MAZDA – modely a statistiky z registru
V registru je 104 375 vozidel značky MAZDA. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| 626 | 18 407 | 1979–2003 | 1,4 | 2,5 % |
| 323 | 18 321 | 1978–2003 | 1,6 | 5,1 % |
| 6 | 11 957 | 2002–2021 | 3,1 | 39,5 % |
| 3 | 8 523 | 2003–2021 | 3,0 | 22,9 % |
| 323 F | 7 700 | 1989–2003 | 1,8 | 7,3 % |
| 2 | 5 239 | 2003–2021 | 2,7 | 13,9 % |
| 121 | 4 797 | 1988–2002 | 1,6 | 7,3 % |
| CX-5 | 3 362 | 2012–2021 | 2,7 | 27,4 % |
| 5 | 2 567 | 2005–2014 | 3,2 | 55,4 % |
| PREMACY | 2 018 | 1999–2005 | 2,5 | 28,4 % |
| CX-3 | 1 891 | 2015–2022 | 2,3 | 11,4 % |
| CX-7 | 1 734 | 2006–2012 | 3,9 | 23,9 % |
| MX-5 | 1 353 | 1990–2021 | 2,4 | 62 % |
| DEMIO | 1 120 | 1998–2002 | 2,1 | 23,8 % |
| MX-3 | 936 | 1991–1998 | 1,6 | 8,8 % |
| SR | 925 | 1991–1997 | 1,6 | 0 % |
| MPV | 842 | 1996–2005 | 2,5 | 31,6 % |
| 6 N1 | 806 | 2004–2009 | 3,8 | 1,6 % |
| SD | 758 | 1992–1999 | 1,7 | 0 % |
| XEDOS 9 | 732 | 1993–2001 | 2,0 | 2,3 % |
| CX-30 | 724 | 2019–2022 | 2,1 | 16,6 % |
| XEDOS 6 | 645 | 1992–1998 | 1,7 | 3,1 % |
| MAZDA CX-5 | 632 | 2013–2026 | 2,1 | 15,5 % |
| 5 N1 | 481 | 2005–2008 | 3,8 | 1 % |
| SD E 2200 | 464 | 1995–1999 | 2,5 | 0,4 % |
| TRIBUTE | 456 | 2001–2005 | 3,4 | 24,8 % |
| SR E 2200 | 455 | 1993–1999 | 1,9 | 0 % |
| MAZDA CX-30 | 455 | 2022–2026 | 1,7 | 5,3 % |
| E 2200 | 432 | 1985–2000 | 1,3 | 0,2 % |
| E | 424 | 2000–2002 | 2,4 | 0,9 % |
| CX-7 N1 | 421 | 2007–2009 | 4,8 | 1,7 % |
| E 2000 | 393 | 1985–1994 | 1,4 | 0,3 % |
| MAZDA CX-60 | 379 | 2022–2026 | 1,9 | 15,3 % |
| RX-8 | 356 | 2003–2007 | 3,4 | 43 % |
| PREMACY VAN | 295 | 2000–2005 | 2,8 | 0 % |
| 929 | 293 | 1982–1988 | 1,1 | 0 % |
| MAZDA3 | 292 | 2022–2026 | 2,0 | 4,1 % |
| MAZDA6 | 262 | 2013–2024 | 2,1 | 31,3 % |
| MX5 | 229 | 1999–2003 | 2,9 | 76,9 % |
| B | 229 | 1999–2002 | 2,9 | 7,4 % |
| MX-6 | 206 | 1991–1994 | 1,7 | 5,3 % |
| MAZDA CX-80 | 206 | 2024–2026 | 1,4 | 9,7 % |
| BT-50 | 121 | 2007–2009 | 2,9 | 28,9 % |
| MAZDA 6 | 121 | 2002–2009 | 2,8 | 88,4 % |
| MX-30 | 111 | 2020–2021 | 2,6 | 69,4 % |
| CX-9 | 104 | 2009–2015 | 3,4 | 38,5 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.