AUDI 100 – statistika z registru
V registru je evidováno 8 039 vozidel modelu AUDI 100 z let 1970–1997, včetně vyřazených.
8 039vozidel celkem
1970–1997roky výroby
1,2průměr vlastníků
1 %podíl dovoz
12,3 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1997 | 25 | 1,2 | 1 | 12 % | 32 % |
| 1996 | 115 | 1,4 | 1 | 3,5 % | 39,1 % |
| 1995 | 288 | 1,8 | 2 | 3,5 % | 49,7 % |
| 1994 | 359 | 1,5 | 1 | 3,3 % | 40,5 % |
| 1993 | 474 | 1,4 | 1 | 2,7 % | 25,1 % |
| 1992 | 769 | 1,3 | 1 | 1,3 % | 22,5 % |
| 1991 | 713 | 1,2 | 1 | 1,4 % | 18,3 % |
| 1990 | 273 | 1,2 | 1 | 0,7 % | 9,2 % |
| 1989 | 252 | 1,1 | 1 | 1,6 % | 5,2 % |
| 1988 | 324 | 1,1 | 1 | 0,9 % | 5 % |
| 1987 | 457 | 1,1 | 1 | 1,1 % | 6,9 % |
| 1986 | 660 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 5,5 % |
| 1985 | 686 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 5 % |
| 1984 | 286 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,6 % |
| 1983 | 201 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1982 | 134 | 1,1 | 1 | 0 % | 4,5 % |
| 1981 | 249 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,2 % |
| 1980 | 416 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,5 % |
| 1979 | 594 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,2 % |
| 1978 | 346 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1977 | 205 | 1,0 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1976 | 52 | 1,1 | 1 | 0 % | 5,8 % |
| 1975 | 30 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1974 | 30 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1973 | 24 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1972 | 26 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1971 | 24 | 1,1 | 1 | 0 % | 4,2 % |
| 1970 | 27 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.