TATRA T148

  • 1980
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12667 cm³
  • 157 kW ≈ 213 k

VIN75780-87

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:28 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9967622

STK propadla 8. 3. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 8. 3. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T148
Typ
TATRA 148 AD 020 ČKD /
Rok výroby
1980
Datum 1. registrace
9. 7. 1980
Datum 1. registrace v ČR
9. 7. 1980
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12667 cm³
Výkon
157 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 8. 3. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
91 301 km
při prohlídce 8. 3. 2023
4
Vlastníci v registru
Svědík s.r.o.
od 10. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 7. 1980 První registrace Zemědělské stavby Planá u Mar. Lázní, státní podnik (IČO 00017906) Registr silničních vozidel
18. 10. 1995 Nový provozovatel STAVO Planá a.s. - v likvidaci (IČO 45359202) Registr silničních vozidel
10. 2. 1999 Nový provozovatel Vladimír Joukl (IČO 45744718) Registr silničních vozidel
4. 3. 2009 Nový provozovatel Consolidated Group spol. s r.o. (IČO 49687018) Registr silničních vozidel
20. 7. 2009 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
2. 10. 2009 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel Pavel Kasík (IČO 45118809) Registr silničních vozidel
26. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel Opravy hal s.r.o. (IČO 06387268) Registr silničních vozidel
10. 3. 2023 Nový vlastník a provozovatel Svědík s.r.o. (IČO 27547795) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

40 00060 00080 000100 000 201320152017201920212023 26. 9. 2012: 52 000 km25. 2. 2019: 90 507 km17. 1. 2020: 90 657 km30. 4. 2021: 90 879 km8. 3. 2023: 91 301 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 91 301 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 3. 2025
30. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 90 879 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 4. 2022
17. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 90 657 km způsobilé
17 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
17. 1. 2021
25. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 90 507 km způsobilé
21 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.2.1.3 Spínač směrových světel nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 2. 2020
26. 9. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 52 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
26. 9. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel STAVO Planá a.s. - v likvidaci (IČO 45359202)
  3. Nový provozovatel Vladimír Joukl (IČO 45744718)
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  5. Nový provozovatel Consolidated Group spol. s r.o. (IČO 49687018)
  6. Nový provozovatel fyzická osoba
  7. Nový vlastník fyzická osoba
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2011 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-10-10-0008
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-11-10-0479
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-12-09-1684
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-13-09-1742
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-09-0989
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-09-0960
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-09-1524
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-09-1413
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-02-1004
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-01-0654
  17. Nový vlastník a provozovatel Pavel Kasík (IČO 45118809)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-04-1020
  19. Nový vlastník a provozovatel Opravy hal s.r.o. (IČO 06387268)
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-03-0393
  21. Nový vlastník a provozovatel Svědík s.r.o. (IČO 27547795)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T148
Typ
TATRA 148 AD 020 ČKD /
VIN
75780-87
PČV
9967622
Druh vozidla
Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Rok výroby
1980
Datum 1. registrace
9. 7. 1980
Datum 1. registrace v ČR
9. 7. 1980
Druh (typ)
AUTOJEŘÁB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Typ motoru
T 2-928-1E
Číslo motoru
16578
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
157 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12667
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
65

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9470/ 2500/ 3360
Rozvor [mm]
5580
Provozní hmotnost
22860
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22980/ 22980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5620/ 5620
8660/ 8660
8700/ 8700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11-20 EHD SUPER/ 8-20
11-20 EHD SUPER/ 8-20
11-20 EHD SUPER/ 8-20
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Výrobní číslo karoserie
75780-87
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1213-083-83
Číslo TP
UI554659
Číslo ORV
UBE659071
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
MAJÁK ORANŽ. BARVY
Další záznamy
Povolené trvalé vyjímky z ustanovení vyhl. č. 90/75 Sb.
§15 - odolnost zásob. energie proti vnitřní korozi nesplňuje zcela požadavky
§16 - není zátěžová regulace
§23 - výkon motoru pro soupravu o hmotnosti 38t je pouze 5,32 k/t
§25 - je ztížená čitelnost kontr. přísrojů
§26 - nejsou splněny všechny požadavky na výhled
§32 - nejsou splněny všechny požadavky na prav. prostor řidiče
§35 - výška nástupního schůdku je 600 mm
§56 - stěrače jsou jednorychlostní
§61 - není předepsané zajištění proti zneužití vozidla
VOZIDLO POSTAVENÉ NA TOMTO STROJOVÉM SPODKU PODLÉHÁ SAMOSTATNÉMU SCHVÁLENÍ TECH. ZPŮS.
COŽ SI FINALISTA MUSÍ VYŽÁDAT U MV - SPRÁVA PRO DOPRAVU.POPŘ. U PŘÍSLUŠNÉHO DI-VB.
§13 - NA NÁSTAVBĚ JSOU OSTRÉ HRANY A VÝSTUPY
§14 - HMOTNOST NA NÁPRAVU
STŘEDNÍ 8660 KG
ZADNÍ 8700 KG
§15 - NENÍ VAZBA NOUZOVÉ BRZDY NA PŘÍVĚS, VYPOUŠTĚNÉ ZAŘÍZENÍ VZDUCHOJEMŮ NENÍ SNADNO
OVLADATELNÉ Z BOKU VOZIDLA
SPOJKOVÉ HLAVICCE NEJOSU TYPU EHK
§34 - SVĚTLÁ ŠÍŘKA DVEŘÍ JE POUZE 580 MMM
§40- VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO NEMÁ AUTOMATICKÝ PŘIDAVAČ PALIVA DLE EHK
VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY

Další ověření (externí odkazy)