AUDI A6 AVANT – statistika z registru
V registru je evidováno 13 833 vozidel modelu AUDI A6 AVANT z let 1994–2025, včetně vyřazených.
13 833vozidel celkem
1994–2025roky výroby
3,6průměr vlastníků
51,8 %podíl dovoz
54,6 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 | 1,6 | 2 | 26,2 % | 92,9 % |
| 2024 | 57 | 1,8 | 2 | 45,6 % | 96,5 % |
| 2023 | 65 | 2,1 | 2 | 50,8 % | 87,7 % |
| 2022 | 137 | 2,3 | 2 | 48,2 % | 93,4 % |
| 2021 | 174 | 2,3 | 2 | 49,4 % | 89,1 % |
| 2020 | 176 | 2,5 | 2 | 63,1 % | 88,1 % |
| 2019 | 357 | 2,9 | 3 | 66,4 % | 89,1 % |
| 2018 | 189 | 3,1 | 3 | 74,1 % | 82 % |
| 2017 | 256 | 3,4 | 3 | 52,3 % | 84 % |
| 2016 | 324 | 3,3 | 3 | 67,9 % | 77,5 % |
| 2015 | 328 | 3,5 | 3 | 71,7 % | 73,2 % |
| 2014 | 298 | 3,3 | 3 | 84,2 % | 67,5 % |
| 2013 | 181 | 3,1 | 3 | 99,5 % | 59,7 % |
| 2012 | 265 | 3,6 | 3 | 93,6 % | 61,9 % |
| 2011 | 199 | 3,8 | 3 | 58,8 % | 74,4 % |
| 2010 | 291 | 4,1 | 4 | 47,1 % | 78,4 % |
| 2009 | 447 | 4,2 | 4 | 57,5 % | 75,8 % |
| 2008 | 738 | 3,9 | 3 | 66,4 % | 69,8 % |
| 2007 | 996 | 4,3 | 4 | 61,1 % | 69,9 % |
| 2006 | 1 421 | 4,4 | 4 | 61,7 % | 64,3 % |
| 2005 | 1 355 | 4,6 | 4 | 60,4 % | 61,6 % |
| 2004 | 353 | 3,1 | 3 | 44,8 % | 37,7 % |
| 2003 | 560 | 3,2 | 3 | 35 % | 39,9 % |
| 2002 | 693 | 3,2 | 3 | 35,5 % | 37,1 % |
| 2001 | 770 | 3,2 | 3 | 35,6 % | 33,3 % |
| 2000 | 1 076 | 3,1 | 2 | 35 % | 29,3 % |
| 1999 | 1 041 | 3,0 | 2 | 32,6 % | 23,2 % |
| 1998 | 640 | 3,0 | 2 | 31,1 % | 22,8 % |
| 1997 | 117 | 2,9 | 2 | 21,4 % | 18,8 % |
| 1996 | 159 | 2,6 | 2 | 20,1 % | 14,5 % |
| 1995 | 104 | 2,6 | 2 | 36,5 % | 14,4 % |
| 1994 | 24 | 2,5 | 2 | 16,7 % | 21,7 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.