STK | Ostrožská Lhota (č. 6738) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 3. 2023 |
| 25. 2. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2023 |
| 19. 9. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2022 |
| 18. 9. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2022 |
| 30. 7. 2018 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | – | způsobilé | 16 lehké | 30. 7. 2019 |
| 12. 4. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 249 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 12. 4. 2022 |
| 17. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 3. 2022 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 3. 2022 |
| 28. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3649) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 2. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 1. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 46 610 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 1. 2022 |
| 18. 1. 2018 | Měření emisí | Tuklaty (č. 420418) | – | – | bez závad | 18. 1. 2022 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | – | způsobilé | 8 lehké | 7. 8. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021)
-
Nový provozovatel JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o. (IČO 25302809)
-
Nový provozovatel Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. (IČO 26229455)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 3. 2011 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Nový vlastník Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. (IČO 26229455)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Vyřazení z provozu VESELÍ NAD MORAVOU
-
Nový vlastník a provozovatel JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Nový vlastník a provozovatel JAVORNÍK - CZ s.r.o. (IČO 63490021)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKYKonec vyřazení z provozu VESELÍ NAD MORAVOUVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2023 · stanice: Ostrožská Lhota 413, 68723, Ostrožská Lhota · protokol CZ-6738-19-53-9009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2027 · stanice: Babice 52, 68703, Babice · protokol CZ-6742-23-53-9082
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – Družstvo vlastníků Javorník, družstvo- v likvidaci
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA R3A
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (BSS BSS PS2 17.13 1989 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,3 %
Srovnáváme s 60 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS BSS PS2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2 17.13
- Typ kód
- PS2 17.13
- VIN
- 1267
- PČV
- 9749428
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS , K.P, ZÁVOD 03 PÍSEČNÁ
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 1989
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3 200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 500/ 8 500
8 500/ 8 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5 - 22.5 18 PR/ 13.00 - 22.5
16.5 - 22.5 18 PR/ 13.00 - 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS , K.P, ZÁVOD 03 PÍSEČNÁ
- Výrobní číslo karoserie
- 1267
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮM. 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- ZA117918
- Číslo ORV
- ZAA300714
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 15.11.2010 DEPOZIT DV 530/10 DEPOZIT 4550/2013 DO 29.03.2014
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1267
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.