OPEL COMBO – statistika z registru
V registru je evidováno 3 738 vozidel modelu OPEL COMBO z let 1993–2026, včetně vyřazených.
3 738vozidel celkem
1993–2026roky výroby
1,9průměr vlastníků
2,8 %podíl dovoz
63,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 1,4 | 1 | 3,9 % | 96,2 % |
| 2025 | 44 | 1,6 | 2 | 0 % | 86,4 % |
| 2024 | 46 | 2,1 | 2 | 0 % | 87 % |
| 2023 | 133 | 2,6 | 2 | 0 % | 91 % |
| 2022 | 84 | 1,7 | 1 | 2,4 % | 96,4 % |
| 2021 | 69 | 2,3 | 2 | 2,9 % | 95,7 % |
| 2020 | 60 | 2,5 | 2 | 11,7 % | 95 % |
| 2019 | 73 | 2,8 | 3 | 5,5 % | 93,2 % |
| 2016 | 26 | 2,9 | 3 | 11,5 % | 88,5 % |
| 2013 | 21 | 2,9 | 3 | 38,1 % | 66,7 % |
| 2004 | 20 | 2,3 | 2 | 35 % | 60 % |
| 2001 | 163 | 2,1 | 2 | 5,5 % | 66,9 % |
| 2000 | 251 | 1,9 | 1 | 7,2 % | 53,4 % |
| 1999 | 256 | 2,0 | 1 | 2,7 % | 59 % |
| 1998 | 210 | 1,7 | 1 | 2,4 % | 49,1 % |
| 1997 | 467 | 2,0 | 2 | 0,9 % | 64,2 % |
| 1996 | 756 | 2,0 | 2 | 1,2 % | 62,4 % |
| 1995 | 655 | 1,7 | 2 | 0,9 % | 57 % |
| 1994 | 335 | 1,7 | 2 | 3 % | 54,9 % |
| 1993 | 43 | 1,4 | 1 | 2,3 % | 34,9 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.