CITROEN AX 11 – statistika z registru

V registru je evidováno 357 vozidel modelu CITROEN AX 11 z let 1990–1996, včetně vyřazených.

357vozidel celkem
1990–1996roky výroby
1,4průměr vlastníků
4,8 %podíl dovoz
6,7 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
1996 42 1,7 1 4,8 % 21,4 %
1995 23 1,4 1 4,4 % 13 %
1994 34 1,2 1 11,8 % 2,9 %
1993 56 1,5 1 0 % 7,1 %
1992 87 1,2 1 9,2 % 3,5 %
1991 85 1,4 1 2,4 % 4,7 %
1990 30 1,3 1 0 % 0 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Typický nájezd podle stáří

Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 124 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy osobní vozidla jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.

050100150200 Stáří 14 let: medián 118 450 kmStáří 16 let: medián 125 000 kmStáří 18 let: medián 131 792 kmStáří 20 let: medián 138 045 km 14151617181920 stáří vozidla (roky) tisíc km
StáříMediánPolovina vozidel meziVozidel
14 let 118 450 km 94 519–149 743 km 42
16 let 125 000 km 102 790–150 000 km 93
18 let 131 792 km 109 924–154 918 km 124
20 let 138 045 km 112 561–161 904 km 101

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN