MAZDA 3 – statistika z registru
V registru je evidováno 8 523 vozidel modelu MAZDA 3 z let 2003–2021, včetně vyřazených.
8 523vozidel celkem
2003–2021roky výroby
3,0průměr vlastníků
22,9 %podíl dovoz
53,2 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 179 | 2,0 | 2 | 11,7 % | 55,3 % |
| 2020 | 155 | 2,4 | 2 | 20 % | 63,9 % |
| 2019 | 260 | 2,4 | 2 | 18,5 % | 60,8 % |
| 2018 | 230 | 2,3 | 2 | 19,6 % | 47 % |
| 2017 | 394 | 2,3 | 2 | 11,7 % | 54,1 % |
| 2016 | 263 | 2,5 | 2 | 18,3 % | 57,8 % |
| 2015 | 411 | 2,5 | 2 | 22,9 % | 52,8 % |
| 2014 | 389 | 2,8 | 2 | 24,2 % | 59,9 % |
| 2013 | 143 | 2,4 | 2 | 39,9 % | 51,1 % |
| 2012 | 274 | 2,7 | 2 | 12,4 % | 50,7 % |
| 2011 | 407 | 2,8 | 2 | 17,9 % | 51,6 % |
| 2010 | 552 | 3,0 | 3 | 19,6 % | 57,1 % |
| 2009 | 539 | 3,0 | 3 | 23,8 % | 49,5 % |
| 2008 | 523 | 3,0 | 3 | 23,9 % | 46,9 % |
| 2007 | 620 | 3,2 | 3 | 27,1 % | 50,8 % |
| 2006 | 719 | 3,2 | 3 | 34,5 % | 49,9 % |
| 2005 | 1 029 | 3,4 | 3 | 27,9 % | 51,9 % |
| 2004 | 1 258 | 3,6 | 3 | 20,5 % | 55,7 % |
| 2003 | 178 | 3,4 | 3 | 23,6 % | 53,4 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.