CITROEN – modely a statistiky z registru

V registru je 175 751 vozidel značky CITROEN. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.

ModelVozidel celkemRoky výrobyPrůměr vlastníkůPodíl dovoz
XSARA 17 953 1997–2008 2,0 18,3 %
BERLINGO 16 314 1996–2018 2,4 18,9 %
SAXO 15 690 1996–2004 2,1 17,7 %
XANTIA 13 274 1993–2004 1,6 9 %
ZX 11 944 1991–2003 1,3 4,2 %
XSARA PICASSO 8 972 2000–2008 2,4 28 %
AX 8 938 1987–1997 1,1 2 %
JUMPER 6 561 1994–2018 2,4 9,8 %
BX 19 6 327 1984–1994 1,0 0 %
C3 1.1I 3 454 2002–2009 3,2 17 %
BX 3 247 1983–1993 1,0 0,2 %
C 2 899 1985–2003 1,5 0,5 %
XM 2 660 1989–2000 1,2 3,6 %
C 5 2 430 2001–2004 2,6 32,1 %
BX 14 2 397 1983–1993 1,0 0 %
AX 10 2 316 1987–1997 1,2 1,8 %
BERLINGO 2.0HDI 2 312 2002–2006 2,9 42,8 %
ZX 2.0 1 991 1991–1997 1,2 0,3 %
EVASION 1 982 1994–2002 2,0 25 %
C3 1.4HDI 1 895 2002–2008 3,0 34,9 %
C4 PICASSO 1 689 2007–2018 3,5 39,7 %
C3 1.4I 1 582 2002–2009 3,0 47,2 %
JUMPY 1 551 1996–2017 2,4 13,3 %
XSARA PICASSO 1.8I 16V 1 477 2000–2005 2,6 56,7 %
XSARA PICASSO 2.0HDI 1 466 2000–2005 2,7 33,4 %
C3 1 280 2002–2018 2,9 28 %
BERLINGO 1.6I 16V 1 235 2001–2009 2,8 55,1 %
BERLINGO 1.4I 1 146 2003–2009 3,1 26,7 %
BERLINGO 1.9D 1 113 2003–2006 3,2 19,9 %
C 15 D 980 1994–2005 2,2 0,5 %
C1 1.0I 869 2005–2010 3,2 16,5 %
C4 PICASSO 1.6HDI 16V 842 2007–2010 3,6 57,6 %
SAXO 1.1I 832 1996–2003 2,6 36,1 %
C4 781 2005–2017 3,2 24,2 %
XSARA 1.6 I 16V 737 2001–2004 2,7 26,9 %
C5 730 2001–2016 3,4 58,1 %
VISA 682 1979–1988 1,0 0 %
C8 2.2HDI 16V 673 2002–2006 3,0 49 %
C5 2.0HDI BREAK 613 2001–2004 2,6 47,3 %
XM 3.0 600 1989–1993 1,1 0 %
C2 1.1I 581 2003–2007 3,1 29,1 %
BERLINGO 1.6HDI 16V 561 2006–2010 3,7 21,6 %
XSARA PICASSO 1.6HDI 552 2004–2006 2,9 38,9 %
C3 PICASSO 551 2012–2017 2,6 3,1 %
SAXO 1.1 I 540 1996–2001 1,4 23,9 %
C 15 514 1993–1998 1,8 1,4 %
XSARA PICASSO 1.6I 486 2002–2006 2,5 60,3 %
CX 25 483 1980–1989 1,1 0,4 %
C5 2.2HDI 16V BREAK 471 2001–2004 2,7 36,7 %
JUMPER 2.5 D 454 1994–2001 1,8 0,9 %
C4 1.4I 16V 446 2005–2009 4,1 19,7 %
XSARA PICASSO 1.8 I 16V 434 2000–2003 2,7 40,3 %
C-ELYSÉE 419 2013–2017 3,3 0,2 %
XSARA 1.4 I 395 1999–2003 2,8 13,2 %
XSARA 1.4I 364 2003–2005 3,0 5,2 %
C5 2.0HDI 16V BREAK 360 2005–2007 3,2 46,9 %
C8 2.0HDI 16V 359 2003–2007 2,8 55,7 %
AX 11 357 1990–1996 1,4 4,8 %
C4 CACTUS 348 2014–2018 3,4 2,3 %
C4 PICASSO 2.0HDI 16V 342 2007–2010 3,6 69 %
BERLINGO 2.0 HDI 334 2000–2005 2,3 24,6 %
C5 2.0HDI 319 2002–2011 2,8 39,8 %
XSARA 2.0HDI BREAK 290 2001–2004 2,3 54,5 %
C5 2.0HDI 16V 290 2005–2010 3,7 60,7 %
JUMPER 2.0 HDI 29C 285 2002–2006 3,1 8,8 %
BERLINGO 1.6HDI 282 2006–2010 3,3 45,4 %
BERLINGO 1.9 D 281 1997–2005 1,9 11,7 %
C3 1.4HDI 16V 277 2002–2004 2,9 58,1 %
BERLINGO 1.4 262 1997–2005 1,4 12,6 %
C5 1.6HDI 16V BREAK 255 2005–2007 3,3 46,3 %
C5 2.2HDI 16V 243 2001–2004 2,9 23 %
C5 1.6HDI 16V 236 2005–2008 3,3 57,2 %
BX 17 RD 234 1986–1992 1,0 2,6 %
CITROEN JUMPER 2.0 HDI 29C 233 2004–2005 3,3 7,7 %
SAXO 1.4 222 1996–2000 1,2 13,1 %
C2 1.4HDI 216 2003–2006 3,0 50 %
GSA 214 1980–1985 1,0 0 %
XSARA 2.0HDI 210 2000–2004 2,4 38,1 %
C1 202 2012–2017 2,8 2,5 %
XSARA PICASSO 1.6I 16V 190 2006–2008 3,4 40 %
XSARA 1.6 I 16V BREAK 186 2002–2004 2,4 53,2 %
C4 1.6I 16V 182 2005–2008 4,1 43,4 %
C3 1.6I 16V 179 2002–2004 2,7 58,7 %
XSARA PICASSO 1.6HDI 16V 168 2005–2008 3,2 43,5 %
C4 1.6HDI 16V 159 2005–2008 4,1 55,3 %
C5 1.8I 16V 153 2003–2004 3,0 35,3 %
C2 1.4I 145 2003–2006 3,1 52,4 %
C5 2.0I 16V BREAK 144 2002–2004 2,7 54,9 %
C4 PICASSO 1.8I 16V 138 2007–2008 3,6 43,5 %
JUMPER 2.8 HDI 137 2001–2004 2,8 23,4 %
GS 126 1971–1972 1,0 0 %
JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1 124 2006–2008 4,3 10,5 %
CITROEN JUMPER 2.2 HDI 33LH 124 2004–2005 3,5 8,1 %
CX 124 1976–1985 1,1 0 %
JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2 123 2006–2009 4,5 17,9 %
C3 PLURIEL 1.4I 122 2003–2004 3,4 35,3 %
JUMPY 1.6HDI 16V L1H1 120 2007–2008 3,2 15 %
C5 2.0I 16V 116 2002–2004 3,3 19,8 %
CX 25 GTI 113 1985–1988 1,1 0 %

Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.