OPEL – modely a statistiky z registru
V registru je 350 111 vozidel značky OPEL. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| CORSA | 34 227 | 1986–2025 | 2,2 | 10,3 % |
| KADETT | 29 387 | 1936–1993 | 1,0 | 0,2 % |
| VECTRA | 26 916 | 1988–2008 | 1,6 | 4,1 % |
| ASTRA | 23 668 | 1991–2025 | 2,1 | 8,1 % |
| ASTRA CARAVAN | 22 792 | 1991–2009 | 1,9 | 10,4 % |
| ZAFIRA | 9 309 | 1999–2014 | 2,5 | 37 % |
| VECTRA CARAVAN | 8 314 | 1996–2004 | 1,9 | 11,3 % |
| ASTRA 1.6 | 7 962 | 1991–2012 | 1,4 | 2,8 % |
| ASTRA HATCHBACK | 7 441 | 1998–2001 | 2,1 | 7,8 % |
| OMEGA | 6 907 | 1986–2002 | 1,7 | 3,5 % |
| CORSA 1.2 | 6 350 | 1984–2012 | 1,5 | 1,9 % |
| ASCONA | 5 974 | 1975–1989 | 1,0 | 0,1 % |
| VECTRA 1.6 | 5 893 | 1988–1999 | 1,1 | 0,7 % |
| OMEGA CARAVAN | 5 780 | 1986–2003 | 1,5 | 5,3 % |
| REKORD | 5 522 | 1936–1986 | 1,0 | 0,1 % |
| ASTRA CARAVAN 1.6 | 5 448 | 1991–2004 | 1,4 | 3,3 % |
| OMEGA 2.0 | 5 115 | 1986–1998 | 1,1 | 0,4 % |
| COMBO | 3 738 | 1993–2026 | 1,9 | 2,8 % |
| ASTRA 1.4 | 3 721 | 1991–2012 | 1,5 | 2 % |
| CORSA 1.2 16V (AC) | 3 496 | 2004–2010 | 2,9 | 6,5 % |
| KADETT CARAVAN | 3 248 | 1964–1991 | 1,0 | 0,1 % |
| FRONTERA | 3 026 | 1992–2026 | 2,3 | 19,8 % |
| ASTRA HB | 3 014 | 1998–2003 | 2,4 | 4,9 % |
| ASTRA SPORTS TOURER | 2 958 | 2011–2026 | 3,2 | 24,8 % |
| TIGRA | 2 901 | 1994–2006 | 2,3 | 18 % |
| ASTRA 1.7 D | 2 827 | 1991–1998 | 1,3 | 1 % |
| CORSA 1.4 | 2 722 | 1989–2012 | 1,3 | 3,3 % |
| MERIVA | 2 637 | 2003–2017 | 2,5 | 20,9 % |
| MOVANO | 2 035 | 1999–2026 | 2,4 | 21,5 % |
| VECTRA 1.6 16V | 2 022 | 1995–2000 | 1,6 | 3,6 % |
| KADETT 2.0 | 1 985 | 1986–1991 | 1,0 | 0 % |
| MOKKA | 1 958 | 2013–2026 | 2,4 | 19,3 % |
| ZAFIRA TOURER | 1 792 | 2012–2019 | 2,8 | 35,1 % |
| VECTRA 1.8 16V | 1 730 | 1995–2008 | 1,7 | 5,5 % |
| AGILA 1.0 12V GL | 1 671 | 2001–2007 | 2,6 | 8,6 % |
| CROSSLAND X | 1 582 | 2017–2021 | 2,4 | 6,8 % |
| ASTRA 1.6 16V (AC) | 1 574 | 2003–2010 | 3,2 | 17,5 % |
| AGILA | 1 565 | 2000–2008 | 2,5 | 24,8 % |
| ASTRA 1.6 16V | 1 560 | 1994–2004 | 1,8 | 7,8 % |
| ZAFIRA 1.9CDTI 16V (AC) | 1 522 | 2005–2010 | 3,2 | 66,4 % |
| MERIVA 1.4 16V (AC) | 1 489 | 2004–2010 | 2,5 | 18,3 % |
| MERIVA 1.6 16V (AC) | 1 485 | 2003–2010 | 2,6 | 36,8 % |
| ZAFIRA 1.8 16V (AC) | 1 472 | 1999–2010 | 2,5 | 52,4 % |
| INSIGNIA 2.0 D | 1 390 | 2009–2012 | 4,4 | 18,9 % |
| CORSA 1.0 | 1 363 | 1985–2012 | 1,5 | 2,1 % |
| ASTRA CLASSIC II 1.4 16V (AC) | 1 303 | 2004–2009 | 2,7 | 0,5 % |
| VIVARO | 1 302 | 2002–2026 | 2,6 | 57,5 % |
| astra 1.7 | 1 272 | 1992–1999 | 1,2 | 1 % |
| ASTRA 1.4 16V (AC) | 1 250 | 2003–2011 | 3,0 | 9,8 % |
| CORSA 1.3 | 1 229 | 1985–1990 | 1,0 | 0,2 % |
| CROSSLAND | 1 209 | 2021–2024 | 2,1 | 4,6 % |
| CORSA-E | 1 185 | 2015–2019 | 2,4 | 5,7 % |
| VECTRA 2.0 16V | 1 181 | 1995–1998 | 1,7 | 1 % |
| CORSA 1.0 12V | 1 169 | 1997–2008 | 2,5 | 16,6 % |
| CALIBRA 2.0 I | 1 136 | 1990–1995 | 1,3 | 2,2 % |
| INSIGNIA SPORTS TOURER SW | 1 101 | 2010–2017 | 3,7 | 60,1 % |
| CORSA 1.2 16V | 1 056 | 1999–2009 | 2,9 | 16,1 % |
| SINTRA | 1 015 | 1996–1999 | 1,9 | 12,8 % |
| CAMPO | 982 | 1992–2001 | 1,9 | 3,2 % |
| 1.0 12V | 981 | 2003–2006 | 3,0 | 4,7 % |
| CALIBRA | 958 | 1990–1997 | 1,7 | 9,7 % |
| INSIGNIA SPORTS TOURER | 935 | 2009–2022 | 2,9 | 51,6 % |
| ZAFIRA 1.8 16V | 902 | 1999–2008 | 2,4 | 52,3 % |
| AGILA 1.2 16V GL | 890 | 2001–2007 | 2,5 | 13,6 % |
| COMBO LIFE | 867 | 2018–2026 | 2,3 | 9,6 % |
| VIVARO-B | 813 | 2015–2019 | 2,9 | 26,2 % |
| MOKKA X | 794 | 2016–2019 | 2,4 | 8,9 % |
| ASTRA CARAVAN 1.7CDTI 16V VAN | 740 | 2005–2008 | 3,1 | 1,2 % |
| ASTRA CARAVAN 1.6 16V | 735 | 1995–2003 | 2,0 | 13,1 % |
| ASTRA 1.7CDTI CARAVAN (AC) | 729 | 2007–2010 | 3,6 | 30,5 % |
| ASTRA CARAVAN 1.7CDTI 16V (AC) | 722 | 2004–2007 | 3,0 | 48,5 % |
| ASTRA 1.4 16V | 716 | 1996–2005 | 2,6 | 3,8 % |
| MERIVA 1.7CDTI 16V (AC) | 699 | 2003–2008 | 2,8 | 57,9 % |
| ZAFIRA 2.0DTI 16V (AC) | 681 | 2001–2005 | 2,6 | 44,2 % |
| ZAFIRA 2.2 DTI 16V (AC) | 633 | 2002–2005 | 2,6 | 48,2 % |
| ASTRA CARAVAN 1.6 16V (AC) | 614 | 2002–2007 | 2,7 | 33,6 % |
| ASTRA 1.7 DT | 611 | 2010–2012 | 4,3 | 6,5 % |
| ASTRA CLASSIC II 1.6 16V (AC) | 602 | 2004–2008 | 2,8 | 0,3 % |
| GRANDLAND X | 586 | 2017–2021 | 2,6 | 18,1 % |
| ZAFIRA 1.6 16V (AC) | 533 | 2000–2007 | 2,5 | 49,9 % |
| VECTRA 1.9CDTI 16V SW (AC) | 529 | 2004–2008 | 3,1 | 57,7 % |
| ASTRA CARAVAN CLASSIC II 1.6 1 | 525 | 2004–2008 | 2,8 | 2,9 % |
| 1.3CDTI 16V | 492 | 2003–2009 | 2,9 | 17,1 % |
| MOVANO VAN | 481 | 1999–2003 | 2,6 | 9,8 % |
| ASTRA 1.4 T | 472 | 2010–2012 | 3,2 | 4 % |
| FRONTERA SPORT | 471 | 1993–1998 | 2,4 | 27,6 % |
| ASTRA 1.6 16V CARAVAN (AC) | 450 | 2007–2010 | 2,7 | 26 % |
| ASTRA 1.6 CARAVAN | 408 | 2010–2012 | 2,6 | 0,2 % |
| CORSA 1.4 16V (AC) | 404 | 2006–2009 | 2,9 | 13,6 % |
| VECTRA 2.5 V6 | 395 | 1993–1997 | 1,7 | 0,5 % |
| INSIGNIA GRAND SPORT | 393 | 2017–2022 | 3,1 | 22,6 % |
| OMEGA 3.0 MV6 | 374 | 1994–1996 | 1,7 | 0 % |
| ASTRA CARAVAN 1.9CDTI (AC) | 352 | 2005–2007 | 3,2 | 77,6 % |
| MERIVA 1.4 T | 348 | 2010–2012 | 3,0 | 9,8 % |
| MANTA | 346 | 1976–1981 | 1,1 | 0 % |
| ASTRA 1.7CDTI 16V (AC) | 336 | 2004–2006 | 3,2 | 40,5 % |
| ZAFIRA 1.9CDI 16V (AC) | 333 | 2005–2008 | 2,9 | 80,2 % |
| 1.2 16V | 332 | 2003–2006 | 3,1 | 5,4 % |
| AGILA VAN | 332 | 2000–2003 | 2,8 | 0,9 % |
| SENATOR 3.0 | 331 | 1986–1991 | 1,1 | 0,3 % |
| CORSA 1.3CDI 16V (AC) | 327 | 2007–2010 | 3,2 | 30,9 % |
| ASTRA CLASSIC II 1.4 16V | 321 | 2004–2008 | 2,7 | 0,6 % |
| INSIGNIA LIMOUSINE HB | 317 | 2012–2016 | 4,1 | 19,6 % |
| GRANDLAND | 316 | 2022–2026 | 2,2 | 5,4 % |
| ZAFIRA 1.6 16V | 312 | 1999–2003 | 2,5 | 41,7 % |
| VIVARO VAN | 310 | 2001–2008 | 3,0 | 22,6 % |
| 1.3CDTI 16V (AC) | 300 | 2003–2006 | 2,8 | 40 % |
| ZAFIRA 1.7 CDI | 300 | 2010–2012 | 3,2 | 6 % |
| ASTRA STATION WAGON | 294 | 2005–2013 | 2,8 | 86,7 % |
| MERIVA-A | 292 | 2003–2009 | 2,5 | 97,3 % |
| VECTRA 1.9CDTI SW (AC) | 292 | 2005–2008 | 2,9 | 72,3 % |
| MERIVA 1.4 | 291 | 2010–2012 | 2,6 | 4,5 % |
| INSIGNIA | 287 | 2009–2012 | 4,0 | 98,6 % |
| ASTRA 1.7CDTI CARAVAN VAN (AC) | 286 | 2007–2009 | 3,6 | 0,7 % |
| VECTRA 2.2DTI 16V (AC) | 282 | 2002–2004 | 3,2 | 23,4 % |
| CORSA B | 281 | 1993–1997 | 1,2 | 8,5 % |
| TIGRA 1.4 | 275 | 1995–1997 | 1,8 | 9,8 % |
| ASTRA 1.9CDTI CARAVAN (AC) | 263 | 2007–2009 | 3,5 | 31,6 % |
| VECTRA 1.9CDTI 16V SW VAN (AC) | 260 | 2004–2008 | 3,9 | 0,8 % |
| COMBO VAN | 259 | 2013–2018 | 3,3 | 21,6 % |
| ZAFIRA 1.6 | 250 | 2008–2012 | 2,5 | 13,2 % |
| ASTRA COUPÉ | 249 | 2000–2002 | 2,9 | 24,1 % |
| MERIVA 1.6 16V | 248 | 2003–2006 | 2,8 | 47,6 % |
| VECTRA 1.8 16V (AC) | 247 | 2003–2005 | 3,1 | 12,6 % |
| CORSA-C | 244 | 2001–2006 | 2,8 | 69,7 % |
| COMBO-C VAN | 241 | 2002–2003 | 2,6 | 4,6 % |
| VECTRA 1.9CDTI 16V (AC) | 230 | 2005–2008 | 3,4 | 16,5 % |
| ASTRA CARAVAN CLASSIC II VAN 1 | 226 | 2005–2008 | 2,7 | 0 % |
| INSIGNIA 2.0 D AWD | 225 | 2010–2012 | 4,0 | 3,1 % |
| ZAFIRA 2.0 DTI 16V | 220 | 2000–2003 | 2,5 | 29,5 % |
| ASTRA CARAVAN CLASSIC II 1.4 1 | 216 | 2004–2008 | 2,6 | 0,5 % |
| ZAFIRA 1.9CDTI 16V VAN (AC) | 215 | 2005–2008 | 3,9 | 3,3 % |
| CORSA 1.2 MTA | 214 | 2010–2012 | 2,9 | 0,5 % |
| CORSA 1.0 12V (AC) | 209 | 2007–2009 | 3,2 | 12,4 % |
| ANTARA 2.0CDTI 16V | 204 | 2007–2009 | 3,9 | 45,6 % |
| 1.0 12V (AC) | 192 | 2003–2006 | 3,0 | 35,9 % |
| MERIVA 1.7DTI 16V (AC) | 191 | 2003–2005 | 2,6 | 37,2 % |
| ASTRA CARAVAN 1.4 16V | 190 | 1996–2004 | 1,9 | 11,6 % |
| ASTRA CLASSIC II 1.7CDTI 16V ( | 189 | 2004–2006 | 2,9 | 1,1 % |
| TIGRA 1.6 | 184 | 1995–1997 | 1,5 | 7,6 % |
| ANTARA | 183 | 2007–2015 | 3,5 | 58,5 % |
| MERIVA 1.6 (AC) | 182 | 2003–2004 | 2,9 | 26,9 % |
| INSIGNIA 1.8 | 180 | 2009–2010 | 3,6 | 12,2 % |
| ZAFIRA 1.7CDI | 174 | 2008–2009 | 3,2 | 71,8 % |
| 1.2 16V (AC) | 173 | 2003–2004 | 2,7 | 25,4 % |
| ASTRA CARAVAN 1.9CDTI 16V (AC) | 170 | 2005 | 3,2 | 46,5 % |
| MERIVA 1.6 | 170 | 2003–2004 | 2,9 | 33,5 % |
| VECTRA 2.2DTI 16V SW (AC) | 167 | 2003–2004 | 3,3 | 34,7 % |
| ASTRA CARAVAN 1.6 16V VAN (AC) | 164 | 2005–2007 | 3,5 | 0,6 % |
| ASTRA CARAVAN 1.6 16V VAN | 161 | 2002–2005 | 2,6 | 0 % |
| ASTRA 1.6 16V CARAVAN VAN (AC) | 158 | 2007–2008 | 3,4 | 0,6 % |
| VECTRA 1.9CDI 16V SW (AC) | 157 | 2004–2005 | 2,9 | 56,7 % |
| VIVARO / ZAFIRA LIFE | 157 | 2020–2022 | 2,3 | 12,7 % |
| ASTRA CARAVAN 1.4 16V (AC) | 157 | 2003–2006 | 2,8 | 15,3 % |
| ASTRA 1.7DTI (AC) | 156 | 2003–2004 | 2,5 | 5,8 % |
| ASTRA CARAVAN 1.7DTI VAN | 155 | 2002–2003 | 2,8 | 0 % |
| VIVARO VAN 2.0CDTI L1H1 2700 | 155 | 2007–2010 | 3,2 | 13,5 % |
| CORSA 1.2 16V VAN (AC) | 154 | 2007–2008 | 3,4 | 1,3 % |
| FRONTERA 2.2DTI | 152 | 1999–2004 | 2,7 | 52,6 % |
| VIVARO VAN 1.9DTI L1H1 2700 | 150 | 2002–2004 | 3,2 | 21,3 % |
| MONTEREY | 150 | 1992–1996 | 1,8 | 7,3 % |
| ASTRA 1.7CDTI (AC) | 149 | 2007–2009 | 3,9 | 19,5 % |
| ASTRA 1.7 CDTI CARAVAN | 147 | 2010–2012 | 3,9 | 1,4 % |
| MOVANO KOMBI | 144 | 1999–2002 | 2,2 | 29,2 % |
| VIVARO VAN 2.0CDTI L2H1 2900 | 140 | 2008–2010 | 3,3 | 13,6 % |
| ASTRA 2.0 DT | 137 | 2010–2011 | 4,1 | 5,8 % |
| SIGNUM 2.2DTI 16V | 137 | 2003–2004 | 3,5 | 31,4 % |
| VECTRA 1.9CDTI (AC) | 135 | 2006–2008 | 3,4 | 31,1 % |
| ZAFIRA 2.0 DTI 16V AC | 132 | 2001–2003 | 2,4 | 26,5 % |
| VECTRA 2.2 DTI 16V GTS (AC) | 131 | 2003–2004 | 3,1 | 18,3 % |
| ASTRA 1.9CDTI CARAVAN VAN (AC) | 124 | 2007–2008 | 3,8 | 0 % |
| ZAFIRA TOURER 2.0 D | 123 | 2012 | 3,5 | 5,7 % |
| COMMODORE | 123 | 1979–1981 | 1,1 | 0 % |
| VIVARO VAN 1.9DTI L1H1 2 700 | 122 | 2005–2006 | 2,9 | 10,7 % |
| ASTRA 1.8 16V (AC) | 122 | 2004–2008 | 3,1 | 26,2 % |
| VAN 1.7DTI | 121 | 2003–2004 | 3,5 | 8,3 % |
| VIVARO 1.9DTI L1H1 2700 | 120 | 2003–2005 | 3,6 | 2,5 % |
| INSIGNIA 2.0 | 119 | 2009–2010 | 3,9 | 6,7 % |
| ASTRA CARAVAN 1.7DTI (AC) | 118 | 2003–2004 | 2,5 | 10,2 % |
| ASTRA CARAVAN CLASSIC II 1.7CD | 117 | 2004–2005 | 2,3 | 17,1 % |
| 1.6 16V | 117 | 2006–2009 | 4,2 | 33,3 % |
| ZAFIRA CNG 1.6 16V (AC) | 116 | 2006–2008 | 3,4 | 69,8 % |
| INSIGNIA 2.0 D AT | 114 | 2010–2012 | 4,0 | 24,6 % |
| ASTRA CARAVAN 1.7CDI 16V (AC) | 114 | 2004–2005 | 2,6 | 57 % |
| VECTRA 2.0DTI 16V (AC) | 111 | 2003–2004 | 3,2 | 9,9 % |
| AGILA VAN 1.0 12V GL | 110 | 2002–2003 | 2,8 | 0 % |
| ZAFIRA VAN 2.2 DTI 16V (AC) | 110 | 2003–2004 | 3,0 | 4,5 % |
| ASTRA 1.9CDTI (AC) | 110 | 2006–2008 | 3,4 | 35,5 % |
| ASTRA 1.7CDI 16V (AC) | 109 | 2004–2005 | 3,2 | 33,9 % |
| INSIGNIA 2.0 D AWD AT | 109 | 2011–2012 | 4,6 | 3,7 % |
| CORSA 1.4 16V | 108 | 1995–2007 | 2,2 | 11,1 % |
| CORSA 1.2 I | 108 | 1995–1997 | 2,9 | 5,6 % |
| VIVARO VAN 1.9DI L1H1 2700 | 108 | 2003–2004 | 3,1 | 11,1 % |
| VECTRA 1.9CDTI SW VAN (AC) | 107 | 2006–2008 | 3,7 | 1,9 % |
| TOUR 1.7DTI VAN (AC) | 105 | 2003 | 3,3 | 0 % |
| ASTRA 2.0 D | 105 | 2011–2012 | 3,5 | 6,7 % |
| VECTRA 1.9CDI 16V (AC) | 105 | 2004–2005 | 2,9 | 31,4 % |
| CORSA 1.2I | 105 | 1995–1997 | 3,0 | 12,4 % |
| ASTRA CARAVAN 2.0DTI (AC) | 104 | 2003–2004 | 2,8 | 24 % |
| AGILA 1.2 | 101 | 2008–2009 | 2,6 | 14,9 % |
| ASTRA CARAVAN 1.8 16V | 100 | 1996–1999 | 1,6 | 10 % |
| ANTARA 2.0CDTI 16V VAN | 100 | 2007–2008 | 4,3 | 2 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.