CITROEN BX 19 – statistika z registru

V registru je evidováno 6 327 vozidel modelu CITROEN BX 19 z let 1984–1994, včetně vyřazených.

6 327vozidel celkem
1984–1994roky výroby
1,0průměr vlastníků
0 %podíl dovoz
4,1 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
1994 27 1,4 1 0 % 29,6 %
1993 114 1,3 1 0 % 29,8 %
1992 141 1,1 1 0 % 9,2 %
1991 306 1,0 1 0 % 4,6 %
1990 491 1,1 1 0 % 4,1 %
1989 787 1,0 1 0 % 3,2 %
1988 836 1,0 1 0 % 3,8 %
1987 1 200 1,0 1 0 % 2,9 %
1986 1 273 1,0 1 0 % 3,4 %
1985 877 1,0 1 0 % 3,1 %
1984 275 1,0 1 0 % 3,3 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Typický nájezd podle stáří

Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 163 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy osobní vozidla jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.

0100200300 Stáří 16 let: medián 213 502 kmStáří 18 let: medián 209 854 kmStáří 20 let: medián 207 568 km 1617181920 stáří vozidla (roky) tisíc km
StáříMediánPolovina vozidel meziVozidel
16 let 213 502 km 166 497–247 750 km 40
18 let 209 854 km 159 425–249 461 km 108
20 let 207 568 km 171 408–244 741 km 163

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN