OPEL CORSA – statistika z registru
V registru je evidováno 34 227 vozidel modelu OPEL CORSA z let 1986–2025, včetně vyřazených.
34 227vozidel celkem
1986–2025roky výroby
2,2průměr vlastníků
10,3 %podíl dovoz
22,9 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 | 1,8 | 2 | 25,5 % | 85,5 % |
| 2024 | 41 | 2,2 | 2 | 9,8 % | 85,4 % |
| 2023 | 85 | 2,6 | 2 | 31,8 % | 81,2 % |
| 2022 | 76 | 2,3 | 2 | 29 % | 73,7 % |
| 2021 | 135 | 2,2 | 2 | 14,1 % | 63 % |
| 2020 | 156 | 2,6 | 2 | 23,1 % | 71,8 % |
| 2015 | 75 | 2,4 | 2 | 0 % | 37,3 % |
| 2014 | 373 | 3,1 | 3 | 8,3 % | 57,9 % |
| 2013 | 373 | 2,7 | 2 | 8,9 % | 48,8 % |
| 2012 | 110 | 2,9 | 2 | 38,2 % | 42,7 % |
| 2011 | 74 | 2,1 | 2 | 93,2 % | 20,3 % |
| 2010 | 78 | 2,6 | 2 | 94,9 % | 24,4 % |
| 2009 | 91 | 2,5 | 2 | 94,5 % | 18,7 % |
| 2008 | 115 | 2,7 | 2 | 91,3 % | 20,9 % |
| 2007 | 120 | 2,9 | 2,5 | 85,8 % | 30,8 % |
| 2006 | 67 | 2,5 | 2 | 68,7 % | 14,9 % |
| 2005 | 54 | 2,6 | 2 | 66,7 % | 14,8 % |
| 2004 | 112 | 2,6 | 2 | 43,8 % | 23,2 % |
| 2003 | 397 | 2,5 | 2 | 28,5 % | 31,7 % |
| 2002 | 2 004 | 2,9 | 3 | 13 % | 43,5 % |
| 2001 | 2 597 | 2,7 | 2 | 14,9 % | 30,6 % |
| 2000 | 3 242 | 2,2 | 2 | 10,8 % | 16,7 % |
| 1999 | 4 253 | 2,0 | 2 | 8,7 % | 13,1 % |
| 1998 | 3 428 | 2,1 | 2 | 11 % | 11,6 % |
| 1997 | 4 704 | 2,1 | 2 | 5,7 % | 22 % |
| 1996 | 5 353 | 2,1 | 2 | 3,8 % | 25,6 % |
| 1995 | 3 180 | 2,0 | 2 | 6,7 % | 22,6 % |
| 1994 | 1 412 | 1,8 | 1 | 8,2 % | 18,4 % |
| 1993 | 749 | 1,7 | 1 | 7,3 % | 14,5 % |
| 1992 | 161 | 1,2 | 1 | 2,5 % | 3,1 % |
| 1991 | 163 | 1,3 | 1 | 2,5 % | 5,5 % |
| 1990 | 145 | 1,2 | 1 | 0,7 % | 3,5 % |
| 1989 | 101 | 1,1 | 1 | 1 % | 5 % |
| 1988 | 87 | 1,1 | 1 | 2,3 % | 1,2 % |
| 1987 | 38 | 1,2 | 1 | 0 % | 5,3 % |
| 1986 | 23 | 1,2 | 1 | 0 % | 8,7 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.