PEUGEOT 405 – statistika z registru
V registru je evidováno 28 275 vozidel modelu PEUGEOT 405 z let 1987–1998, včetně vyřazených.
28 275vozidel celkem
1987–1998roky výroby
1,2průměr vlastníků
0,6 %podíl dovoz
8,4 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1998 | 26 | 1,2 | 1 | 0 % | 7,7 % |
| 1997 | 42 | 1,4 | 1 | 2,4 % | 11,9 % |
| 1996 | 347 | 1,5 | 1 | 1,7 % | 15 % |
| 1995 | 1 152 | 1,5 | 1 | 3,5 % | 16,5 % |
| 1994 | 1 741 | 1,4 | 1 | 2,4 % | 18,5 % |
| 1993 | 2 853 | 1,3 | 1 | 1,5 % | 13,4 % |
| 1992 | 4 271 | 1,2 | 1 | 0,6 % | 11,3 % |
| 1991 | 4 295 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 6,5 % |
| 1990 | 4 944 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 5,9 % |
| 1989 | 4 255 | 1,1 | 1 | 0,1 % | 4,8 % |
| 1988 | 3 535 | 1,1 | 1 | 0,1 % | 3,7 % |
| 1987 | 814 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,8 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.