ŠKODA SUPERB – statistika z registru

V registru je evidováno 85 406 vozidel modelu ŠKODA SUPERB z let 2001–2026, včetně vyřazených.

85 406vozidel celkem
2001–2026roky výroby
3,6průměr vlastníků
23,4 %podíl dovoz
81,6 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2026 289 1,2 1 1,7 % 91,7 %
2025 1 830 2,2 2 1,3 % 97,7 %
2024 2 847 2,5 2 1,9 % 98,8 %
2023 1 892 2,5 2 7,1 % 96,7 %
2022 2 782 2,4 2 11,4 % 92,9 %
2021 3 140 2,6 2 16,8 % 91,9 %
2020 3 227 2,9 3 25,3 % 89,7 %
2019 3 377 3,0 3 27,9 % 87,9 %
2018 3 478 3,4 3 32,9 % 87,8 %
2017 4 810 3,4 3 28,7 % 86,5 %
2016 5 152 3,8 4 31,7 % 84,6 %
2015 3 242 3,8 3 30,7 % 83,5 %
2014 2 651 3,7 3 47,2 % 77,8 %
2013 2 618 3,8 3 42 % 79,7 %
2012 4 579 4,1 4 28,7 % 84,8 %
2011 6 478 3,9 4 28 % 82,4 %
2010 6 543 3,9 4 31,7 % 80,1 %
2009 4 128 4,3 4 23 % 80,1 %
2008 3 394 4,5 4 22,8 % 73,8 %
2007 1 839 4,3 4 21,9 % 70,7 %
2006 2 281 4,3 4 16,4 % 73,3 %
2005 3 176 4,0 4 13,6 % 68,9 %
2004 3 328 3,9 3 15 % 66,6 %
2003 5 045 3,9 3 10,8 % 69,5 %
2002 3 174 3,8 3 15,3 % 62,6 %
2001 106 3,9 4 3,8 % 67 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN