AUDI A4 AVANT – statistika z registru

V registru je evidováno 14 463 vozidel modelu AUDI A4 AVANT z let 1996–2025, včetně vyřazených.

14 463vozidel celkem
1996–2025roky výroby
3,4průměr vlastníků
56,8 %podíl dovoz
40,3 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2025 50 2,2 2 0 % 100 %
2024 44 2,4 2 4,6 % 100 %
2023 56 2,0 2 25 % 87,5 %
2022 92 2,0 2 38 % 83,7 %
2021 97 2,3 2 58,8 % 79,4 %
2020 115 2,3 2 75,6 % 73,9 %
2019 164 2,5 2 83,5 % 65,2 %
2018 190 3,1 3 80 % 72,6 %
2017 336 3,1 3 78,6 % 70,8 %
2016 432 3,3 3 69,9 % 74,1 %
2015 307 3,3 3 65,8 % 72,3 %
2014 266 3,4 3 77,8 % 64,7 %
2013 303 2,9 3 88,1 % 53,5 %
2012 371 3,3 3 79,3 % 56,9 %
2009 41 3,4 3 95,1 % 39 %
2008 273 3,8 3 58,2 % 60,1 %
2007 1 060 4,0 4 62,9 % 56 %
2006 1 121 4,1 4 66,9 % 52,2 %
2005 1 441 4,1 4 64,6 % 44,9 %
2004 947 3,5 3 52,9 % 36,2 %
2003 1 191 3,6 3 49,9 % 36 %
2002 1 249 3,6 3 54,6 % 32,1 %
2001 557 3,2 3 53,1 % 21,4 %
2000 697 2,9 2 46,3 % 20,5 %
1999 892 2,9 2 45,7 % 14,7 %
1998 897 2,8 2 41,1 % 14,5 %
1997 741 2,8 2 36,2 % 14,2 %
1996 533 2,7 2 38,8 % 12,4 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN