AUDI – modely a statistiky z registru

V registru je 138 691 vozidel značky AUDI. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.

ModelVozidel celkemRoky výrobyPrůměr vlastníkůPodíl dovoz
A4 16 326 1994–2013 3,3 36,5 %
A4 AVANT 14 463 1996–2025 3,4 56,8 %
80 14 058 1973–1997 1,2 2,4 %
A6 13 853 1994–2014 3,8 29,1 %
A6 AVANT 13 833 1994–2025 3,6 51,8 %
A3 9 563 1996–2013 3,3 49,6 %
100 8 039 1970–1997 1,2 1 %
Q7 7 235 2006–2026 4,0 25,5 %
A3 SPORTBACK 5 117 2004–2023 3,1 28,7 %
Q5 3 854 2008–2024 3,3 24,7 %
A8 3 720 1994–2022 3,8 35,5 %
A6 ALLROAD QUATTRO 2 645 2006–2025 3,7 30,7 %
A5 2 158 2007–2013 4,4 40,9 %
A6 ALLROAD 1 877 2000–2005 4,3 11,7 %
TT 1 850 1998–2011 3,8 46,1 %
Q3 1 535 2011–2026 2,4 18,8 %
Q8 1 238 2018–2026 2,6 12,4 %
A5 SPORTBACK 1 084 2012–2024 3,5 40,7 %
A6 LIMOUSINE 874 2012–2023 3,7 34,3 %
A2 873 2000–2005 2,9 58,5 %
90 852 1985–1991 1,1 0,2 %
A1 803 2010–2012 1,7 14,4 %
81 770 1978–1986 1,1 0,3 %
A7 705 2010–2013 4,9 31,3 %
A4 ALLROAD QUATTRO 688 2009–2020 3,6 44,3 %
A6 ALLROAD QUATRO 621 2006–2010 4,0 28,2 %
A7 SPORTBACK 526 2014–2022 3,7 41,1 %
100 AVANT 487 1979–1994 1,2 4,1 %
A4 CABRIOLET 444 2002–2008 3,4 62,6 %
89 420 1987–1991 1,1 2,1 %
A1 SPORTBACK 405 2012–2015 1,8 13,8 %
80 AVANT 379 1992–1995 1,7 10,3 %
SQ7 378 2016–2024 3,1 39,7 %
A4 LIMOUSINE 378 2014–2021 3,6 26,5 %
Q3 SPORTBACK 311 2020–2026 2,2 8 %
200 278 1980–1990 1,1 0,7 %
S8 266 1997–2008 3,2 30,1 %
A6 QUATTRO 256 1995–1997 2,9 5,1 %
A8L 255 2008–2012 4,6 43,9 %
Q2 236 2017–2024 2,6 23,3 %
A4 QUATTRO 215 1995–1997 3,1 13 %
A6 AVANT QUATTRO 200 1996–1997 3,1 23,5 %
S3 194 1999–2008 3,3 56,7 %
S5 193 2007–2010 4,2 52,3 %
A8 QUATTRO 183 1995–1997 2,8 8,2 %
A3 LIMOUSINE 182 2014–2018 3,3 56,6 %
RS 6 AVANT 182 2020–2025 2,9 30,2 %
S6 AVANT 180 2000–2022 3,1 55 %
SQ8 170 2020–2022 2,8 18,2 %
100 2.3 E 163 1988–1992 1,1 1,2 %
AUDI A4 155 2006–2011 3,2 96,8 %
A5 CABRIOLET 135 2009–2012 3,3 60 %
Q5 SPORTBACK 122 2021–2024 2,4 17,2 %
A4 AVANT QUATTRO 122 1996–1997 3,3 35,2 %
AUDI Q5 116 2011–2026 2,1 24,1 %

Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.