PEUGEOT PARTNER – statistika z registru
V registru je evidováno 22 143 vozidel modelu PEUGEOT PARTNER z let 1996–2026, včetně vyřazených.
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 43 | 1,5 | 1 | 0 % | 97,7 % |
| 2025 | 58 | 1,4 | 1 | 1,7 % | 91,4 % |
| 2024 | 27 | 2,2 | 2 | 7,4 % | 100 % |
| 2023 | 44 | 2,1 | 2 | 0 % | 97,7 % |
| 2022 | 37 | 2,0 | 2 | 5,4 % | 94,6 % |
| 2021 | 113 | 2,4 | 2 | 3,5 % | 97,4 % |
| 2020 | 142 | 2,8 | 3 | 6,3 % | 97,2 % |
| 2019 | 103 | 2,7 | 3 | 4,9 % | 100 % |
| 2018 | 359 | 2,7 | 3 | 3,6 % | 78,8 % |
| 2017 | 466 | 2,7 | 3 | 4,1 % | 80 % |
| 2016 | 383 | 2,9 | 3 | 7,8 % | 80,9 % |
| 2015 | 304 | 2,7 | 2 | 7,6 % | 82,2 % |
| 2014 | 229 | 2,7 | 2 | 9,2 % | 76,9 % |
| 2013 | 297 | 3,0 | 3 | 13,1 % | 80,5 % |
| 2012 | 615 | 2,8 | 3 | 10,9 % | 78,2 % |
| 2011 | 913 | 2,8 | 2 | 10,2 % | 75,1 % |
| 2010 | 1 020 | 2,9 | 3 | 15,6 % | 76,4 % |
| 2009 | 1 284 | 2,8 | 3 | 17 % | 74,5 % |
| 2008 | 1 439 | 3,1 | 3 | 17,6 % | 79,9 % |
| 2007 | 1 663 | 3,2 | 3 | 12,5 % | 84,7 % |
| 2006 | 1 272 | 3,2 | 3 | 18,6 % | 80,3 % |
| 2005 | 1 376 | 3,1 | 3 | 25 % | 74,7 % |
| 2004 | 1 466 | 3,1 | 3 | 22 % | 73,9 % |
| 2003 | 1 756 | 3,0 | 3 | 23,2 % | 67 % |
| 2002 | 1 381 | 2,9 | 3 | 9,5 % | 75,2 % |
| 2001 | 1 535 | 2,5 | 2 | 11,4 % | 57,9 % |
| 2000 | 1 502 | 2,3 | 2 | 11,6 % | 48,1 % |
| 1999 | 1 423 | 2,2 | 2 | 11,1 % | 44,3 % |
| 1998 | 513 | 2,2 | 2 | 13,3 % | 41,1 % |
| 1997 | 338 | 2,0 | 1 | 16,9 % | 35,8 % |
| 1996 | 42 | 2,0 | 2 | 16,7 % | 40,5 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Typický nájezd podle stáří
Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 17 232 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy osobní vozidla jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.
| Stáří | Medián | Polovina vozidel mezi | Vozidel |
|---|---|---|---|
| 4 roky | 77 605 km | 51 058–115 000 km | 16 218 |
| 6 let | 115 286 km | 77 601–160 563 km | 16 812 |
| 8 let | 145 494 km | 102 228–196 264 km | 17 232 |
| 10 let | 171 800 km | 127 006–225 242 km | 15 991 |
| 12 let | 193 724 km | 147 580–249 531 km | 14 268 |
| 14 let | 211 163 km | 164 613–268 477 km | 12 330 |
| 16 let | 226 640 km | 178 192–283 436 km | 9 902 |
| 18 let | 237 712 km | 188 936–292 832 km | 6 862 |
| 20 let | 245 937 km | 199 686–303 838 km | 4 145 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.