MAZDA 626 – statistika z registru
V registru je evidováno 18 407 vozidel modelu MAZDA 626 z let 1979–2003, včetně vyřazených.
18 407vozidel celkem
1979–2003roky výroby
1,4průměr vlastníků
2,5 %podíl dovoz
19,3 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2003 | 35 | 2,8 | 3 | 0 % | 54,3 % |
| 2002 | 225 | 2,8 | 2 | 5,3 % | 64 % |
| 2001 | 385 | 2,4 | 2 | 11,4 % | 38,2 % |
| 2000 | 709 | 2,0 | 2 | 12 % | 29,8 % |
| 1999 | 974 | 1,9 | 1 | 8,9 % | 27,5 % |
| 1998 | 1 141 | 1,8 | 1 | 9,4 % | 24,5 % |
| 1997 | 728 | 2,0 | 2 | 4,8 % | 36,8 % |
| 1996 | 753 | 1,8 | 2 | 2,5 % | 40,2 % |
| 1995 | 796 | 1,7 | 2 | 2,8 % | 38,7 % |
| 1994 | 1 030 | 1,7 | 1 | 1,4 % | 36,5 % |
| 1993 | 1 324 | 1,5 | 1 | 1,1 % | 27,5 % |
| 1992 | 2 031 | 1,3 | 1 | 0,7 % | 20,4 % |
| 1991 | 774 | 1,1 | 1 | 0,4 % | 12 % |
| 1990 | 777 | 1,1 | 1 | 0,5 % | 6,4 % |
| 1989 | 928 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 7,1 % |
| 1988 | 1 300 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 5,2 % |
| 1987 | 1 244 | 1,0 | 1 | 0 % | 4 % |
| 1986 | 1 230 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 4,7 % |
| 1985 | 1 008 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,7 % |
| 1984 | 401 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,7 % |
| 1983 | 121 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,8 % |
| 1982 | 84 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,4 % |
| 1981 | 165 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,5 % |
| 1980 | 135 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,5 % |
| 1979 | 109 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.