OPEL MOVANO – statistika z registru
V registru je evidováno 2 035 vozidel modelu OPEL MOVANO z let 1999–2026, včetně vyřazených.
2 035vozidel celkem
1999–2026roky výroby
2,4průměr vlastníků
21,5 %podíl dovoz
92,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 1,2 | 1 | 0 % | 100 % |
| 2025 | 88 | 1,3 | 1 | 11,4 % | 97,7 % |
| 2024 | 146 | 2,0 | 2 | 8,2 % | 98 % |
| 2023 | 168 | 2,4 | 2 | 9,5 % | 98,2 % |
| 2022 | 260 | 2,5 | 2 | 7,7 % | 98,5 % |
| 2021 | 209 | 2,3 | 2 | 12,4 % | 96,7 % |
| 2020 | 115 | 2,4 | 2 | 9,6 % | 99,1 % |
| 2019 | 129 | 2,5 | 2 | 9,3 % | 97,7 % |
| 2018 | 115 | 2,5 | 2 | 21,7 % | 96,5 % |
| 2017 | 116 | 2,5 | 2 | 19,8 % | 98,3 % |
| 2016 | 113 | 2,6 | 2 | 34,5 % | 96,5 % |
| 2015 | 91 | 2,7 | 2 | 28,6 % | 95,6 % |
| 2014 | 74 | 2,9 | 3 | 48,7 % | 89,2 % |
| 2013 | 51 | 2,6 | 2 | 49 % | 78,4 % |
| 2012 | 38 | 2,3 | 2 | 68,4 % | 65,8 % |
| 2011 | 25 | 2,5 | 2 | 100 % | 60 % |
| 2006 | 23 | 3,0 | 3 | 73,9 % | 82,6 % |
| 2005 | 22 | 3,0 | 3 | 81,8 % | 77,3 % |
| 2004 | 25 | 2,8 | 3 | 72 % | 76 % |
| 2003 | 23 | 3,3 | 3 | 56,5 % | 69,6 % |
| 2001 | 35 | 3,2 | 3 | 40 % | 68,6 % |
| 2000 | 54 | 3,1 | 3 | 33,3 % | 55,6 % |
| 1999 | 36 | 2,8 | 2 | 19,4 % | 69,4 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.