AUDI Q8 – statistika z registru

V registru je evidováno 1 238 vozidel modelu AUDI Q8 z let 2018–2026, včetně vyřazených.

1 238vozidel celkem
2018–2026roky výroby
2,6průměr vlastníků
12,4 %podíl dovoz
97 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2026 61 1,6 2 3,3 % 93,4 %
2025 192 1,9 2 7,3 % 96,9 %
2024 141 2,2 2 7,1 % 98,6 %
2023 192 2,5 2 10,4 % 99,5 %
2022 135 2,7 2 10,4 % 98,5 %
2021 152 2,6 3 8,6 % 95,4 %
2020 80 2,7 2 18,8 % 97,5 %
2019 206 3,1 3 19,4 % 94,7 %
2018 79 3,8 4 31,7 % 97,5 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Typický nájezd podle stáří

Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 1 289 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy osobní vozidla jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.

050100150200 Stáří 4 roky: medián 82 863 kmStáří 6 let: medián 116 930 kmStáří 8 let: medián 161 350 km 45678 stáří vozidla (roky) tisíc km
StáříMediánPolovina vozidel meziVozidel
4 roky 82 863 km 58 660–107 475 km 1 289
6 let 116 930 km 86 496–153 219 km 670
8 let 161 350 km 117 098–195 658 km 67

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN