MAZDA 323 – statistika z registru
V registru je evidováno 18 321 vozidel modelu MAZDA 323 z let 1978–2003, včetně vyřazených.
18 321vozidel celkem
1978–2003roky výroby
1,6průměr vlastníků
5,1 %podíl dovoz
17 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2003 | 59 | 2,0 | 2 | 35,6 % | 28,8 % |
| 2002 | 353 | 2,8 | 2 | 11,9 % | 57,2 % |
| 2001 | 544 | 2,5 | 2 | 15,6 % | 37 % |
| 2000 | 1 008 | 2,3 | 2 | 10,3 % | 25,3 % |
| 1999 | 1 276 | 2,1 | 2 | 10,1 % | 21,4 % |
| 1998 | 968 | 2,0 | 1 | 12,1 % | 15,9 % |
| 1997 | 1 563 | 2,0 | 2 | 6,1 % | 30,6 % |
| 1996 | 1 544 | 1,9 | 2 | 5,4 % | 31,6 % |
| 1995 | 1 182 | 1,7 | 1 | 8,8 % | 29 % |
| 1994 | 875 | 1,6 | 1 | 3,9 % | 26,4 % |
| 1993 | 777 | 1,4 | 1 | 5,5 % | 15,6 % |
| 1992 | 1 113 | 1,3 | 1 | 3,3 % | 11,6 % |
| 1991 | 1 087 | 1,2 | 1 | 1,4 % | 6,6 % |
| 1990 | 1 110 | 1,1 | 1 | 1 % | 3,3 % |
| 1989 | 942 | 1,1 | 1 | 0,6 % | 2,2 % |
| 1988 | 818 | 1,0 | 1 | 0,2 % | 2,3 % |
| 1987 | 1 057 | 1,0 | 1 | 0,2 % | 3,3 % |
| 1986 | 874 | 1,0 | 1 | 0,2 % | 2,3 % |
| 1985 | 343 | 1,0 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1984 | 113 | 1,0 | 1 | 1,8 % | 4,4 % |
| 1983 | 79 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1982 | 189 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,7 % |
| 1981 | 256 | 1,0 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1980 | 109 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1979 | 50 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1978 | 32 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,1 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.