OPEL KADETT – statistika z registru
V registru je evidováno 29 387 vozidel modelu OPEL KADETT z let 1936–1993, včetně vyřazených.
29 387vozidel celkem
1936–1993roky výroby
1,0průměr vlastníků
0,2 %podíl dovoz
3,6 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1993 | 38 | 1,1 | 1 | 10,5 % | 13,2 % |
| 1992 | 94 | 1,1 | 1 | 1,1 % | 16 % |
| 1991 | 3 886 | 1,1 | 1 | 0,4 % | 5,5 % |
| 1990 | 4 151 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 4,7 % |
| 1989 | 2 537 | 1,1 | 1 | 0,4 % | 3,2 % |
| 1988 | 3 714 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 3,6 % |
| 1987 | 3 895 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,1 % |
| 1986 | 4 191 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 3,1 % |
| 1985 | 3 107 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1984 | 458 | 1,0 | 1 | 0,2 % | 1,8 % |
| 1983 | 298 | 1,1 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1982 | 444 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1981 | 544 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 2,6 % |
| 1980 | 621 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,6 % |
| 1979 | 329 | 1,1 | 1 | 0,3 % | 0,3 % |
| 1978 | 102 | 1,1 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1977 | 145 | 1,1 | 1 | 1,4 % | 3,5 % |
| 1976 | 76 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,6 % |
| 1975 | 59 | 1,0 | 1 | 1,7 % | 0 % |
| 1974 | 46 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,2 % |
| 1973 | 26 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1970 | 22 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1969 | 32 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1968 | 33 | 1,1 | 1 | 3 % | 0 % |
| 1967 | 32 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1966 | 46 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1965 | 62 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,6 % |
| 1964 | 82 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,3 % |
| 1963 | 55 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,9 % |
| 1939 | 72 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1938 | 96 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1937 | 69 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1936 | 25 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.