MULTICAR M 2510
- 1989
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN16881
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/985998
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1989
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Federal-Mogul Friction Products a.s. (IČO 45534144) od 14. 11. 1989
- Provozovatel: Federal-Mogul Friction Products a.s. (IČO 45534144) od 14. 11. 1989
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 1989 | První registrace | Federal-Mogul Friction Products a.s. (IČO 45534144) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 3. 2025 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 66 823 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 3. 2027 |
| 25. 3. 2025 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 66 820 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2027 |
| 21. 3. 2025 | Opakovaná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2029 |
| 14. 3. 2025 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 13. 4. 2025 |
| 4. 6. 2024 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2028 |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2028 |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 6 235 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2028 |
| 20. 7. 2023 | Evidenční kontrola | Kájov (č. 3327) | 644 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2023 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 63 214 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2025 |
| 30. 3. 2023 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 63 211 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2025 |
| 28. 3. 2023 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 63 188 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 12. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2021 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 644 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 4. 2025 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 58 714 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 4. 2023 |
| 15. 4. 2021 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 58 710 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2023 |
| 5. 3. 2021 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 3. 2025 |
| 8. 7. 2020 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 5. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 6 235 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 2. 2024 |
| 19. 2. 2020 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 6 235 km nižší než dříve | – | bez závad | 19. 2. 2024 |
| 24. 4. 2019 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 53 331 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 4. 2021 |
| 24. 4. 2019 | Měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) | 53 319 km | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2021 |
| 19. 4. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 46 235 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2019 |
| 31. 3. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 3. 2021 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 2. 4. 2017 |
| 18. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 3. 2020 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 2. 2020 |
| 26. 3. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | 40 236 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2017 |
| 21. 10. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 10. 2017 |
| 27. 3. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | 33 867 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 3. 2015 |
| 10. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2016 |
| 14. 8. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3639) | 877 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2012 |
| 22. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2016 |
| 2. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 27 507 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2013 |
| 22. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 620 076 km | způsobilé | 9 lehkých
| 22. 11. 2011 |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 21. 7. 2014 |
| 29. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 5. 2014 |
| 4. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | 21 910 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 3. 2011 |
| 6. 10. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 4 500 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Federal-Mogul Friction Products a.s. (IČO 45534144)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2011 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-09-03-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2014 · stanice: Synkov 86, 517 04, Synkov-Slemeno · protokol CZ-6611-10-08-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-11-03-0040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2015 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-13-03-0306Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2015 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2018 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-14-58-5013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2017 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-15-03-0329Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2017 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2019 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-17-04-0336
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2021 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-19-04-0398
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2023 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-21-04-0110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2025 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-23-03-0363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2027 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-25-03-0312
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR M 2510 1989 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74,2 %
Srovnáváme s 221 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 2510
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510 /
- VIN
- 16881
- PČV
- 985998
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, SRN
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1989
- Druh (typ)
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, SRN
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5-3SRF
- Číslo motoru
- 18-89/10022
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 - 13 C PR 6 jednoduchá/ 5 K x 13
6.70 - 13 C PR 6 dvojitá/ 5 K x 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, SRN
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH694407
- Číslo ORV
- UAQ147973
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- 20.8.1992 zrušení výměnného systému
- Další záznamy
- POVOLENÉ TRVALÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLAŠKY FMD Č. 41/84 SB., §21 ODST. 1, § 28 ODST. 2,
§31 ODST. 1, §33 ODST. 3, §35 ODST. 7, §48 ODST. 2.
PRO ÚČELY NORMOVÁNÍ PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA JE STANOVEN ÚDAJ: S=12,0 DM3 . 100 KM-1.
NA VOZIDLE MŮŽE BÝT NAMONTOVÁNA NÁSTAVBA - SYPAČ TYP 19.2 SE SNĚHOVÝM PLUHEM TYP 23.1
NEBO SYPAČ TYP 19.2 SE ZAMETACÍM KARTÁČEM TYP 22.1.
PO MONTÁŽI TĚCHTO NÁSTAVEB SE MĚNÍ OZNAČENÍ VOZIDLA A ÚDAJE TAKTO:
M 2510/19.2/23.1 : DÉLKA: 5 625 mm
ŠÍŘKA: 2 000 mm
VÝŠKA: 2 375 mm
PROVOZNÍ HMOTNOST: 2 140 kg.
UŽITEČNÁ HMOSTNOST: 1 360 kg.
M 2510/19.2/22.1: DÉLKA: 5 625 mm
ŠÍŘKA: 1 900 mm
VÝŠKA: 2 375 mm
PROVOZNÍ HMOTNOST: 2 170 kg.
UŽITEČNÁ HMOSTNOST: 1 360 kg:
VOZIDLO S VÝŠE UVEDENÝMI NÁSTAVBAMI MUSÍ BÝT VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM
ORANŽOVÉ BARVY, KTERÉ MUSÍ BÝT PŘI PRÁCI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH UVEDENO DO ČINNOSTI.
TECH. ZPŮSOBILOST BYLA SCHVÁLENA MV ČSR-SPRÁVOU PRO DOPRAVU DNE 27.01.1988, Č.J.SD/12-466/88.
PRODEJCE VOZIDLA STAVEBNÍ STROJE PRAHA, S.P., DNE 30.10.1989 - TOVÁRNĚ NOVÉ VOZIDLO.
DNE 20.08.1992 ZRUŠEN VÝMĚNNÝ ZPŮSOB MOTORU, MOTOR TÉHOŽ TYPU ZA Č. 19-89/10022.
VÝMĚNA RÁMU ZA Č. 16881.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 16881
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.