ZETOR 7711 7711
- 1987
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN1857
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9780385
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 130 dnů (11. 3. 2021 až 19. 7. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR 7711
- Model
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 14. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 1. 1987
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vlastimil Florián (IČO 42106842) od 19. 7. 2021
- Provozovatel: Vlastimil Florián (IČO 42106842) od 19. 7. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 1. 1987 | První registrace | Státní statek Kroměříž (IČO 00137481) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | Agroječmínek s.r.o. (IČO 47900491) | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Mazal (IČO 76047407) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Vlastimil Florián (IČO 42106842) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2030 |
| 21. 5. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2030 |
| 30. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 175 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 30. 10. 2029 |
| 13. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 790 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2029 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 1 549 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2029 |
| 12. 5. 2025 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2029 |
| 17. 1. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3842) | – | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2029 |
| 18. 9. 2024 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2028 |
| 17. 9. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| |
| 17. 9. 2024 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 17. 10. 2024 |
| 29. 7. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2028 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 2 701 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2028 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 1 904 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 4. 2028 |
| 6. 3. 2024 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 1 904 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 2. 6. 2023 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 18. 5. 2023 | Opakovaná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Pravidelná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 14. 6. 2023 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 5. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Uherský Brod (č. 3727) | 1 549 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 22. 2. 2023 | Před registrací + měření emisí | Kuřim (č. 6732) | 4 337 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2027 |
| 18. 10. 2022 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2026 |
| 17. 2. 2022 | Před registrací + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 1 549 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2026 |
| 18. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 11. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 790 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 11. 2025 |
| 9. 11. 2021 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 479 km | – | bez závad | 9. 11. 2025 |
| 25. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 175 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Hranice (č. 6814) | 1 904 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 11. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2025 |
| 10. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Fryšták (č. 6739) | 1 904 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2020 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3643) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2024 |
| 14. 9. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3643) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 14. 10. 2020 |
| 11. 8. 2020 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 8. 2024 |
| 8. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 1 904 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2024 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 1 904 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 8. 2024 |
| 6. 8. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 1 904 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 8. 2024 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 3. 2024 |
| 15. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 17. 6. 2019 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2023 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 2 642 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 6. 2023 |
| 10. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 2. 6. 2019 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2022 |
| 25. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2018 | Opakovaná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2022 |
| 8. 6. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 27. 6. 2018 |
| 13. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Vyškov (č. 3748) | 3 204 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 16. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 5. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 3 204 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 5. 2021 |
| 16. 1. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 11. 2020 |
| 29. 11. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 29. 12. 2016 |
| 27. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2020 |
| 26. 9. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3643) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 26. 10. 2016 |
| 26. 9. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3643) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 9. 2020 |
| 22. 8. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 904 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2020 |
| 3. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2020 |
| 28. 7. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2020 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 904 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 24. 8. 2016 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 3. 2020 |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 10. 2019 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2019 |
| 26. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2019 |
| 31. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 5. 2019 |
| 6. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2019 |
| 26. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2016 |
| 11. 8. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 13 000 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2018 |
| 31. 5. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 13 000 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 30. 6. 2014 |
| 30. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 10. 2017 |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 3 204 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 5. 2017 |
| 18. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 12. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 12. 2016 |
| 26. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2016 |
| 9. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2016 |
| 28. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 904 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 28. 6. 2016 |
| 28. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 7 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2016 |
| 12. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2016 |
| 6. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | 2 293 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3643) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2016 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 3. 2016 |
| 8. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 3. 2016 |
| 2. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2016 |
| 24. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 2 293 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 24. 2. 2016 |
| 21. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 4 220 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 10. 2015 |
| 26. 9. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2015 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 26. 9. 2011 |
| 23. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2015 |
| 17. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2011 |
| 16. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 9. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 3. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2014 |
| 13. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2013 |
| 14. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 4. 2013 |
| 9. 12. 2008 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2012 |
| 20. 10. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Státní statek Kroměříž (IČO 00137481)
-
Nový vlastník a provozovatel Agroječmínek s.r.o. (IČO 47900491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2011 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-56-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-07-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-08-0196Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2024 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-20-58-9014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2024 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-20-08-0001
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-21-52-9009
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Mazal (IČO 76047407)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-21-57-9053
-
Nový vlastník a provozovatel Vlastimil Florián (IČO 42106842)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2028 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-24-04-0371
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR 7711
- Obchodní označení
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- VIN
- 1857
- PČV
- 9780385
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR K.P. BRNO
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 14. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 1. 1987
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- zbrojovka k.p. brno
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 031765
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 15/ 15
35/ 35
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16;6,50-16;7,50-20/ 5,50FX16; 4,50EX16; 5,50FX20
16,9-30;16,9-28; 12,4-36;13,6-36;16,9-34/ DW14X30; W12X28; W11X36; W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET
- Výrobní číslo karoserie
- 1857
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo TP
- ZB021193
- Číslo ORV
- ZAB006317
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Doplňkový text na TP
- 31.1.1995 OTP č. AAB362522;M ČP, 3250770728,5,8,2020-4,8,2021
- Další záznamy
- *) VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX.2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI
VYBAVENÍ AGRO, PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS
-ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č.41/1984 SB.:
§13 ODST.8,§ 19 ODST.1,§ 21 ODST. 3,§ 48 ODST. 6,§48 ODST. 7,
§ 50 ODST.1, § 59 ODST.2, § 60 ODST.2,§ 67 ODST.1,§ 67ODST. 7,
§67 ODST.8, § 40 ODST. 2.
NENÍ SPOLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - § 92 ODST. 2 VYHL. MV Č. 145/56 ÚL
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1857
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.