BSS .
- 1981
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN23870
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:48 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/978062
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- .
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 S
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 1981
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: POLNOST, spol. s r.o. (IČO 48394904) od 13. 4. 1994
- Provozovatel: POLNOST, spol. s r.o. (IČO 48394904) od 13. 4. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 10. 1981 | První registrace | JZD | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 1993 | Nový provozovatel | Jednotné zemědělské družstvo "9. květen" v Kravařích "v likvidaci" (IČO 00148458) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | POLNOST, spol. s r.o. (IČO 48394904) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 6. 2028 |
| 6. 3. 2026 | Pravidelná STK | Štěpánkovice (č. 3840) | – | způsobilé | 4 lehké | 6. 3. 2030 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 6. 2026 |
| 21. 6. 2023 | Před registrací | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 6 lehké | 21. 6. 2027 |
| 26. 5. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 1 607 km nižší než dříve | – | bez závad | 26. 5. 2027 |
| 7. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 1. 2023 | Před registrací | Sedlčany (č. 3235) | 55 291 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2027 |
| 19. 7. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 7. 2024 |
| 21. 6. 2022 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 275 831 km | způsobilé | 12 lehké | 21. 6. 2023 |
| 21. 6. 2022 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540312) | 275 824 km | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2023 |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Štěpánkovice (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2025 |
| 21. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 228 788 km | způsobilé | 5 lehké | 21. 6. 2022 |
| 29. 6. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 6. 2022 |
| 19. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 182 448 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 6. 2021 |
| 20. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 132 799 km | způsobilé | 4 lehké | 20. 6. 2020 |
| 21. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 79 942 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 6. 2019 |
| 15. 3. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2020 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 9. 2021 |
| 16. 9. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 41 641 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 16. 9. 2017 |
| 30. 3. 2016 | Před registrací | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké | |
| 16. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 477 210 km | způsobilé | 3 lehké | 17. 9. 2016 |
| 16. 9. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 9 lehké | 16. 9. 2019 |
| 18. 9. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 445 381 km | způsobilé | 11 lehké | 18. 9. 2015 |
| 19. 9. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 149 943 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 9. 2014 |
| 4. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2017 |
| 18. 9. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 90 157 km | způsobilé | 2 lehké | 18. 9. 2013 |
| 22. 9. 2011 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2011 |
| 22. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 9. 2015 |
| 20. 9. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 31 283 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 20. 9. 2012 |
| 20. 12. 2010 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2010 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 483 374 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 21. 9. 2011 |
| 10. 9. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 943 708 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD
-
Nový provozovatel Jednotné zemědělské družstvo "9. květen" v Kravařích "v likvidaci" (IČO 00148458)
-
Nový vlastník a provozovatel POLNOST, spol. s r.o. (IČO 48394904)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2017 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2021 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-17-09-0176
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2025 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-21-11-0151
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2030 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-26-03-0110
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Výpis tech. údajů
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS . 1981 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 83,5 %
Srovnáváme s 176 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- .
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 S
- Typ kód
- P 93 S
- VIN
- 23870
- PČV
- 978062
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 1981
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2490
- Ložná šířka
- 2190
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5-18ZS/ 11-18
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 23870
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěsné oko 40mm
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG507058
- Číslo ORV
- ZAA373330
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 23870
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.