SUBARU FORESTER – statistika z registru
V registru je evidováno 4 268 vozidel modelu SUBARU FORESTER z let 1997–2026, včetně vyřazených.
4 268vozidel celkem
1997–2026roky výroby
2,7průměr vlastníků
28,5 %podíl dovoz
53,5 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 1,1 | 1 | 0 % | 54 % |
| 2025 | 126 | 1,6 | 2 | 2,4 % | 75,4 % |
| 2024 | 39 | 2,2 | 2 | 10,3 % | 74,4 % |
| 2023 | 29 | 2,4 | 2 | 10,3 % | 82,8 % |
| 2022 | 39 | 2,2 | 2 | 10,3 % | 82,1 % |
| 2021 | 79 | 2,5 | 2 | 8,9 % | 79,8 % |
| 2020 | 88 | 2,6 | 3 | 14,8 % | 83 % |
| 2019 | 92 | 2,1 | 2 | 27,2 % | 71,7 % |
| 2018 | 140 | 2,4 | 2 | 9,3 % | 76,4 % |
| 2017 | 78 | 2,4 | 2 | 28,2 % | 69,2 % |
| 2016 | 32 | 3,0 | 3 | 50 % | 62,5 % |
| 2015 | 21 | 2,5 | 2 | 90,5 % | 42,9 % |
| 2013 | 27 | 2,1 | 2 | 81,5 % | 29,6 % |
| 2012 | 33 | 2,6 | 2 | 84,9 % | 48,5 % |
| 2011 | 29 | 2,8 | 2 | 82,8 % | 48,3 % |
| 2010 | 41 | 2,5 | 2 | 82,9 % | 39 % |
| 2009 | 34 | 2,9 | 2,5 | 85,3 % | 41,2 % |
| 2008 | 225 | 2,8 | 3 | 26,2 % | 64,9 % |
| 2007 | 425 | 3,1 | 3 | 20,2 % | 65,4 % |
| 2006 | 459 | 3,0 | 3 | 28,3 % | 58,8 % |
| 2005 | 386 | 3,1 | 3 | 24,6 % | 64,3 % |
| 2004 | 215 | 2,9 | 3 | 24,2 % | 57,2 % |
| 2003 | 220 | 2,8 | 2 | 34,1 % | 47,3 % |
| 2002 | 210 | 2,9 | 3 | 32,9 % | 50,5 % |
| 2001 | 151 | 2,9 | 3 | 39,1 % | 32,5 % |
| 2000 | 215 | 2,7 | 2 | 39,1 % | 29,3 % |
| 1999 | 331 | 2,7 | 2 | 31,4 % | 26,6 % |
| 1998 | 347 | 2,6 | 2 | 31,4 % | 31,4 % |
| 1997 | 107 | 2,5 | 2 | 25,2 % | 29 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.