PEUGEOT – modely a statistiky z registru
V registru je 449 772 vozidel značky PEUGEOT. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| 206 | 61 423 | 1998–2011 | 2,7 | 23,1 % |
| 306 | 41 976 | 1993–2008 | 1,8 | 14,1 % |
| 307 | 37 525 | 2001–2012 | 2,9 | 35,7 % |
| 106 | 33 761 | 1991–2008 | 1,9 | 15,8 % |
| 205 | 33 133 | 1983–1999 | 1,1 | 0,7 % |
| 405 | 28 275 | 1987–1998 | 1,2 | 0,6 % |
| BOXER | 27 768 | 1994–2026 | 2,7 | 11,6 % |
| 406 | 26 776 | 1995–2008 | 2,1 | 14,5 % |
| PARTNER | 22 143 | 1996–2026 | 2,8 | 14,7 % |
| 309 | 21 858 | 1986–1995 | 1,1 | 0,4 % |
| 207 | 18 651 | 2006–2013 | 2,9 | 21,3 % |
| 308 | 14 345 | 2007–2026 | 3,0 | 22 % |
| 407 | 9 599 | 2004–2011 | 3,4 | 48,4 % |
| 2008 | 6 832 | 2013–2026 | 2,5 | 8,6 % |
| 5008 | 6 528 | 2009–2026 | 2,9 | 23 % |
| EXPERT | 5 952 | 1996–2026 | 2,7 | 19,6 % |
| 3008 | 5 342 | 2009–2026 | 2,8 | 17,7 % |
| 208 | 3 978 | 2012–2026 | 2,7 | 11,2 % |
| 107 | 3 857 | 2005–2013 | 3,0 | 11,7 % |
| 605 | 3 431 | 1990–1999 | 1,3 | 1,3 % |
| 807 | 3 364 | 2002–2013 | 2,9 | 60,8 % |
| 806 | 2 718 | 1994–2002 | 2,0 | 27 % |
| 607 | 2 588 | 2000–2009 | 3,3 | 16,7 % |
| 508 | 2 523 | 2011–2023 | 3,6 | 28,9 % |
| Rifter | 2 272 | 2018–2026 | 2,2 | 3,8 % |
| J5 | 2 248 | 1984–1994 | 1,4 | 4,4 % |
| 305 | 2 096 | 1978–1988 | 1,0 | 0,1 % |
| M49 | 1 384 | 1996–1999 | 2,3 | 5,1 % |
| 505 | 948 | 1979–1989 | 1,1 | 0 % |
| EXPERT TRAVELLER | 923 | 2016–2021 | 3,0 | 8,2 % |
| BIPPER | 808 | 2008–2013 | 3,3 | 8,8 % |
| 4007 | 796 | 2007–2012 | 3,3 | 30,9 % |
| 301 | 795 | 2012–2019 | 3,3 | 1,6 % |
| 1007 | 692 | 2005–2007 | 3,3 | 41,5 % |
| TKR 50 | 562 | 2004–2008 | 1,9 | 1,6 % |
| 307 SW | 453 | 2002–2007 | 3,2 | 69,5 % |
| 504 | 323 | 1971–1979 | 1,1 | 0,3 % |
| S1C 0 EA VIVACITY | 313 | 2002–2004 | 1,7 | 0 % |
| 306 BREAK | 293 | 1997–2001 | 2,5 | 27,6 % |
| VIVACITY 50 | 287 | 2002–2008 | 2,6 | 6,6 % |
| 280 L | 281 | 1985–1990 | 1,1 | 1,4 % |
| J5 290 | 280 | 1990–1993 | 1,1 | 0,4 % |
| SPEEDFIGHT 100 | 269 | 1998–2007 | 2,5 | 8,9 % |
| S1A 0 EA TREKKER | 268 | 2002–2004 | 1,6 | 0,4 % |
| S1B 0 EB SPEEDFIGHT LED | 238 | 2002–2003 | 1,9 | 3,4 % |
| 108 | 234 | 2014–2021 | 2,5 | 7,7 % |
| 408 | 213 | 2023–2026 | 2,1 | 10,3 % |
| 306 XR | 198 | 1993–1998 | 2,5 | 12,1 % |
| S2A | 191 | 1998–2004 | 1,9 | 10,5 % |
| TRAVELLER | 189 | 2022–2026 | 1,6 | 1,6 % |
| 406 BRËAK | 186 | 1997–2001 | 2,9 | 18,3 % |
| FB50QT-6A | 180 | 2008–2010 | 2,2 | 3,9 % |
| 407 SW | 177 | 2005–2007 | 4,1 | 80,2 % |
| LUDIX | 169 | 2004–2007 | 2,0 | 8,9 % |
| U64 | 165 | 1996–1998 | 2,3 | 3 % |
| 104 | 164 | 1977–1982 | 1,1 | 0 % |
| S2A B KO SPEEDFIGHT | 159 | 2002–2004 | 2,0 | 1,3 % |
| SATELIS | 158 | 2006–2009 | 3,1 | 94,3 % |
| S1C VIVACITY | 150 | 2000–2002 | 1,6 | 3,3 % |
| 206 CC | 144 | 2001–2004 | 4,1 | 63,9 % |
| 406 HDI | 138 | 1999–2001 | 3,0 | 11,6 % |
| 307 HDI | 138 | 2001–2005 | 3,4 | 17,4 % |
| RCZ | 135 | 2010–2013 | 3,2 | 40 % |
| DE SPEEDFIGHT | 134 | 1997–2002 | 1,7 | 9 % |
| JETFORCE 50 | 132 | 2003–2006 | 2,2 | 12,9 % |
| SPEEDFIGHT E | 123 | 2005–2008 | 2,1 | 10,6 % |
| JETFORCE 50 C-TECH | 123 | 2005–2008 | 2,4 | 25,2 % |
| 206 SW | 120 | 2003–2005 | 3,2 | 60 % |
| VIVACITY | 116 | 2009–2010 | 1,9 | 6 % |
| TREKKER 50 | 100 | 2002–2004 | 2,5 | 1 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.