ŠKODA – modely a statistiky z registru
V registru je 3 837 168 vozidel značky ŠKODA. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| OCTAVIA | 581 841 | 1948–2026 | 2,9 | 17,9 % |
| 120 | 441 236 | 1900–1998 | 1,0 | 0 % |
| FABIA | 396 268 | 1999–2026 | 3,0 | 8,9 % |
| FELICIA | 275 741 | 1958–2010 | 2,1 | 2,3 % |
| 100 | 231 540 | 1900–1988 | 1,0 | 0 % |
| 105 | 208 551 | 1964–1998 | 1,0 | 0 % |
| 135 | 184 318 | 1988–2001 | 1,3 | 0,1 % |
| 105 L | 153 031 | 1900–1989 | 1,0 | 0 % |
| FELICIA COMBI | 126 036 | 1995–2008 | 2,0 | 2,3 % |
| 110 | 98 148 | 1900–1986 | 1,1 | 0 % |
| 1203 | 97 119 | 1900–1997 | 1,0 | 0 % |
| FABIA COMBI | 85 824 | 2000–2011 | 3,1 | 11,1 % |
| SUPERB | 85 406 | 2001–2026 | 3,6 | 23,4 % |
| 136 L | 85 363 | 1987–1994 | 1,1 | 0 % |
| 1000 MB | 81 090 | 1961–1978 | 1,1 | 0 % |
| 135 L | 48 777 | 1988–1994 | 1,1 | 0 % |
| 120 L | 45 923 | 1964–1989 | 1,1 | 0 % |
| OCTAVIA COMBI | 40 885 | 1948–2011 | 2,3 | 23,9 % |
| 136 | 39 441 | 1987–1995 | 1,2 | 0 % |
| 125 | 35 177 | 1984–1990 | 1,1 | 0 % |
| ROOMSTER | 32 958 | 2006–2015 | 2,9 | 15,2 % |
| RAPID | 29 317 | 1936–2020 | 2,9 | 8,9 % |
| KODIAQ | 27 015 | 2016–2026 | 2,6 | 12,7 % |
| KAROQ | 23 898 | 2017–2026 | 2,3 | 7,4 % |
| 706 | 23 635 | 1900–1990 | 1,0 | 0 % |
| YETI | 22 936 | 2009–2017 | 2,9 | 19,5 % |
| 135 LS | 20 213 | 1988–1993 | 1,2 | 0 % |
| PICKUP | 18 650 | 1992–2001 | 2,5 | 0,6 % |
| SCALA | 17 994 | 2019–2026 | 2,5 | 2,2 % |
| FELICIA LXI | 17 858 | 1995–2001 | 1,7 | 0,5 % |
| KAMIQ | 15 016 | 2019–2026 | 2,2 | 3,5 % |
| 1202 | 14 694 | 1951–1975 | 1,0 | 0 % |
| FAVORIT | 12 914 | 1988–1995 | 1,9 | 0,2 % |
| FABIA SEDAN | 12 130 | 2002–2008 | 3,1 | 0,8 % |
| 136 LS | 11 928 | 1989–1992 | 1,1 | 0 % |
| FELICIA GLXI | 11 597 | 1994–2000 | 1,6 | 0,6 % |
| 1000 MB DE LUXE | 11 455 | 1964–1970 | 1,0 | 0 % |
| 130 | 10 796 | 1977–1989 | 1,1 | 0 % |
| 440 | 9 931 | 1950–1960 | 1,0 | 0 % |
| 706 MTS 24 | 9 664 | 1972–1988 | 1,0 | 0 % |
| CITIGO | 8 174 | 2011–2021 | 3,1 | 10,7 % |
| 130 L | 8 041 | 1937–1989 | 1,0 | 0 % |
| 130 RAPID | 6 748 | 1977–1989 | 1,2 | 0,1 % |
| 110 LS | 5 521 | 1972–1976 | 1,0 | 0 % |
| 1100 MB | 5 478 | 1967–1969 | 1,1 | 0 % |
| FELICIA LX | 5 241 | 1995–2001 | 1,7 | 2,1 % |
| 706 MTSP 27 | 5 142 | 1979–1990 | 1,1 | 0 % |
| GARDE | 4 937 | 1970–1985 | 1,2 | 0,1 % |
| FABIA 6Y | 4 584 | 2000–2006 | 1,6 | 1,5 % |
| ST | 4 556 | 1971–1990 | 1,0 | 0 % |
| FORMAN | 3 585 | 1989–1995 | 2,1 | 0,4 % |
| 1203 COM | 3 082 | 1969–1993 | 1,0 | 0 % |
| 136 RAPID | 3 071 | 1987–1990 | 1,4 | 0,1 % |
| PRAKTIK | 2 838 | 2007–2015 | 3,2 | 4,2 % |
| 706 MTSP 24 | 2 766 | 1975–1988 | 1,1 | 0 % |
| FELICIA GLX | 2 568 | 1994–1999 | 1,6 | 0,9 % |
| FABIA COMBI 6Y | 2 377 | 2001–2006 | 1,5 | 1,6 % |
| OCTAVIA RS | 2 326 | 2020–2026 | 2,8 | 6,3 % |
| OCTAVIA 1.9 TDI | 2 315 | 1997–2007 | 2,0 | 19,1 % |
| FELICIA 1.3 | 2 309 | 1994–2000 | 1,2 | 4,2 % |
| 1201 | 2 109 | 1955–1961 | 1,0 | 0 % |
| FELICIA KOMBI | 2 057 | 1995–2001 | 3,0 | 1,6 % |
| 706 MTSP 25 | 1 927 | 1971–1990 | 1,1 | 0 % |
| OCTAVIA 1U | 1 765 | 1999–2010 | 1,4 | 8,1 % |
| 1100 | 1 732 | 1967–1969 | 1,0 | 0 % |
| 105 S | 1 637 | 1977–1986 | 1,2 | 0,2 % |
| 135 E | 1 608 | 1989–1994 | 1,1 | 0,6 % |
| 1101 | 1 462 | 1946–1952 | 1,0 | 0,1 % |
| FAVORIT 135 | 1 422 | 1990–1994 | 2,1 | 0,5 % |
| 135 LE | 1 415 | 1989–1993 | 1,1 | 0,2 % |
| FAVORIT 136 L | 1 223 | 1988–1990 | 1,8 | 0,1 % |
| PICK-UP | 1 217 | 1992–1998 | 2,5 | 0,6 % |
| FORMAN 135 | 1 090 | 1991–1994 | 1,9 | 0,4 % |
| 135 LSE | 1 082 | 1990–1993 | 1,1 | 0 % |
| FABIA PRAKTIK | 913 | 2002–2007 | 3,1 | 5,6 % |
| FELICIA 1.6 | 909 | 1995–2000 | 1,3 | 6,2 % |
| 1200 | 907 | 1952–1962 | 1,0 | 0,1 % |
| ENYAQ RS | 860 | 2022–2026 | 2,8 | 3,1 % |
| ELROQ 85 | 844 | 2025–2026 | 2,4 | 0,2 % |
| FORMAN PLUS | 844 | 1993–1995 | 2,0 | 0,2 % |
| FAVORIT 135 L | 740 | 1990–1994 | 1,7 | 0,5 % |
| ENYAQ 80 | 720 | 2020–2023 | 2,4 | 49 % |
| ENYAQ 85X | 699 | 2023–2026 | 2,6 | 0,4 % |
| POPULAR | 631 | 1934–1940 | 1,1 | 0,2 % |
| OCTAVIA SCOUT | 626 | 2021–2023 | 2,2 | 6,1 % |
| 125 L | 549 | 1988–1989 | 2,2 | 0 % |
| ENYAQ 85 | 494 | 2024–2026 | 2,4 | 1 % |
| 110 R | 492 | 1971–1980 | 2,2 | 2 % |
| OCTAVIA COMBI 1.9 TDI | 471 | 1999–2005 | 3,2 | 33,3 % |
| 1000 MBX DE LUXE | 407 | 1966–1969 | 1,3 | 0 % |
| 30 | 389 | 1946–1950 | 1,1 | 0 % |
| OCTAVIA SLX TDI | 388 | 1997–2000 | 3,1 | 21,6 % |
| 1000 MBG DE LUXE | 382 | 1967–1968 | 1,1 | 0 % |
| 135 LXI | 363 | 1993–1994 | 2,3 | 0 % |
| 110 L | 361 | 1970–1976 | 2,0 | 0,3 % |
| FAVORIT 136L | 361 | 1988–1990 | 2,1 | 0,3 % |
| PICKUP LX | 358 | 1993–2001 | 1,7 | 0,3 % |
| 105L | 337 | 1981–1988 | 1,8 | 0,3 % |
| ELROQ 60 | 320 | 2025–2026 | 2,1 | 0,6 % |
| FELICIA KOMBI LXI | 317 | 1996–2000 | 2,9 | 2,2 % |
| FAVORIT 135 LXI | 307 | 1993–1994 | 2,3 | 0 % |
| FELICIA GLX 1.6 | 304 | 1996–1999 | 2,5 | 12,5 % |
| FABIA HATCHBACK | 302 | 2002–2008 | 2,5 | 25,5 % |
| ENYAQ 60 | 300 | 2021–2023 | 1,9 | 85,7 % |
| 450 | 293 | 1958–1959 | 1,2 | 0 % |
| FABIA 1.2 | 286 | 2003–2005 | 1,6 | 1,4 % |
| 100 L | 268 | 1970–1976 | 2,3 | 0 % |
| FELICIA COMBI LXI | 268 | 1995–2000 | 3,0 | 5,6 % |
| FAVORIT 135 LS | 250 | 1990–1992 | 1,8 | 0 % |
| ENYAQ 80X | 241 | 2021–2023 | 2,6 | 11,2 % |
| RAPID 130 | 240 | 1985–1988 | 2,3 | 2,1 % |
| 1102 | 229 | 1950–1951 | 1,1 | 0 % |
| FAVORIT 135 LX | 219 | 1993–1994 | 2,0 | 0 % |
| 120L | 207 | 1978–1988 | 2,2 | 1,4 % |
| 706 MTSP 24 NK | 206 | 1986–1989 | 1,0 | 0 % |
| FABIA 1.9 TDI | 205 | 2000–2002 | 2,1 | 17,1 % |
| 743 | 196 | 1982–1984 | 1,0 | 0 % |
| OCTAVIA GLX | 195 | 1997–1999 | 3,1 | 19 % |
| OCTAVIA COMBI SLX TDI | 191 | 1998–2000 | 3,0 | 29,3 % |
| ŠT 180 | 180 | 1976–1981 | 1,8 | 0 % |
| OCTAVIA COMBI SLX | 179 | 1998–2000 | 2,1 | 24 % |
| 120 LS | 175 | 1979–1985 | 1,5 | 0 % |
| ELROQ RS | 171 | 2025–2026 | 1,9 | 2,3 % |
| 120 GLS | 168 | 1978–1984 | 1,6 | 0 % |
| FELICIA EFF 41 | 165 | 1994–1995 | 2,1 | 0 % |
| FELICIA COMBI GLXI | 158 | 1995–1998 | 2,9 | 4,4 % |
| OCTAVIA GLXI | 156 | 1997–1999 | 3,2 | 14,7 % |
| FABIA 1.4 16V | 144 | 2000–2002 | 2,7 | 29,9 % |
| 135 LX | 144 | 1993 | 2,1 | 0,7 % |
| OCTAVIA SLX | 144 | 1997–2000 | 2,7 | 19,4 % |
| OCTAVIA 985 | 143 | 1960–1963 | 2,0 | 0 % |
| OCTAVIA GLX TDI | 141 | 1997–1999 | 3,0 | 19,1 % |
| 135 GLXI | 141 | 1993–1994 | 2,4 | 0 % |
| POPULAR 1100 | 141 | 1937–1940 | 1,1 | 0,7 % |
| 135 L-N | 138 | 1989–1990 | 1,0 | 0 % |
| OCTAVIA MTX 9-09 | 137 | 2002–2003 | 3,9 | 0 % |
| 100 S | 132 | 1970–1976 | 1,0 | 0,8 % |
| OCTAVIA 1.6 I | 126 | 1997–2001 | 1,4 | 7,1 % |
| FAVORIT 135 GLX | 123 | 1993 | 2,1 | 0 % |
| FABIA KOMBI | 123 | 2003–2005 | 3,0 | 3,3 % |
| FAVORIT 135 LUX | 122 | 1990–1992 | 2,0 | 0 % |
| FABIA 1.4 MPI | 120 | 2000–2002 | 3,2 | 26,7 % |
| OCTAVIA SUPER | 119 | 1960–1963 | 2,1 | 0,8 % |
| 135 LXI FAVORIT | 119 | 1993–1994 | 2,0 | 0 % |
| ELROQ 50 | 116 | 2025 | 2,4 | 0,9 % |
| FELICIA LX 1.6 | 115 | 1997–1999 | 3,0 | 20,9 % |
| ŠKODA FELICIA LXI | 114 | 1996–1997 | 2,3 | 0,9 % |
| FORMAN CFF | 113 | 1994 | 2,6 | 0 % |
| 135 FORMAN | 111 | 1993–1994 | 2,0 | 0 % |
| FABIA MTX 9-05 | 107 | 2002–2003 | 3,9 | 0 % |
| FORMAN 135 GLXI | 104 | 1993–1994 | 2,3 | 0 % |
| FABIA COMBI MTX 9-05 | 101 | 2002–2003 | 4,0 | 0 % |
| 135 L FAVORIT | 101 | 1990–1992 | 1,6 | 0 % |
| 1100 MBX DE LUXE | 101 | 1968–1969 | 1,6 | 1 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.