ŠKODA 120 – statistika z registru
V registru je evidováno 441 236 vozidel modelu ŠKODA 120 z let 1900–1998, včetně vyřazených.
441 236vozidel celkem
1900–1998roky výroby
1,0průměr vlastníků
0 %podíl dovoz
2,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1998 | 32 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1996 | 33 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1995 | 41 | 1,0 | 1 | 0 % | 9,8 % |
| 1994 | 36 | 1,0 | 1 | 0 % | 8,3 % |
| 1993 | 39 | 1,1 | 1 | 0 % | 7,7 % |
| 1992 | 32 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1991 | 48 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,1 % |
| 1990 | 109 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,7 % |
| 1989 | 1 001 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,9 % |
| 1988 | 35 757 | 1,1 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1987 | 39 941 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1986 | 46 347 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1985 | 48 349 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,4 % |
| 1984 | 37 722 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1983 | 29 345 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1982 | 16 753 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1981 | 18 189 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1980 | 34 940 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,3 % |
| 1979 | 51 728 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,1 % |
| 1978 | 36 954 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1977 | 20 856 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,9 % |
| 1976 | 4 645 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1975 | 2 948 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,8 % |
| 1974 | 2 825 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,1 % |
| 1973 | 1 748 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,3 % |
| 1972 | 2 205 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,5 % |
| 1971 | 2 308 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1970 | 2 020 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1969 | 1 530 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,8 % |
| 1968 | 990 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,4 % |
| 1967 | 665 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1966 | 521 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,7 % |
| 1965 | 309 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,2 % |
| 1964 | 202 | 1,0 | 1 | 0 % | 5 % |
| 1955 | 25 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1900 | 43 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,3 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.