AUDI 80 – statistika z registru
V registru je evidováno 14 058 vozidel modelu AUDI 80 z let 1973–1997, včetně vyřazených.
14 058vozidel celkem
1973–1997roky výroby
1,2průměr vlastníků
2,4 %podíl dovoz
6,6 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 1,6 | 1 | 9,5 % | 0 % |
| 1996 | 40 | 1,9 | 1 | 25 % | 10 % |
| 1995 | 197 | 2,1 | 1 | 12,2 % | 8,1 % |
| 1994 | 627 | 1,8 | 1 | 11,5 % | 18,2 % |
| 1993 | 800 | 1,5 | 1 | 8,4 % | 17,1 % |
| 1992 | 1 197 | 1,4 | 1 | 5,8 % | 15,1 % |
| 1991 | 1 208 | 1,3 | 1 | 2,6 % | 8,1 % |
| 1990 | 1 296 | 1,2 | 1 | 1,8 % | 5,6 % |
| 1989 | 1 358 | 1,1 | 1 | 0,9 % | 6 % |
| 1988 | 1 612 | 1,1 | 1 | 0,9 % | 3,6 % |
| 1987 | 1 616 | 1,1 | 1 | 0,6 % | 3,9 % |
| 1986 | 707 | 1,1 | 1 | 0,4 % | 2,6 % |
| 1985 | 529 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,4 % |
| 1984 | 187 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,7 % |
| 1983 | 132 | 1,1 | 1 | 1,5 % | 3,8 % |
| 1982 | 168 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1981 | 327 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,2 % |
| 1980 | 511 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,2 % |
| 1979 | 770 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1978 | 310 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,9 % |
| 1977 | 226 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1976 | 97 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1975 | 48 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,2 % |
| 1974 | 39 | 1,0 | 1 | 0 % | 7,7 % |
| 1973 | 35 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.